پیامک بازار

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن پیامک بازارنسخه 2

امتیاز کاربران
3.67 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : سرگرمی
 • قیمت : رایگان
 • حجم : 1.2 مگابایت
سازنده : اکسین همراه

 

امروزه ارسال پیامک به آشنایان، به یک وسیله ارتباطی جداناپذیر از زندگی ما تبدیل شده و این موضوع توسعه دهندگان برنامه های موبایل را به تولید اپلیکیشن های متنوعی در این رابطه، تشویق کرده است.

نقد و بررسی امروز مربوط به یکی از این برنامه ها میباشد. با ما همراه باشید تا اپلیکیشن اندرویدی "پیامک بازار" را بیشتر به شما معرفی کنیم.

پیامک بازار

رابط کاربری:

بیشترین امتیاز در این بخش، به سرعت دسترسی کاربران در جابجایی بین بخش های مختلف و همچنین سادگی استفاده از این برنامه اندرویدی تعلق میگیرد. البته دلیل این امر، عدم استفاده از امکانات جانبی بیشتر میباشد که در ادامه به آنها اشاره میکنیم.

ایرادی که در اینجا میتوانیم به آن اشاره کنیم، منوی تنظیمات برنامه است که کمی دور از دسترس قرار دارد و برای مشاهده آن باید تمام صفحه را به پایین اسکرول نمایید. هر چند فقط دو گزینه در این منو قرار گرفته اما بهتر بود در هر جایی از صفحه قابل مشاهده باشد.

از لحاظ رنگ بندی و ظاهر "پیامک بازار"، جذابیت خاصی به چشم نمیخورد و تنها یک سری اصول مانند چیدمان مرتب فهرست ها و استفاده از فونت مناسب و خوانا، به خوبی رعایت گردیده اند. عملکرد صحیح در نمای افقی و عمودی را نیز باید به لیست نقاط قوت این اپلیکیشن اضافه کنیم. درمورد هماهنگی رنگ ها با یکدیگر باید گفت، میتوانست بهتر از این عمل شود تا جلوه محیط برنامه بیشتر گردد.

 امکان بزرگنمایی سایز فونت و انتخاب دو حالت رنگ بندی شب و روز، از جمله قابلیت هایی هستند که برای تامین سلیقه کاربران و ایجاد دید بهتر برای مطالعه، در برنامه فوق گنجانده شده است.

در پایان باید گفت از طراحی گرافیک و رابط کاربری "پیامک بازار" انتظار بیشتری میرفت و با توجه به این موضوع، AppReview امتیاز 3 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

Payamak-Bazaar-3

کاربرد:

حتما قبل از هر چیز به تعداد پیام هایی که در این اپلیکیشن اندرویدی وجود دارد، فکر میکنید و خب توقع شما کاملا به جا میباشد! باید بگوییم از این لحاظ کمبودی در "پیامک بازار" به چشم نمیخورد هر چند از تکراری نبودن پیامک ها اطمینان کامل نمیدهیم.

امکانات جانبی این برنامه به قابلیت ارسال متن ها به وسیله پیامک، ارسال به وسیله برنامه های دیگر (به اشتراک گذاری) و کپی کردن متن، محدود میشود. البته کاربران با همین امکانات جزئی نیز به هدف خود که همان ارسال پیام باشد میرسند اما برنامه های رقیب از حیث قابلیت های کاربردی، جلوتر از "پیامک بازار" میباشند.

قابلیت افزودن به علاقه مندیها، امکان تفکیک پیام های خوانده شده و مشخص کردن متن های ارسال شده و از همه مهمتر نمایش تعداد پیامکی که یک متن اشغال میکند، از جمله کمبودهای این برنامه اندرویدی هستند. گذشته از این موارد، جای قابلیت بروزرسانی دستی در این برنامه واقعا احساس میشود.

امتیازی که AppReview برای این بخش درنظر میگیرد، 3 از 5 میباشد.

پیامک بازار

قیمت:

"پیامک بازار" با قیمت مناسبی عرضه گردیده است و این موضوع دلیل خوبی برای استقبال مخاطبان از این برنامه اندرویدی خواهد بود. امتیازی که از نظر AppReview به این بخش تعلق میگیرد، 5 از 5 است.

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  armin 5
  اخر پیداش کردم.

  به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  hadi 5
  عالیه رفیق :-D :-D

  به این نظر پاسخ دهید
پیامک بازار