بازی پوکمون گو

پوکمون گو درآمد چشمگیری را از ایونت ویژه هالووین به جیب زد

امروزه کمتر کسی با نام بازی محبوب پوکمون گو ناآشناست، این بازی در مدت زمان کوتاهی توانست طرفداران بیشماری را مجذوب خود کند. نیانتیک که سازنده این بازی پرطرفدار است، تصمیم گرفت برای هالووین قابلیت های جذابی را به بازی اضافه کند و نتیجه خوبی نیز از این اقدام دریافت نمود، به طوری که گزارشات SensorTower حاکی از افزایش درآمد بازی به میزان 2.3 برابر بیشتر از هفته گذشته می باشد، از طرفی به گفته App Annie درآمد روزانه بازی در روز 29 اکتبر که در میانه های رویداد بود، به بیشترین میزان خود، از 10 سپتامبر تاکنون رسید.

در این رویداد بزرگ که از 29 اکتبر تا 1 نوامبر برگزار شد، پوکمون های هالووینی به نام های Meowth ،Gastly و Zubat به بازی راه پیدا کردند و نرخ برخورد بالاتری را به ثبت رساندند. این رویداد ویژه، کندی های ارزشمندتری را در حین گرفتن پوکمون، نقل و انتقال و ارتقای سطح آن به کاربر می داد.بازی پوکمون گو

بر اساس گزارشات SensorTower، بین روزهای 25 تا 29 اکتبر 23.3 میلیون دلار عاید سازنده بازی پوکمون گو شد، در حالی که بازی بین روزهای 18 تا 22 اکتبر، یعنی یک هفته قبل از رویداد تنها توانست 10 میلیون دلار را به جیب بزند و مبنی بر بیانات App Annie اگر پولی را که کاربران در 24 اکتبر در بازی خرج کرده اند در نظر بگیریم، درآمد روزانه در  29 اکتبر به میزان دو برابر رسید.بازی پوکمون گو

به بیان Randy Nelson از SensorTower، موفقیت این ایونت بسیار چشمگیر است و نیانتیک حتی مجبور به اضافه کردن محتوای جدید به بازی به منظور برانگیختن توجه کاربر نشده و تنها کمی دستکاری در جوایز بازی آنها را به هدف موردنظر رساند و می توان مطمئن بود که در آینده نیز شاهد چنین اقداماتی از سوی پوکمون گو، برای رویدادهای خاص خواهیم بود.

اگر نیانتیک محتوای جدیدی را هم به بازی اضافه می کرد، چه پیش می آمد؟ آنطور که شواهد نشان می دهند، کاربران بدون وجود این تغییرات نیز مجذوب بازی شده اند و و احتمالا انتخاب آیتم ها و موجودات خاص نیز آنها را هیجان زده خواهد کرد.

 

منبع:

https://techcrunch.com

اینها را هم بخوانید