مکالمه شمار

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن مکالمه شمارنسخه 2.6

امتیاز کاربران
4.67 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : کاربردی
 • قیمت : 1500 تومان
 • حجم : 2.3 مگابایت
سازنده : حمید رعیتی

مدیریت تماس های برقرار شده با تلفن همراه و اطلاع از هزینه های آن، برای هر فردی ضروری است. چه بسا بخواهیم درهر ماه مبلغ مشخصی را برای تماس های تلفنی خود منظور کنیم. این کار بدون وجود یک برنامه دقیق میسر نیست.

برنامه اندرویدی "مکالمه شمار" که در ادامه آن را نقد و بررسی میکنیم، میتواند نیاز شما در این زمینه را برطرف کند. با ما همراه شوید تا به معرفی این اپلیکیشن بپردازیم.

مکالمه شمار

رابط کاربری:

سرعت و سهولت دسترسی و همچنین روان بودن، سه اصل مهم برای یک رابط کاربری خوب میباشد که در این برنامه رعایت شده است. برای مشاهده آمارهای مختلف از تماس های خود، به راحتی میتوانید بین این بخش ها جابجا شوید. منوها در دسترس قرار گرفته اند و استفاده از گزینه های آنها پیچیدگی خاصی ندارد.

از حیث گرافیکی نیز، دقت کافی از سوی تولیدکنندگان "مکالمه شمار" صورت گرفته و ظاهر زنده برنامه، جذابیت استفاده از آن را بیشتر میکند. دلیل اصلی این موضوع بکاربردن رنگ های شاد و هماهنگ کردن آنها با یکدیگر است.

فونت مناسب و خوانا، آیکون های گویا و شیک، چیدمان مرتب عناصر مختلف و عملکرد صحیح برنامه در نمای افقی و عمودی از دیگر نقاط قوت این بخش میباشد.

تنها نقص موجود را میتوان در بخش منوهای مربوط به تنظیمات مشاهده کرد. ترتیب چینش متن از لحاظ راست به چپ بودن در بعضی جاها رعایت نشده و بهتر بود مانند صفحات اصلی از رنگ هایی  برای طراحی این قسمت ها استفاده شود.

امتیاز AppReview به این بخش، 4از 5 است.

مکالمه شمار

کاربرد:

وظیفه این اپلیکیشن اندرویدی، محاسبه زمان و هزینه تماسهای شماست. از لحاظ دقیق بودن، میتوانید به "مکالمه شمار" اعتماد داشته باشید! اما امکانات پیشرفته تری نیز در برنامه گنجانده شده است.

تفکیک تماسهای ورودی و خروجی، نمایش 30 مخاطب برتر که بیشترین تماس را با آنها گرفته اید، نمایش مصرف متوسط، آمار استفاده به تفکیک ماه و... از جمله قابلیت هایی هستند که مسلما کارایی این برنامه را بیشتر خواهند کرد. امکان ذکر همه این قابلیت ها وجود ندارد و مشاهده بقیه آنها را به شما واگذار میکنیم.

قسمت تنظیمات هم شامل گزینه هایی مثل نوع آمار در صفحه اول، انتخاب روز شروع دوره مالی، انتخاب مبلغی به عنوان محدودیت مالی و هشدار از سوی برنامه درصورتی که از مرز تعیین شده عبورکنید و غیره میباشد.

از جمله نکات قابل توجه "مکالمه شمار" محاسبه دقیق هزینه ها بر اساس اپراتور سیم کارت شماست که خودتان آن را انتخاب میکنید و همچنین نمایش زمان و هزینه تماس ها در هنگام برقراری مکالمه که درصورت تمایل میتوانید آن را فعال کنید.

این همه قابلیت و امکانات جانبی به انجام وظیفه بهتر این برنامه اندرویدی می انجامد و AppReview قانع میشود به این بخش امتیاز 5 از 5 را بدهد.

مکالمه شمار

قیمت:  

هزینه ای که باید برای دریافت این اپلیکیشن اندرویدی بپردازید نسبت به کارایی آن، ارزش پرداخت کردن را دارد. به همین دلیلAppReview امتیاز 5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

 

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  رسول
  سلام چگونه گوشی‌های دو سیم کارت را میتوان کنترل کرد ؟

  به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  کوروش
  سلام برنامه شما بعداز یه مدتی کارنمیکند چرا؟ پیامک شمار شما هم همینطور

  به این نظر پاسخ دهید
  1. avatar
   حمید 5
   سلام دوست من میتونید نسخه جدید رو از بازار دریافت نمایید تشکر

   به این نظر پاسخ دهید
 3. avatar
  جلیل 5
  جدا خیلی برنامه ی جالبیه معلومه که فکر عمیقی پشتش بوده و کار فنی خوبی هم اجراش کرده که انقد روون و دقیق عمل می کنه به نظر من اگه این جور برنامه ها از حمایت بیشتری برخوردار باشن کسی سمت برنامه های تمسخر آمیزی که تو مارکت هایی مثه کافه بازار پر شدن؛ نمی ره

  به این نظر پاسخ دهید
 4. avatar
  میلاد 5
  برنامه بسیار خوبیه یکی از اماکاناتش که این جا متظکر نشده اینه که شما می تونید مقایسه کنید اگر سیم کارت اعتیاری یا دائمی اپراتور دیگری رو داشتید هزینه تماس های شما چقد می شد. بقیه امکاناتش هم که خیلی خوبند از 30 تا مخاطباش و هزینه و زمان تماس و . . . .

  به این نظر پاسخ دهید
مکالمه شمار