واتس اپ پشتیبانی از تماس تصویری را به اپلیکیشن اندرویدی خود می افزاید

واتس اپ پشتیبانی از تماس تصویری را به اپلیکیشن اندرویدی خود می افزاید

واتس اپ در سال گذشته قابلیت تماس صوتی را به اپلیکیشن خود افزود و مبنی بر گزارشات دریافتی در حال فعالیت جهت افزودن پشتیبانی از تماس ویدئویی در سرویس پیام رسان خود می باشد.

با تکیه بر گزارشی که در Macerkopf.de منتشر شده، آخرین نسخه بتای خصوصی از واتس اپ برای آی او اس مجهز به قابلیت پشتیبانی از تماس ویدئویی است. کاربران آی او اس نخستین افرادی خواهند بود که از این امکان استفاده خواهند کرد، این در حالی است چندی بعد این امکان در دسترس کاربران اندروید نیز قرار خواهد گرفت. یک وبلاگ آلمانی اسکرین شات هایی از نسخه 2.12.16.2 واتس اپ را منتشر کرده که در حال حاضر در مرحله تست داخلی قرار دارد.

اسکرین شات های منتشر شده رابط کاربری تماس تصویری واتس اپ را به نمایش گذاشته اند و در حال تست جهت انتشار در آپدیت آینده اپلیکیشن اند. طبق نوشته های وب سایت کاربران قادر به قطع صدای میکروفون و جابجایی بین دوربین ها می باشند و این قابلیت تماس تصویری در واتس اپ با سیستم وای فای و شبکه های تلفن همراه کار می کند.

blog_15849_1

به غیر از تماس تصویری، واتس اپ تب های چت چندگانه را نیز به اپلیکیشن خود می افزاید، بدین ترتیب که کاربران قادر به جابجایی آسان بین چندین مکالمه خواهند بود و دیگر نیازی به بازگشت به فهرست چت های واتس اپ نمی باشد. علاوه بر این آپدیت جدید میزبان یک طراحی جدید با تمرکز بیشتر بر روی رنگ سبز معروف اپلیکیشن خواهد بود. هنوز هیچگونه تائیده رسمی منتشر نشده، اما گمان می رود که در آپدیت جدید اپلیکیشن شاهد قابلیت های مذکور باشیم.

 

http://www.androidtipsz.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید