کمپانی سامسونگ از آینده برند خود می گوید

کمپانی سامسونگ از آینده برند خود می گوید

گوشی های خانواده گلکسی اس 7 سامسونگ حدود 26 میلیون فروش به صورت جهانی داشته اند و از گوشی گلکسی نوت 7 که به تازگی رونمایی شده، انتظار فروش بیشتری نسبت به نسخه 5 خود می رود، با این اوصاف آینده برند گلکسی سامسونگ بسیار روشن می نماید. روز سه شنبه گوشی گلکسی نوت 7 پس از مدت ها انتظار رونمایی شد و مدیر بخش موبایل کمپانی سامسونگ، Koh Dong-jin بر روی صحنه حاضر شد تا به شکل دقیق تر و جزئی تر آینده کمپانی را برای حضار در جلسه شرح دهد، او در سخنرانی خود از بازار موبایل، برند گلکسی و آینده هر دو سخن گفت. سخنان او بر روی رویکردهای بازار، برند گلکسی و تاثیرگذاری این دو بر روی یکدیگر و نیز برنامه های جاری و آینده کمپانی برای این برند متمرکز شده بودند.

blog_21173_1

Koh از چالش های موجود در مارکت جهانی سخن به میان آورد و بیان داشت که یکی از بزرگ ترین رقبای سامسونگ سازندگان چینی هستند که در تلاش برای محبوبیت یافتن در جهان و تسلط یافتن بر مارکت های در حال توسعه و سطح پایین می باشند و در واکنش به این رقابت، کمپانی سامسونگ سعی دارد تلاش های خود در زمینه بخش بودجه جهانی را وسعت بخشد. او همچنین به روند معطوف به سوی صفحات نمایش بزرگ در گوشی ها نیز اشاره کرد و بیان داشت که سامسونگ قصد دارد تلاش های خود در این زمینه را همراه با برند گلکسی نوت خود ادامه دهد. Koh در طول سخنرانی خود اندکی هم درباره سری گوشی های گلکسی اس 7 سخن گفت و مدعی شد که موفقیت گوشی های خانواده گلکسی اس 7 به ابتکارات و بهبودهای بامعنای گنجانده شده در این گوشی مربوط می شود و این مجموعه امکانات مورد توجه گستره انبوهی از مشتریان قرار گرفته اند، یکی از این قابلیت ها Samsung Pay است که محبوبیت گوشی های سامسونگ را موجب شده، به اعتقاد او بخش اعظمی از موفقیت های سامسونگ در گروی بازاریابی قدرتمند کمپانی می باشد.

Koh اظهار داشت که کمپانی در آینده ای نزدیک قادر خواهد بود تا اسکنرهای عنبیه چشم را که در گوشی گلکسی نوت 7 نیز شاهد آن بودیم، در گوشی های پرچمدار و میان رده سامسونگ نیز جاسازی کند. صفحات منحنی توسط گوشی گلکسی نوت اج تبلیغ شد و توسط گوشی گلکسی اس 6 اج محبوبیت یافت و این نوع صفحات به یکی از اجزای اصلی برند تبدیل شده و برگ برنده ای را در دست کمپانی قرار داده است.

به بیان Koh کمپانی سخت در تلاش است تا امکانات و رابط های مبتنی بر طراحی اج را بهبود ببخشد، او در آخر اشاره ای مختصر به صفحات تاشو کرد، پتنت های اخیر کمپانی فعالیت های آنها در زمینه ساخت یک گوشی تاشوی پرچمدار را به تصویر می کشند، اما به بیان Koh تکنولوژی و نرم افزار هنوز آمادگی و کیفیت لازم برای یک محصول مشتری را ندارند و این قبیل پیشرفت ها بسیار زمان بر می باشند.

 

http://www.androidheadlines.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید