چرخ دنده ها

معرفی، نقد و بررسی بازی چرخ دنده هانسخه

4 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی

 

ما برای ورزیده شدن عضلات بدن خود ورزش میکنیم اما برای سلامتی اتاق فرمان بدنمان چه راهی پیش میگیریم؟ بهترین تمرین برای شاداب ماندن سلول های مغز این است که از آنها استفاده کنیم. شاید تابحال شنیده باشید که دانشمندان استفاده از ماشینهای حسابگر را کمتر توصیه میکنند و بیشتر برروی استفاده از توانایی مغز و انجام محاسبات به صورت دستی تاکید دارند. امروز یک راه سرگرم کننده را به شما پیشنهاد میکنیم. در بررسی بازی اندرویدی "چرخ دنده ها" همراه ما باشید.

چرخ دنده ها

گرافیک و رابط کاربری:

موفق ترین بازیهای رایانه ای دنیا از گرافیک های فوق العاده زیبایی بهره میبرند. در اینجا ما با یک بازی موبایل سروکار داریم درنتیجه نمیتوان انتظار طراحی گرافیکی آنچنانی داشت اما برای جلب توجه کاربر باید نهایت تلاش را کرد. محیط بازی "چرخ دنده ها" نه آنچنان خشک و بیروح است که حوصله شما را سر ببرد و نه آنچنان جذاب که شما را به وجد بیاورد. این موضوع را از پس زمینه معمولی بازی که در عین حال رنگ و آب زیبایی دارد، میتوان فهمید. درمورد انیمیشن تنها عناصر بازی باید گفت که به نرمی اجرا میشود و حرکت یک چرخ دنده در دنیای واقعی را در ذهن کاربر تداعی میکند. راهنمای بازی نیز به استفاده آسان از بخش های بازی به کاربر کمک میکند. چیزی که پیداست سازندگان این بازی اندرویدی در طراحی گرافیکی دقت کمی به خرج داده اند و این را میتوان از فونت نامناسب بازی و طراحی نه چندان جالب منوها نتیجه گرفت. با توجه به موارد ذکر شده AppReview امتیاز 3.5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

چرخ دنده ها

گیم پلی:

همانطور که اشاره شد این بازی از نوع فکری است و بخت و اقبال در آن دخالتی ندارد. شما تنها باید از هوش و ذکاوت خود برای گذراندن مراحل (45 مرحله) استفاده کنید. همچنین میتوانید سرعت عمل خود را در قسمت مسابقه زمانی که سه سطح ساده، متوسط و سخت دارد، بسنجید. در این بخش امتیاز به صورت رکوردی میباشد و باید تا میتوانید معماها را پشت سر هم و در اسرع وقت حل کنید. سختی مراحل در بازی "چرخ دنده ها" با روند خوبی پیش میرود و تمام کردن بازی به خود شما بستگی دارد. گیم پلی این بازی اندرویدی با توجه به مواردی که اشاره شد و البته با درنظر گرفتن تعداد مراحل کم آن، امتیاز 4.5 از 5 را از AppReview میگیرد.

چرخ دنده ها

قیمت:

برای یک بازی به این سبک قیمت 1000 تومان به نظر مناسب میرسد و ارزش امتحان کردن را دارد. البته ناگفته نماند حجم بالا هم در انتخاب یک برنامه از سوی مخاطب تاثیر گذار است. بازی "چرخ دنده ها" دارای حجم نسبتا بالایی میباشد بنابراین AppReview امتیاز 4 از 5 را در این بخش درنظر میگیرد.

 

امتیازات تفکیکی

گرافیک و رابط کاربری
گیم پلی
ارزش بازی مجدد

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


چرخ دنده ها