گوگل امکان زوم اسکرین شات های پلی استور را در اختیار کاربران قرار داد

گوگل امکان زوم اسکرین شات های پلی استور را در اختیار کاربران قرار داد

پلی استور کمپانی گوگل از زمان پیدایش خود تاکنون میزان تغییرات بسیار زیادی شده است، اول از همه از اندروید مارکت به پلی استور تبدیل شد و طراحی آن نیز هر از چندگاهی تغییر پیدا کرد و عملکردهای جدیدی به آن افزوده شد. آخرین تغییر اعمال شده در این استور پرطرفداران کاربران اندروید، به قابلیت زوم در اسکرین شات های اپلیکیشن ها، بازی ها و سایر محتویات در پلی استور مربوط می باشد، در نتیجه چنانچه به بخش خاصی از عکس یک اپلیکیشن یا بازی علاقه مندید، هم اکنون به راحتی می توانید بر روی آن بخش از محتوا زوم کرده و از نزدیک به آن نگاهی بیندازید.

به یقین کاربران زیادی از این قابلیت که به تازگی در اختیار آنها قرار گرفته است لذت خواهند برد و کاربران می توانند با کمک انگشتان خود تصویر را بزرگ کرده و جزئیات بیشتری از آن را مشاهده کنند. این قابلیت برای بازی هایی که اسکرین شات هایی از گیم پلی را به نمایش گذاشته اند، بسیار کاربردی خواهد بود، چرا که معمولا اندازه این اسکرین شات ها بسیار کوچک است و نمی توان چیز زیادی از آنها فهمید. البته شایان ذکر است که این قابلیت نخستین بار نیست که به پلی استور راه یافته، به طوری که پیش از این نیز گروه کوچکی از کاربران قادر به استفاده از این قابلیت بوده اند، اما گوگل هم اکنون این امکان را در اختیار همگی قرار داده و در چند روز آینده تمامی کاربران به آن مجهز خواهند شد.blog_23940_1

چنانچه این قابلیت هم اکنون برای شما فعال شده است، با استفاده از حرکت دوانگشتی هر بخشی از صفحه را که می خواهید بزرگ کنید و بخش های موردنظر خود را به شکل دلخواه مشاهده نمایید. عملکرد زوم چیزی مشابه اینستاگرام است، به طوری که وقتی انگشتان خود را رها می کنید، صفحه به حالت قبلی خود باز می گردد و حالت زوم را حفظ نمی کند، البته به راحتی و سرعت می توانید دوباره زوم کرده و آن بخش را مجددا در حالت بزرگ شده مشاهده کنید.

 

http://www.androidheadlines.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید