بازی کودک میوه ها

کودک دلبندتان را با میوه ها و سبزیجات آشنا کنیدنسخه 1.0

4.33 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : آموزشی
  • قیمت : رایگان با پرداخت درون برنامه ای
  • حجم : 7 مگابایت
دریافت برنامه/بازی بازی کودک میوه ها از بازار سازنده : یاشار حبیبی

گوشی های موبایل برای کودکان جذابیت خاصی دارد و والدین میتوانند از این ابزار برای آموزش کودک خود استفاده کنند.

 

کودک از همان سنین خردسالی با رنگ ها، اشیا، حیوانات، میوه ها و ... آشنا میشود. مجموعه آموزشی "کودک نابغه من" یکی از بازی های آموزشی مناسب کودکان است و در این مطلب قصد داریم به نقد و بررسی یکی از آموزش های این مجموعه تحت عنوان "بازی کودک میوه ها" بپردازیم. در ادامه با ما همراه شده و با امکانات این بازی آشنا شوید.

 

گرافیک بازی از کیفیت مطلوبی برخوردار است و همین جذابیت بصری نیز موجب میشود تا کودک تمایل بیشتری به یادگیری و انجام بازی ها نشان دهد.

 

آموزش فارسی و انگلیسی به طور همزمان

دو زبانه بودن آموزش ها، یکی از نقاط قوت این بازی آموزشی است و میتوانید زبان فارسی یا انگلیسی را برای آموزش فرزندتان انتخاب کنید. با تغییر زبان، محتوای آموزشی بازی تغییر پیدا میکند.

کودک تان را با نام انواع میوه ها و سبزیجات آشنا کنید

با مراجعه به بخش "میوه ها و سبزیجات"، تصویر و نام فارسی یا انگلیسی میوه ها و سبزیجات به ترتیب نمایش داده میشود. با کلیک روی میوه میتوانید تلفظ آن را نیز گوش دهید.

لازم به ذکر است که برای دسترسی به کل محتوا، باید بازی را به نسخه کامل ارتقا دهید که این کار با پرداخت هزینه ای ناچیز قابل انجام است!

 

انجام بازی برای مرور آموخته ها

برای اینکه مطمئن شوید کودک دلبندتان به طور کامل با نام میوه ها و سبزیجات آشنا شده، میتوانید از او بخواهید تا بازی های این مجموعه آموزشی را انجام دهد.

 

در بازی اول کودک باید بشقاب را از میوه دور یا به آن نزدیک کند. این کار با توجه به میوه ای که از بالا به پایین صفحه می آید (نام میوه + تلفظ آن) انجام میشود.

 

در بازی دوم که با کلیک روی خانه میتوانید وارد آن شوید، میوه در زیر دو عکس نمایش داده میشود و کودک باید عکسی را که میوه یا سبزی نمایش داده شده در آن به تصویر کشیده شده، انتخاب کند.

 

نقاط قوت و ضعف

  • گرافیک خوب
  • اجرای روان و بدون خطا
  • دوزبانه بودن بازی
  • مورد خاصی وجود ندارد

پیشنهادات اپریویو برای توسعه دهنده

  • افزودن بازی های بیشتر

امتیازات تفکیکی

گرافیک و رابط کاربری
گیم پلی
ارزش بازی مجدد

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


دانلود بازی کودک میوه ها از کافه بازار