گوگل با عرضه اپلیکیشن Crowdsource قصد دارد به تقویت سرویس های خود بپردازد

گوگل با عرضه اپلیکیشن Crowdsource قصد دارد به تقویت سرویس های خود بپردازد

کمپانی گوگل سرویس های متعددی را در زمینه های مختلف راه اندازی کرده و از هزاران فرآیند جمع آوری داده و پردازش برای قدرت بخشیدن و ارتقای سرویس های Google Map ،Translate و Search بهره می گیرد، اما گوگل به این میزان اطلاعات بسنده نکرده و در تلاش است تا داده های بیشتری جمع آوری کند، به همین منظور اپلیکیشن جدیدی به نام Crowdsource را روانه اپ استور معروف خود یعنی گوگل پلی نموده است.

اپلیکیشن Crowdsource کاربران را قادر به انجام رونویسی تصویر، تشخیص دست خط، اعتبارسنجی ترجمه و وظایف ترجمه نقشه و کمک به گوگل از این طریق می کند. تشخیص دست خط شامل تایپ متنی است که می توانید از روی کلمات نوشته شده کشف کنید، در حالی که تشخیص عکس به تلاش کاربران برای شناسایی اشیایی مانند تابلوهای خیابان از تصاویر تار مربوط می شود. به بیان گوگل اکثر این وظایف چیزی بیشتر از 5 تا 10 ثانیه از وقت کاربر را نمی گیرند و این اپلیکیشن راه خوبی برای انجام یک اقدام سازنده است.blog_22731_1

وظایف سریع و ساده ای مانند بهبود Google Translate به زبان خود و یا Google Maps در کشور خود را که تاثیر بسیار زیادی دارند به انجام برسانید. هر وظیفه بیشتر از 5 تا 10 ثانیه طول نمی کشد، بنابراین دفعه بعد که وقت آزاد پیدا کردید این کار را انجام دهید، با هر بار استفاده از این اپلیکیشن اینترنت را به یک مکان بهتر برای عموم تبدیل می کنید.

گوگل هیچ جایزه ای برای شرکت در این کار در نظر نگرفته است و این شرایط کمی عجیب به نظر می رسد، در حالی که مشتریانی که در Opinion Rewards گوگل ثبت نام کرده اند برای ورودی های خود اعتبار گوگل پلی دریافت می کنند و آنطور که پیداست چنانچه این داده ها از سوی سایر کمپانی ها جمع آوری شود گوگل در ازای آنها پول پرداخت می کند. احتمال دارد که گوگل در آینده برخی جایزه ها را برای کاربران این سرویس در نظر بگیرد، چنانچه علاقه مند کمک به گوگل هستید می توانید از طریق این لینک اپلیکیشن را دانلود نمایید.

 

http://www.androidauthority.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید