Pushups

معرفی Pushups : مربی ورزش در منزل

جسم انسان برای مقابله با بیماری ها و عوارض ناشی از کهولت سن، باید آمادگی کامل را داشته باشد که این آمادگی از راه ورزش کردن بدست می آید. خیلی از افراد به دلیل مشغله روزمره فرصت کافی برای این کار ندارند و بر این باورند که برای رسیدن به تندرستی باید ورزش های حرفه ای انجام دهند اما در حقیقت این چنین نیست. انجام چند حرکت ورزشی و تمرین چند دقیقه ای در طول روز به شرط آن که مستمر و با برنامه منظم باشد، میتواند به این دسته از افراد برای داشتن جسمی سالم و اندامی متناسب کمک کند.

در ادامه با اپلیکیشنی به نام "Pushups" آشنا خواهید شد که میتوانید آن را به عنوان مربی ورزشی خود مورد استفاده قرار دهید. با ما همراه شوید تا به معرفی این برنامه اندرویدی بپردازیم.

Pushups

برای شروع باید یک حساب کاربری در برنامه فوق ایجاد نموده یا با اکانت فیسبوک خود به آن ورود کنید هرچند با لمس گزینه Skip it میتوانید از این کار صرفنظر نمایید. پس از انجام مراحل ذکر شده، سه نوع حرکت شنا بر اساس سختی از مبتدی تا حرفه ای به شما پیشنهاد میشود تا یکی از آنها را برای تمرین انتخاب کنید. در واقع "Pushups" تنها شامل تمرین های استقامتی و دوره ای شنا میگردد که طبق یک برنامه منظم و تا رسیدن به اندام ایده آل، همراه کاربر خواهد بود.

تمرینات این اپلیکیشن اندرویدی به صورت زمانبندی شده میباشد و باید بر همین اساس آنها را انجام داده تا نتیجه بهتری بگیرید. نوار زمان مربوط به دوره تمرین در پایین صفحه به چشم میخورد و همانطور که می بینید تنها کافی است در هفته به مدت 3 روز و هر روز به مدت 20 دقیقه ورزش کنید. هر قسمت از تمرین ها در "Pushups"، از دو بخش تشکیل شده اند که یکی از آنها به صورت استقامتی در زمان 5 دقیقه بوده و دیگری را باید بطور شمارشی و زمان استراحت کوتاه بین حرکات انجام دهید.

Pushups

استفاده از اپلیکیشن فوق به اندازه ای راحت و بدون دردسر است که هر کس به خوبی میتواند از آن بهره ببرد و به همین دلیل توضیح بیشتری در این مورد نمیدهیم و قسمت های دیگر "Pushups" را نام میبریم. با انجام کامل هر تمرین در این برنامه اندرویدی، به شما یک نشان تعلق میگیرد که همه این نشان ها علاوه بر نمایش در صفحه اصلی و دوره زمانی مربوطه، با لمس گزینه Wins در منوی کناری نیز قابل مشاهده هستند. با لمس هر یک از دستاوردهایی که کسب کرده اید، میتوانید تاریخ بدست آوردن آن را ببینید.

History یکی دیگر از بخش های "Pushups" میباشد که تاریخچه تمرین های انجام شده توسط شما با امکان اشتراک گذاری در فیسبوک، توییتر و یا ارسال با ایمیل، در آن قرار دارد.  در این بخش برگه ای به نام TOTAL FITNESS22 مشاهده میکنید که تاریخچه همه تمرین های صورت گرفته در دیگر اپلیکیشن های همین کمپانی (Fitness22) از جمله Situps، Squats و غیره، به نمایش درمی آید. ایجاد حساب کاربری در ابتدا نیز به همین دلیل انجام میگیرد تا همه اطلاعات کاربر قابل ثبت باشد. بد نیست بدانید که با رفتن به قسمت Profile، میتوانید سایر مشخصات حساب خود را تکمیل نمایید.

Pushups

آخرین مواردی که باید برای این اپلیکیشن اندرویدی نام ببریم، گزینه های بخش تنظیمات آن هستند که عبارتند از :

Sound : قطع صدای دستور العمل ها و انتخاب نوع آن از سه گزینه بوق، صدای گوینده یا هر دو که میتوانید زن یا مرد بودن مربی را نیز تعیین کنید.

Select Level : گزینش سطح سختی تمرین ها با سه مقدار مبتدی، معمولی و حرفه ای

در پایان باید گفت که "Pushups" علاوه بر تشویق شما به ورزش میتواند مربی خوبی نیز باشد و چنانچه در طول روز فرصت زیادی برای انجام تمرین های ورزشی ندارید، به کمک این اپلیکیشن زمان لازم را بدست خواهید آورد پس پیشنهاد میکنیم که برای دستیابی به اندام متناسب و جسم سالم، برنامه فوق را از دست ندهید.

پاورقی : اگر میخواهید حرکت دراز و نشست را نیز در منزل و طبق برنامه منظم انجام دهید، میتوانید برنامه "Situps" که توسط همین کمپانی تولید شده است را از طریق این لینک دریافت نمایید.

اینها را هم بخوانید