کودک و تغذیه

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن کودک و تغذیهنسخه 1.0

3.83 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : سبک زندگی
  • قیمت : رایگان
  • حجم : 902.3 کیلوبایت
سازنده : ایران موبایل

 

کودکان شیرینی زندگی ما هستند و هر زوجی آرزو دارد کودک خردسالش همیشه سالم و سرحال باشد. دانستن راهکارهایی که سلامت کودکان را تامین کند برای تمامی والدین لازم و ضروری است. در این میان منابع مختلفی برای کسب این دانستنیها وجود دارد.

این بار قصد بررسی یکی از این منابع را داریم، اپلیکیشن "کودک و تغذیه".

کودک و تغذیه

رابط کاربری:

رابط کاربری این برنامه بسیار ساده است. هنگامی که برنامه را اجرا می کنید نشان برنامه ظاهر می شود که در نوع خود جالب و هماهنگ با محتوای آن طراحی شده است. سپس تیترمطالب موجود با افکت چشم نوازی بارگذاری می شوند که می توانید یکی از آن ها را انتخاب و توضیحات مربوط به آن را بخوانید. تمامی کاری که شما باید انجام دهید همین است! فونت استفاده شده در "کودک و تغذیه" مناسب است اما باز شاهد جای خالی امکان تغییر فونت برای کاربر هستیم. طراحی هدر برنامه نیز خوب است اما می توانست بهتر هم باشد. در کل "کودک و تغذیه" در بخش رابط کاربری امتیاز 4 از 5 را از AppReview می گیرد.

کودک و تغذیه

کاربرد:

"کودک و تغذیه" آنلاین است و انتظاری که از برنامه های اینچنین می رود روند بروز رسانی به موقع است که متاسفانه در "کودک و تغذیه" رعایت نشده است . از آنجا که هدف از تهیه چنین اپلیکیشن هایی کسب اطلاعات است باید مطالب زیادی داشته باشند که در این برنامه شاهد آن نیستیم و این به دلیل آپدیت ضعیف آن است. البته ناگفته نماند توضیحات هر مطلب جامع و کامل است و از این نظر نمی توان ایرادی به برنامه گرفت. یکی از امکانات خوب برنامه این است که در بالای صفحات مربوط به توضیحات دکمه ای برای به اشتراک گذاری مطلب تعبیه شده است. با توجه به موارد بالا امتیاز AppReview به بخش کاربرد این برنامه 2.5 از 5 می باشد.

کودک و تغذیه

قیمت:

با توجه به رایگان بودن "کودک و تغذیه" در اینکه وجود این برنامه در گوشی تلفن همراه بهتر از عدم وجودش است شکی نیست. البته اگر نواقص برنامه در اپدیت های بعدی برطرف شود بسیار بهتر خواهد بود. امتیاز "کودک و تغذیه" در بخش قیمت 5 از 5 است.

 

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


کودک و تغذیه