لینک کردن اینستاگرام و فیسبوک

چگونه میتوان به طور خودکار، پست های اینستاگرام را در فیسبوک به اشتراک گذاشت؟

در این مطلب میخواهیم نحوه اشتراک گذاری پست های اینستاگرام در صفحه فیسبوک را شرح دهیم، با ما همراه باشید.

اینستاگرام نه تنها یک اپلیکیشن جذاب برای کاربرد شخصی میباشد، بلکه یک ابزار بازاریابی خوب برای بسیاری از کسب و کارها و مشاغل نیز هست که از طریق آن میتوان به نمایش محصولات و کارهای هنری پرداخت.

اگر از کاربران اینستاگرام و فیسبوک هستید و میخواهید بین اینستاگرام و فیسبوک خود یکپارچگی ایجاد کنید، این کار به سادگی امکان پذیر است و تمامی عکس هایی که در اینستاگرام ارسال کرده بودید، در صفحه کسب و کار شما در فیسبوک نیز نمایش داده میشوند.

 

روال کار به صورت زیر است:

1. اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید.

2. بر روی آیکون پروفایل در قسمت پایین کلیک کنید.

3. بر روی آیکون تنظیمات در قسمت راست بالا کلیک کرده و دکمه Edit Your Profile را که با آیکون چرخ دهنده نمایش داده شده است لمس کنید.

لینک کردن اینستاگرام و فیسبوک

 

4. Linked Accounts را بزنید، برای پیدا کردن این بخش باید کمی در صفحه تنظیمات اسکرول کنید.

5. بر روی Facebook کلیک کنید.

6. در صفحه نمایش داده شده Ok را بزنید. در صورتی که در اپلیکیشن فیسبوک لاگین نباشید، باید در این مرحله اطلاعات ورود به فیسبوک را وارد کنید.

لینک کردن اینستاگرام و فیسبوک

 

وقتی اکانت ها را به هم لینک کردید، یک گزینه برای اشتراک گذاری پست در فیسبوک از همان صفحه ای که عنوان عکس را اضافه میکنید، نمایش داده میشود.

به همین سادگی کار انجام شد! در صورتی که بخواهید این تنظیمات را عوض کنید، میتوانید تمامی گزینه ها را به حالت قبلی برگردانید.

در صورتی که بیش از یک صفحه فیسبوک داشته باشید هم میتوانید مشخص کنید که عکس های اینستاگرام شما در کدامیک از صفحات فیسبوک منتشر شوند.

 

https://www.imore.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید