نقد و بررسی

3
5.2K
پزشکی سلامت
پزشکی سلامت

موضوع : پزشکی

قیمت : رایگان

  • رابط کاربری:
  • کاربرد:
  • قیمت:
امتیاز کاربران:
امتیاز سایـت:

توجه : آخرین ویرایش این نقد و بررسی مربوط به ۱۳۹۲/۴/۸ و نسخه 1.2 این اپلیکیشن میباشد!

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن پزشکی سلامت

 

یکی از مهمترین علوم جهان،پزشکی است و رعایت مواردی که مورد تایید این علم باشد می تواند یک زندگی بسیار شاداب تر ، سالم تر و زیباتر را فراهم کند.

برای دانستن راههای سالم تر زیستن و بهتر زندگی کردن راههای متفاوت و زیادی وجود دارد که یکی از ساده ترین آنها استفاده از اپلیکیشن های مفید است  که   می تواند    در   زمان های فراغت شما اطلاعات بسیار خوبی را برایتان به ارمغان آورد.

امروز قصد بررسی اپلیکیشن “پزشکی سلامت” ساخته شده توسط “پوریا” را داریم که یکی از بهترین برنامه های موجود در این حیطه است.

پزشکی سلامت

رابط کاربری :

رابط کاربری “پزشکی سلامت” بسیار ساده، سریع و زیباست و با گروه بندی های مناسب و دقیق طراحی بسیار خوبی دارد.

در قسمت تنظیمات آن نیز می توانید متن های نوشتاری برنامه را به یکی از فونت های (نازنین ، تیتر ، هما یا کودک) تغییر دهید، سایز آنها را تنظیم کنید و یکی از ۲ حالت روز یا شب را جهت مطالعه انتخاب کنید که تمامی اینها ابزاری برای بهتر شدن تجربه کاربر از برنامه است. این همه تلاش برای راحتی استفاده کاربر از برنامه ، AppReview  را   مجاب   می کند در بخش رابط کاربری امتیاز  ۴ از ۵ را به “پزشکی سلامت” بدهد.

پزشکی سلامت

کاربرد :

“پزشکی سلامت” ابزاری برای درمان بیماری ها نیست اما برای پیشگیری از بیماری ها و یادگیری انواع آنها می تواند از بهترین ها باشد. در این برنامه صدها مورد دانستنی های مفید، توضیحاتی کامل در رابطه با عفونت ها، سرطان ها ، ویروس ها و… ، خصوصیات درمانی میوه جات و نکات آموزشی در رابطه با سلامت بدن یافت می شود که می تواند مدتها شما را درگیر خود کند و دانش پزشکی و سلامت شما را تا چند برابر افزایش دهد. در در زمینه کاربرد نیز این برنامه امتیاز ۴.۵ از ۵ را از AppReview می گیرد.

پزشکی سلامت

قیمت :

این برنامه رایگان است و داشتن این همه خصوصیات در کنار هم و به شکل رایگان بسیار مفید است. که باعث می شود  در بخش قیمت نیز امتیاز ۵ از ۵ را از AppReview بگیرد.

صحبت پایانی :

“پزشکی سلامت” با داشتن تعداد بسیار زیاد مطالب و رایگان بودنش بدون شک می تواند از بهترین برنامه های آموزش سلامت به زبان فارسی باشد که برای هر کسی کاربرد دارد. در صورتی که به سلامت خود اهمیت زیادی می دهید و حتی اگر اپلیکیشن های دیگری را نیز در این حیطه تجربه کرده اید. صرف وقت برای “پزشکی سلامت” ارزش زیادی دارد. بنابراین AppReview تجربه این برنامه بسیار خوب را به شما توصیه می کند.