وبلاگ - Top 10

0
1.2K
پرنصب ترین های کافه بازار در اسفند ماه ۱۳۹۶

پرنصب ترین های کافه بازار در اسفند ماه ۱۳۹۶

آخرین ماه از سال ۱۳۹۶ را هم پشت سر گذاشتیم و مثل همیشه، تعداد زیادی اپلیکیشن و بازی در کافه بازار منتشر شدند. در این مقاله قصد داریم پرنصب ترین اپلیکیشن ها و بازی های اسفند ماه ۱۳۹۶ را به شما معرفی کنیم.

اپلیکیشن همراه بانک سپه
همراه بانک سپه

به کمک این برنامه اندرویدی میتوانید بدون مراجعه به شعبه های بانک سپه، از خدماتی مثل دریافت موجودی از حساب و کارت سپه، انتقال وجه، خرید شارژ و غیره استفاده کنید. همراه بانک سپه بیش از ۲۰۰هزار بار توسط کاربران نصب شده است.

دانلود از کافه بازار


اپلیکیشن باما موتور جستجوگر خودرو
باما، موتور جستجوگر خودرو

اگر قصد خرید و فروش خودرو دارید، میتوانید از این اپلیکیشن اندرویدی برای درج آگهی یا پیدا کردن مورد مناسب، کمک بگیرید. باما به عنوان یک موتور جستجوگر خودرو بیش از ۱۰۰هزار نصب فعال دارد.

دانلود از کافه بازار


اپلیکیشن تقویم 1397
تقویم ۱۳۹۷

این برنامه اندرویدی میتواند به عنوان یک تقویم ساده با امکانات مفید، ابزار خوبی برای یادآوری تاریخ به شما باشد. بیش از ۱۰۰هزار بار نصب فعال، کیفیت و کارایی تقویم ۱۳۹۷ را به خوبی نشان میدهد.

دانلود از کافه بازار


اپلیکیشن ورو - اجتماع واقعی
ورو (Vero) – اجتماع واقعی

برای اشتراک گذاری متن، عکس و فیلم میتوانید از این اپلیکیشن اندرویدی به عنوان یک شبکه اجتماعی بهره ببرید. کاربران با بیش از ۵۰۰۰۰ بار نصب ورو، استقبال خوبی از آن نشان داده اند.

دانلود از کافه بازار


اپلیکیشن ایکسگرام
ایکسگرام ( تلگرام فارسی پیشرفته )

با استفاده از این برنامه اندرویدی به عنوان یک تلگرام غیر رسمی و پیشرفته، میتوانید تجربه متفاوتی از پیام رسانی داشته باشید. ایکسگرام بیش از ۵۰۰۰۰ بار توسط کاربران نصب شده است.

دانلود از کافه بازار


اپلیکیشن جی پی اس

جی پی اس GPS

محتوای این اپلیکیشن اندرویدی، آموزش کامل جی پی اس و کاربردهای آن میباشد. با دانلود و نصب جی پی اس به بیش از ۵۰۰۰۰ کاربر آن خواهید پیوست و نکات خوبی را یاد میگیرید.

دانلود از کافه بازار


اپلیکیشن تقویم +
تقویم +

اگر به دنبال یک تقویم زیبا با امکانات مفید برای گوشی خود هستید، این برنامه اندرویدی برایتان مناسب خواهد بود. کیفیت تقویم + را میتوان از ۵۰۰۰۰ بار نصب آن توسط کاربران حدس زد.

دانلود از کافه بازار


بازی مهمان اصغر آقا 2
مهمان اصغر آقا ۲

در این بازی اندرویدی برای پیدا کردن اصغرآقا باید به مهمانی بروید و با خوردن خوراکی های خوشمزه بطور پنهانی، امتیاز بدست آورد. گیم پلی سرگرم کننده مهمان اصغر آقا ۲، دلیل اصلی بیش از ۲۰۰۰۰ بار نصب آن در مدت کوتاه بوده است.

دانلود از کافه بازار


اپلیکیشن کاهش وزن در 30 روز
کاهش وزن در ۳۰ روز

به کمک این اپلیکیشن اندرویدی و امکانات مفید آن میتوانید در کمتر از ۳۰ روز لاغر شوید. کاهش وزن در ۳۰ روز بیش از ۲۰۰۰۰ بار نصب فعال دارد و کاربران امتیاز خوبی به آن داده اند.

دانلود از کافه بازار


اپلیکیشن آنتی ویروس همه کاره
آنتی ویروس همه کاره

برای محافظت از گوشی در برابر برنامه های مخرب و ویروس ها میتوانید از این برنامه اندرویدی استفاده کنید. بیش از ۲۰۰۰۰ بار نصب فعال و امتیاز بالا، اعتماد کاربران به آنتی ویروس همه کاره را نشان میدهد.

دانلود از کافه بازار