چاره

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن چارهنسخه 1.5

امتیاز کاربران
4.83 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : خرید
 • قیمت : رایگان
 • حجم : 250.4 کیلوبایت

 

از زمانی که فروشگاه های اینترنتی جایگاهی در کشور پیدا کرده اند سبک خرید و فروش به کلی تغییر کرده است. در سالهای اخیر شرکت های بزرگی در این زمینه سرمایه گذاری کرده و توانسته اند رضایت مشتریان را تا جایی برآورده کنند که عده ای از مردم فقط از فروشگاه های اینترنتی خرید کنند. یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی فروشگاه بزرگ "چاره" است که نسخه ای از فروشگاه خود را تحت اپلیکیشنی برای اندروید آماده کرده است و برای تمامی افراد قابل دسترسی است. امروز قصد بررسی این فروشگاه مجازی را داریم.

چاره

رابط کاربری :

طراحی محیط کاربری "چاره" بسیار اصولی و زیباست. این برنامه با رنگ بندی بسیار شیک و چینش عالی منوها به سادگی کار هر کاربری را راه می اندازد. گزینه های قیمت، توضیحات و... همه به خوبی جایگذاری شده اند و بنابراین در این بخش،امتیاز  5 از 5  را از AppReview می گیرد.

چاره

کاربرد :

فروشگاه "چاره" یک فروشگاه بسیار بزرگ و عالی است. قیمت های مناسب، تعداد بسیار زیاد محصولات و هزاران خصوصیت دیگر از بهترین قابلیت های فروشگاه "چاره" و برنامه اختصاصی آن است. برنامه "چاره" به کاربران این اجازه را می دهد که تصاویر ، توضیحات و قیمت محصولات مورد نظر را ببینند و حتی آنها را سفارش دهند اما عدم امکان مقایسه محصولات از ضعف های آن است.در این بخش، امتیاز AppReview به این برنامه 4.5 از 5 است.

Chare-2

قیمت :

حتی گشت و گذار تفریحی درون برنامه "چاره" بسیار لذت دارد. مخصوصا برای خانم ها که عاشق بررسی محصولات متنوع هستند. از نظر AppReview ارزش تجربه "چاره"   با توجه به رایگان بودن آن 5 از 5 است.

 

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  یو پی اس
  خیلی عالی بود ممنونم

  به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  sepi 5
  دیدگاه :yes:

  به این نظر پاسخ دهید
چاره