گوگل فوتوز مرز 500 میلیون نصب را رد کرد

گوگل فوتوز مرز 500 میلیون نصب را رد کرد

ویرایش تصاویر و به اشتراک گذاری آنها یکی از محبوب ترین سرگرمی های کاربران موبایل است و اپلیکیشن های متعددی برای این منظور ساخته شده اند که با دانلود و نصب آنها بر روی اسمارت فون اندرویدی خود می توانید بسیاری از امور مرتبط با ویرایش عکس های خود را به انجام برسانید. یکی از پرطرفدارترین اپلیکیشن ها در این زمینه Google Photos می باشد، این اپلیکیشن به طور مستمر میزبان آپدیت های جدیدی می شود و در این میان قابلیت های جدید و جذابی هم به چشم می خورند که استفاده از اپلیکیشن را برای کاربران لذت بخش می نمایند.

به نظر می رسد که از لحاظ محبوبیت Google Photos توانسته به جایگاه مهمی دست پیدا کند و آنطور که آمار و ارقام اخیر نشان می دهند، این اپلیکیشن بیش از 500 میلیون دفعه نصب شده است و با توجه به این موضوع که گوگل حدود یک سال پیش از این اپلیکیشن رونمایی کرد، می توان این دستاورد را بسیار ارزشمند برشمرد. گوگل سال گذشته در رویداد I/O خود پرده از این اپلیکیشن برداشت و هم اکنون با گذشت یک سال و چندین ماه از رونمایی اپلیکیشن شاهد 500 میلیون نصب برای این اپلیکیشن می باشیم. این اپلیکیشن گوگل در ماه اکتبر 2015 یعنی تنها 4 ماه پس از رونمایی به 100 میلیون کاربر فعال ماهانه دست پیدا کرد و این رقم در ماه می سال جاری یعنی دقیقا یک سال پس از رونمایی، به 200 میلیون افزایش یافت.

blog_22545_1

اما در این بین لازم است یک موضوع دیگر را نیز مد نظر داشت، اپلیکیشن گوگل فوتوز از جمله اپلیکیشن هایی است که این روزها به صورت پیش فرض بر روی گوشی های اندروید نصب می شود و با در نظر گرفتن میزان فروش بالای گوشی های اندروید این رقم چندان عجیب و تاثیرگذار نیز نمی باشد. از سوی دیگر Android System WebView نیز به موفقیت مشابهی دست یافته و 500 میلیون نصب را رد کرده و این اپلیکیشن نیز به صورت پیش فرض در گوشی های اندروید نصب می شود. گام یعدی برای این اپلیکیشن ها دستیابی به 1 میلیارد نصب فعال خواهد بود و با در نظر گرفتن این روند رشد، احتمال می رود که گوگل فوتوز تا اواخر سال 2017 و یا حتی زودتر به این رقم دست پیدا کند.

 

http://www.androidheadlines.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید