واتس اپ به معرفی نسخه دسکتاپ از اپلیکیشن خود پرداخت

واتس اپ به معرفی نسخه دسکتاپ از اپلیکیشن خود پرداخت

چندی پیش اخباری منتشر شد که فعالیت واتس اپ جهت ساخت یک کلاینت دسکتاپ برای اپلیکیشن را به نمایش می گذاشت و هم اکنون واتس اپ به طور رسمی نسخه دسکتاپ از اپلیکیشن خود را برای ویندوز و مک معرفی کرده است.

ما یک اپلیکیشن دسکتاپ را معرفی می کنیم که روش جدیدی را برای برقراری ارتباط با افراد در اختیار شما قرار می دهد و برای این ارتباط می توانید از گوشی یا کامپیوتر خود استفاده کرده و در خانه یا محل کار آن را مورد استفاده قرار دهید. مشابه نسخه وب از واتس اپ، اپلیکیشن دسکتاپ نیز یک نسخه دیگر از گوشی شما محسوب می شود و تمامی مکالمات و پیام های شما که در گوشی هستند، بر روی نسخه دسکتاپ نیز قابل نمایش اند.

این اپلیکیشن جدید دسکتاپ برای نسخه 8 و بالاتر از ویندوز و 10.9 و بالاتر از مک در دسترس می باشد و با نسخه موبایل از واتس اپ شما همگام سازی می شود. از آنجایی که اپلیکیشن به صورت نیتیو در دسکتاپ به اجرا در می آید، از نوتیفیکیشن های نیتیو دسکتاپ نیز پشتیبانی می کند، علاوه بر این قادر به بهره گیری از مزایای کلیدهای میانبر بهتری نیز هستید.

برای دانلود اپلیکیشن می توانید به لینک https://www.whatsapp.com/download مراجعه نمایید، پس از دانلود، اپلیکیشن را باز کرده و با استفاده از اپلیکیشن واتس اپ در گوشی موبایل خود، QR کد موردنظر را اسکن کنید (بخشی تحت عنوان WhatsApp Web در بخش تنظیمات اپلیکیشن).

عملکرد اپلیکیشن دسکتاپ مشابه نسخه وب از واتس اپ می باشد، بنابراین چنانچه در گذشته با آن کار کرده باشید راه اندازی نسخه دسکتاپ برای شما بسیار ساده و سریع صورت خواهد پذیرفت. نسخه دسکتاپ واتس اپ برای نسخه 8 و بالاتر از ویندوز و 10.9 و بالاتر از مک در دسترس می باشد.

blog_18328_1

شایان ذکر است که اندروید، آی او اس، ویندوز فون، بلک بری، بلک بری 10، نوکیا اس 60 و ویندوز و مک هم اکنون از واتس اپ پشتیبانی می کنند. در صورت تمایل به استفاده از نسخه دسکتاپ واتس، زمان را از دست نداده و هرچه سریع تر اقدام به دانلود این کلاینت و نصب آن بر روی کامپیوتر رومیزی خود کنید.

 

http://www.androidcentral.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید