پیک موتوری با تک چرخ از راه رسید!

پیک موتوری با تک چرخ از راه رسید!

یک بازی سرگرم کننده در اوقات فراغت، میتواند خستگی و بی حوصلگی را از روح و جسم ما جدا کند و به جای آن شادی و نشاط بنشاند. این روزها بازی های رایانه ای متعددی تولید میشوند و در اختیار مخاطبان قرار میگیرند که هر کدام سبک و سیاق خود را دارند و سلیقه های مختلف را تامین میکنند. اکنون ما مژده ای برای علاقه مندان به موتورسواری داریم و این مژده چیزی نیست جز بازی "پیک موتوری"!

پیک موتوری

پیک موتوری

شاید تا به حال بازی های موتوری زیادی انجام داده باشید اما در این بازی اوضاع کمی متفاوت است. جالبترین نکته در مورد "پیک موتوری"، امکان سواری با 11 نوع موتورسیکلت ایرانی و خارجی میباشد که در طول روز آنها را به دفعات در اطراف خود می بینید. این موتورسیکلت ها از روی نمونه های واقعی آنها و با دقت تمام مدلسازی شده اند تا حس یک موتورسواری هیجان انگیز را به شما القا کنند. همچنین این امکان وجود دارد که قابلیت های موتور را ارتقا داده و از سواری با آن بیشتر لذت ببرید.

پیک موتوری

نکته دیگری که در "پیک موتوری"هر کاربری را مجذوب خود میکند، چالش هایی هستند که با قراردادن موانع مختلف در مسیر حرکت موتورسیکلت به وجود آمده اند و شما باید به سلامت از آنها عبور کنید. در بعضی مواقع باید تک چرخ بزنید و در جای دیگر باید میان زمین و هوا بچرخید تا هم امتیاز بدست آورید و هم سوخت نیتروژن مورد نیاز خود را تامین نمایید. البته باید حواستان به وقت هم باشد چون بسته باید سر موقع به دست مشتری برسد. این گیم پلی با دقت بالایی طراحی گردیده تا بتوانید اوقات خوشی را با "پیک موتوری" بگذرانید و یک موتورسوار حرفه ای شوید.

پیک موتوری

گرافیک جذاب و انیمیشن های دیدنی از دیگر ویژگی های این بازی هستند که نظیر آن را در نمونه های دیگر کمتر دیده اید. موزیک و صداگذاری ها نیز در نوع خود جالب بوده و بازی را هیجان انگیزتر کرده اند. بد نیست بدانید که داستان "پیک موتوری" در 4 شهر تهران، اصفهان، شیراز و مشهد اتفاق می افتد و در آینده به شهرهای شما نیز خواهد آمد.از بابت کنترل موتورسیکلت نیز خیالتان راحت باشد چون هم میتوانید با تکان دادن دستگاه این کار را انجام دهید و هم از دکمه های کنترلی استفاده نمایید.

پیک موتوری

همه چیز برای تجربه یک هیجان واقعی آماده است پس بیش از این منتظر نمانید و به موتورسیکلت خود هندل بزنید که 40 مرحله متنوع و جذاب با چالش های غافلگیرکننده، انتظار شما را میکشد. مهارت موتورسواری خود را در "پیک موتوری" به اثبات برسانید!

اینها را هم بخوانید