گوگل از مجسمه جدید اندروید به نام Nougat پرده برداری کرد

گوگل از مجسمه جدید اندروید به نام Nougat پرده برداری کرد

چندین ماه است که طرفداران اندروید منتظر فاش شدن نام نسخه جدید از اندروید می باشند، شایعات متعددی در این باره منتشر گردید و در تمامی آنها سعی شد تا نام جدید اندروید N حدس زده شود. بسیاری از افراد تصور می کردند که نوتلا نام جدید اندروید خواهد بود، چرا که همه آن را می شناسند، اما آنطور که پیداست این حدسیات صحت نداشته. گوگل به طور رسمی نام نسخه جدید اندروید را اعلام کرده، این نسخه Nougat که نوعی شیرینی بادامی است نام گرفته است. این مجسمه جدید در کنار مجسمه های مارشمالو، لالی پاپ، کیت کت، جلی بین و سایر مجسمه های خوشمزه اندروید جای خواهد گرفت.

blog_19539_1

گوگل برای تمامی نسخه های اندروید مجسمه ساخته و این نسخه از اندروید نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد، اما هنوز زمان انتشار رسمی این نسخه اندروید از سوی گوگل اعلام نشده است، اما انتظار می رود که بیلد نهایی در تابستان سال جاری به دست عموم برسد. گوگل تاکنون 4 نسخه پیش نمایشی از اندروید را برای توسعه دهندگان منتشر کرده، اما انتظار می رود که نسخه پنجم را نیز پیش از انتشار رسمی اندروید منتشر سازد، چرا که اینطور وعده داده بود. با اعلام رسمی نام اندروید N، انتشار بیلد پنجم نیز به زودی به وقوع خواهد پیوست.

حال که گوگل مجسمه اندروید N را ساخته، تنها کار باقی مانده انتشار Nougat برای عموم کاربران است که گمان می رود هم زمان با رونمایی از گوشی های نکسوز جدید که مبنی بر شایعات توسط اچ تی سی ساخته خواهد شد، باشد. در هر نسخه از اندروید برخی از کاربران نام نسخه را چندان نمی پسندند و این شرایط برای نسخه جدید اندروید نیز صدق می کند، آنطور که از شبکه های اجتماعی پیداست بسیاری از کاربران نظرات خود را درباره این نسخه بیان داشته اند و نام نوتلا را بر Nougat ترجیح داده اند، شایان ذکر است که گوگل در گزینش نام این نسخه از نظرسنجی کاربران کمک گرفته است.

 

http://www.androidheadlines.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید