ویژگی Tell Me به اپلیکیشن های مایکروسافت آفیس در اندروید راه می گشاید

ویژگی Tell Me به اپلیکیشن های مایکروسافت آفیس در اندروید راه می گشاید

سیستم عامل محبوب اندروید مدتی است که میزبان بسته های نرم افزاری مایکروسافت آفیس شده، یقینا شما نیز یکی از کاربران این ابزارهای کاربردی هستید و اگر هم آنها را بر روی گوشی اندرویدی خود استفاده نکرده باشید، بدون شک نسخه دسکتاپ آن را که سالهاست در دسترس کاربران قرار داشته و به طور مستمر نیز قدرتمندتر از گذشته می گردد، مورد استفاده قرار داده اید. World ،Excel و Power Point همگی جای خود را در اندروید یافته اند، البته ممکن است اپلیکیشن های دیگری مانند Google Docs را استفاده کنید، اما به هیچ عنوان نمی توان طراحی و عملکرد خارق العاده اپلیکیشن های مایکروسافت را نادیده گرفت و به جرات می توان بیان داشت که مایکروسافت محصولات بسیار خوب و بی نقصی را به کاربران خود ارائه داده و امتیازات گوگل پلی استور نیز گواهی بر این ادعاست.

blog_18816_1

اخیرا مایکروسافت اقدام به انتشار آپدیت های جدیدی برای اپلیکیشن های خود نموده و هر سه این اپلیکیشن ها میزبان قابلیت های جدیدی شده اند، بهبود های کوچک و رفع باگ ها بخشی از این آپدیت ها را در بر می گیرد، در حالی که کمک رسان Tell Me ویژگی جدیدی و چشم گیری است که میهمان نسخه های جدید اپلیکیشن های اندرویدی مایکروسافت گردیده است. این قابلیت سالهاست که در نسخه آنلاین مایکروسافت آفیس موجود است، درحالیکه برای اندروید تازگی دارد. این امکان در حقیقت یک باکس جستجو در داخل اپلیکیشن هاست که برای یافتن امکانات ناشناسی که در Word ،Excel و Power Point وجود دارند، به کمک شما می آید.

تنها کار لازم برای فعال سازی این قابلیت ضربه زدن بر روی آیکون لامپ در گوشه بالا سمت چپ اپلیکیشن است، این کار یک باکس جستجوی Tell Me را برای شما باز می کند. برخی از پاسخ ها و امکانات همان لحظه به نمایش در خواهند آمد، اما برای پیدا کردن مابقی قابلیت ها لازم است جستجویی را به انجام برسانید. سرویس های مایکروسافت آفیس بسیار قدرتمندتر از آن هستند که تصورش را می کنید و این امکان، راه بسیار خوبی برای یافتن یک امکان خاص است که قبلا از وجود آن اطلاعی نداشتید.

blog_18816_2

علاوه بر این ابزار کمکی، موتور تکمیل خودکار مایکروسافت ورد نیز میزبان آپدیت جدیدی شده و امکان ادغام و جداسازی خانه ها در اکسل و بر روی ویرایشگر موبایل نیز در دسترس قرار گرفته است و این قابلیت برای بسیاری از افراد کاربردی خواهد بود. این آپدیت ها منتشر شده اند و احتمال دارد که هم اکنون نیز در حال استفاده از آخرین نسخه از این اپلیکیشن ها بر روی گوشی خود باشید، اگر هنوز آپدیت برای شما منتشر نشده، تنها مدت زمان اندکی منتظر دریافت این آپدیت جدید بمانید و از مزایایی که برای شما به همراه دارد بهره مند گردید.

 

http://www.androidheadlines.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید