پخت انواع کیک و شیرینی

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن پخت انواع کیک و شیرینینسخه 2.0

4.17 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
سازنده : بوک دروید

 

بعد از صرف یک وعده غذای خوشمزه، خوردن یک دسر خوشمزه تر میچسبد! دسرها انواع گوناگونی دارند که معروفترین آنها را با نام کیک و شیرینی میشناسیم. البته اینها فقط به عنوان دسر شناخته نمیشوند و به منظور عصرانه، میان وعده و در خیلی مواقع دیگر مورد استفاده قرار میگیرند.

نقد و بررسی امروز مربوط به برنامه اندرویدی "پخت انواع کیک و شیرینی" میباشد که دستور پخت انواع کیک ها و شیرینی های خوش طعم را به شما علاقه مندان آموزش میدهد. با ما همراه شوید تا این برنامه را بیشتر معرفی کنیم.

پخت انواع کیک و شیرینی

رابط کاربری:

حدس شما در اینکه با یک اپلیکیشن متنی روبرو خواهید شد، کاملا درست میباشد. رابط کاربری این اپلیکیشن اندرویدی طبق اصول برنامه های متنی طراحی شده و علاوه بر دسترسی سریعی که دارد، ریزه کاری هایی نیز برای آن صورت گرفته است.

دراین برنامه اندرویدی به غیر از پس زمینه روشن با فونت سیاه، یک حالت برعکس نیز درنظر گرفته شده بدین صورت که پس زمینه تیره و فونت سفید رنگ میشود. این کار با استفاده از دکمه بالای صفحه که به شکل هلال ماه است انجام میگردد. البته دربعضی موارد به درستی عمل نمیکند که با چندبار لمس این دکمه، تصحیح میشود.

همچنین چند حالت نمایش متن برای گوشی های مختلف هم وجود دارد که از روی شکل متن گزینه ها میتوانید حالتی که با تلفن همراهتان هماهنگ است را انتخاب کنید.

امکان تغییر اندازه فونت هم از دیگر امتیازات رابط کاربری این اپلیکیشن اندرویدی میباشد که در پایین صفحه و با لمس دکمه تنظیمات قابل انجام است.

موارد خوب دیگری که باید به آن اشاره کنیم عبارتند از چیدمان مرتب لیست ها، آیکون های زیبا و فونت مناسب.

به نظرمی آید این طراحی بدون نقص باشد اما از لحاظ گرافیکی میتوانست قویتر باشد. برای مثال در طراحی سربرگ باید دقت نظر بیشتری میشد تا عنوان های طولانی به درستی در آن نمایش داده شوند. حتی از لحاظ رنگ بندی نیز با کمی حوصله و سلیقه بیشتر، میشد جذابیت این رابط کاربری خوب را بیشتر کرد.

AppReview با درنظر گرفتن مواردی که ذکرشد، امتیاز 3.5 از 5 را به این بخش میدهد.

پخت انواع کیک و شیرینی

کاربرد:

تعداد مطالب موجود در اینگونه برنامه ها، حرف اول را در بحث کاربردی بودن آنها میزند. در برنامه "پخت انواع کیک و شیرینی" تعداد مقالات موجود، زیاد نیست اما توضیحات مربوط به هر عنوان به قدر کافی برای مخاطب کامل و جامع میباشد.

شاید بد نباشد بدانید، مقاله های درون "پخت انواع کیک و شیرینی" تنها منحصر به دستور پخت نمیشود و میتوانید نکات مفیدی نیز درباره پخت کیک ها و شیرینی ها در آن بیابید.

امکانات جانبی این اپلیکیشن اندرویدی در نوع خود جالب توجه است و شامل ابزار جستجو، امکان افزودن به علاقه مندیها و امکان به اشتراک گذاری مطالب میشود.

امتیاز AppReview به این بخش 4 از 5 است.

پخت انواع کیک و شیرینی

قیمت:

شما کاربران محترم میتوانید این برنامه اندرویدی را بطور رایگان دریافت کنید و از آموزش های آن بهره ببرید. ازنظر AppReview امتیاز این بخش  ، 5 از 5 خواهد بود.

 

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


پخت انواع کیک و شیرینی