گوگل آخرین نسخه پیش نمایشی از اندروید Nougat را منتشر می کند

گوگل آخرین نسخه پیش نمایشی از اندروید Nougat را منتشر می کند

گوگل وعده داده بود تا پیش از انتشار رسمی نسخه هفتم از اندروید، پنج نسخه پیش نمایشی را به منظور آشنایی توسعه دهندگان با ویژگی های این نسخه جدید منتشر خواهد ساخت، با پایبندی به وعده های خود گوگل چهار نسخه را برای توسعه دهندگان منتشر ساخت و هم اکنون در حال انتشار نسخه پنجم و نهایی از اندروید Nougat برای توسعه دهندگان می باشد، اما تمامی افراد قادر به استفاده از آن هستند.

blog_19874_1

متاسفانه ویژگی های جدید از آخرین سیستم عامل گوگل برای کاربران معمولی معنای چندان خاصی ندارد و تنها به مفهوم قدرتمندتر شدن سیستم عامل و افزوده شدن امکانات جدید و جالب به آن است، اما از سوی دیگر تغییرات اعمال شده توسعه دهندگان را هدف قرار داده و شامل موارد زیر می شود:

- تصاویر سیستم برای گوشی های نکسوز

- یک امولاتور جدید برای تست اپلیکیشن ها

- نسخه نهایی API اندروید N

- رفع مشکلات و بهینه سازی ها

چنانچه در برنامه بتای گوگل ثبت نام کرده اید، به زودی آپدیت جدید بر روی گوشی شما به صورت پاپ آپ ظاهر خواهد شد. در غیر این صورت می توانید در این برنامه ثبت نام کرده و این نسخه جدید را مورد استفاده قرار دهید. مانند گذشته این نسخه پیش نمایشی برای گوشی های نکسوز 6، نکسوز 5 ایکس، نکسوز 6 پی، نکسوز 9، پیسکل سی و جنرال موبایل 4 جی در دسترس می باشد.

گوگل پس از این نسخه نیز تغییراتی را بر روی سیستم عامل خود اعمال خواهد کرد، اما این نسخه از نظر ویژگی ها و امکانات بیشترین شباهت را به نسخه نهایی اندروید N خواهد داشت و باید تا زمان انتشار رسمی آن نسخه که احتمالا در چند ماه آینده به وقوع خواهد پیوست منتظر بمانیم.

 

http://thenextweb.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید