هوکو

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن هوکونسخه 1.1

4 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : خرید
  • قیمت : رایگان
  • حجم : 596.4 کیلوبایت
دریافت برنامه/بازی هوکو از بازار سازنده : هوکو

با توجه به تنوع تلفن همراه و تبلت از لحاظ برند و مدل دستگاه، خرید گوشی دلخواه که امکانات موردنظر ما را بطور کامل داشته باشد کمی دشوار به نظر میرسد و نیاز به تحقیق و جستجوی زیاد دارد. برای جلوگیری از اتلاف وقت، میتوان این کار را در فضای مجازی انجام داد و در میان وبسایت هایی که در این زمینه فعالیت میکنند به جستجو پرداخت هرچند روش های پیشرفته تری نیز بدین منظور وجود دارد.

در ادامه برنامه "هوکو" را به عنوان یکی از همین روش ها معرفی میکنیم. با ما در نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراه باشید.

هوکو

رابط کاربری :

در عین حال که محیط اپلیکیشن فوق ساده و بدون جذابیت های بصری طراحی شده است، قالب گرافیکی آن از یکپارچگی خوبی بهره میبرد. رنگبندی هماهنگ، فونت مناسب، چیدمان مرتب اجزای صفحه و عملکرد صحیح در نمای افقی و عمودی، از جمله نقاط قوتی هستند که میتوانیم برای "هوکو" نام ببریم. هرچند نقص خاصی در ظاهر این برنامه اندرویدی وجود ندارد اما انتظار میرفت که با دقت نظر در طراحی جزییات و حسن سلیقه بشتر، چهره آن به نمونه های حرفه ای نزدیک باشد.

جابجایی بین صفحات برنامه فوق با سرعت بالا و پیچیدگی کم انجام میپذیرد و استفاده از امکانات موجود راحت است. البته این ویژگی ها بطور ذاتی در "هوکو" وجود دارند اما باید گفت که رابط کاربری آن با رعایت استانداردهای لازم پیاده سازی گردیده هرچند بهتر بود که از تکنیک های اصولی تر استفاده شود تا از هر لحاظ کامل و بدون نقص باشد.

از نظر AppReview، امتیاز 3 از 5 به این بخش تعلق میگیرد.

هوکو

کاربرد :

این اپلیکیشن اندرویدی درواقع متعلق به یک فروشگاه اینترنتی با موضوع تلفن همراه و تبلت میباشد و وظیفه آن، کمک به کاربران برای یافتن دستگاهی با مشخصات و امکانات دلخواه است. شما میتوانید با استفاده از "هوکو" و طی چند مرحله، گوشی موردنظر خود را بیابید و آن را خریداری کنید. در ادامه نحوه انجام این کار را شرح داده ایم تا بطور کامل با اپلیکیشن فوق و قابلیت های آن آشنا شوید.

با اجرای برنامه صفحه ای با دو گزینه شروع و بیشتر بدانید باز میشود که از دومی میتوانید برای راهنمایی گرفتن استفاده نمایید. پس از مطالعه راهنما و اطمینان از اتصال به اینترنت کافی است دکمه شروع را لمس کنید و به دنبال دستگاه تلفن همراه یا تبلت دلخواه خود بگردید. در اولین برگه، "هوکو" از شما میخواهد تا قابلیت هایی که انتظار دارید را علامت بزنید. پس از آن نوبت به انتخاب محدوده قیمت میرسد که بدون تردید برای خیلی از افراد مهم است و در غیر اینصورت میتوان گزینه بدون محدودیت را برگزید!

در سومین برگه از "هوکو" باید سایز صفحه دستگاه را مشخص کنید و پس از آن در بخش چهارم، باید اولویت های خود از جمله کیفیت عکاسی، سرعت خوب، حافظه ذخیره سازی بالا، قدرت اجرای بازی، نگه داشتن شارژ طولانی، استحکام ساخت و ظاهر زیبا را با مقدار اهمیت آن تعیین نمایید. آخرین برگه از برنامه فوق نیز مربوط به انتخاب گزینه هایی از جمله سیستم عامل، برند و وضعیت سیم کارت میشود.

بعد از انجام مراحل 5 گانه و لمس دکمه دریافت پیشنهاد، "هوکو" نزدیکترین نتیجه جستجو طبق گزینه های انتخاب شده را به شما نشان میدهد. حال میتوانید با اشاره بر روی هر مورد، جزئیات آن از جمله قابلیت های مختلف و مقدار کیفی هر کدام، مشخصات فنی و غیره را مشاهده نمایید. برای خرید باید در وبسایت مربوطه دارای حساب کاربری باشید که با این کار امکانات دیگری نیز در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

در پایان باید گفت با توجه به این که "هوکو" یک ابزار تکمیلی برای وبسایتی با همین نام است، نیاز به امکانات بیشتری ندارد و در همین حد نیز وظیفه خود را به خوبی انجام میدهد. البته انتظار میرفت که ایده پردازی بیشتری در این اپلیکیشن صورت گیرد تا کارایی آن افزایش یابد. امیدوارم تولیدکنندگان برنامه فوق در آینده آن را بیشتر توسعه داده و امکانات پیشرفته تری به آن اضافه کنند.

امتیاز AppReview به این بخش، 4 از 5 است.

هوکو

قیمت :

برای دریافت و استفاده از این برنامه اندرویدی، نیازی به صرف هزینه نیست و میتوانید به صورت رایگان از آن بهره ببرید. با توجه به این موضوع باید گفت که "هوکو" با استقبال خوب مخاطبان روبرو خواهد شد و از این رو AppReview، امتیاز 5 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد.

 

 

هوکو

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن هوکو

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


هوکو