نسخه 7.0 هنگ اوت با امکانات جدید در راه است

نسخه 7.0 هنگ اوت با امکانات جدید در راه است

در دنیای هنگ اوت گوگل اغلب شاهد تغییرات اندکی هستیم و روی کار آمدن یک قابلیت جدید در این محصول گوگل ارزش جشن گرفتن را دارد. هنگ اوت سرویس IM گوگل است که به طور پیش فرض بر روی گوشی تمامی کاربران اندروید نصب شده است.

اخیرا گزارشاتی مبنی بر انتشار نسخه 7.0 هنگ اوت در وب منتشر شده و گوگل چندین امکان جدید را به اپلیکیشن خود افزوده که کاربران مدت زمانی نسبتا طولانی منتظر این امکانات بوده اند.

blog_16507_1

نخستین و شاید جالب ترین امکان هنگ اوت پیاه سازی قابلیت پاسخ گویی سریع به پیام های هنگ اوت دریافتی است، بدین ترتیب که دیگر نیازی به باز کردن اپلیکیشن و ارسال پیام نخواهید داشت. زمانی که یک نوتیفیکیشن پیام جدید دریافت می کنید می توانید به راحتی دکمه reply در صفحه شناور نمایش داده شده را بزنید، پیام خود را تایپ کرده و آن را برای مخاطب موردنظر ارسال نمایید.

blog_16507_2blog_16507_3blog_16507_4

گزینه جدید دیگری نیز در اپلیکیشن جای گرفته که شما را قادر به ساختن کلیدهای میانبر برای مکالمات بر روی صفحه خانه می گرداند. برای این کار کافی است مکالمه موردنظر را باز کرده و منویی را که با سه نقطه مشخص شده و در گوشه بالا سمت راست قرار گرفته بزنید و Save to Home Screen را انتخاب نمایید. آیکونی دربرگیرنده تصویر پروفایل مخاطب در صفحه خانه گوشی به نمایش در می آید و قادر خواهید بود سریع تر از گذشته به ارسال پیام بپردازید.

آیا شما هم از جمله طرفداران پر و پا قرص هنگ اوت هستید، چنانچه این قابلیت های جدید شما را تحت تاثیر قرار داده اند در بخش نظرات ما را از این بابت مطلع سازید.

 

http://www.androidauthority.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید