گیاهان آپارتمانی

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن گیاهان آپارتمانینسخه 1.0

4.67 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
سازنده : سلمان

 

امروزه با پیشرفت جوامع شهری و رشد جمعیت، آپارتمان نشینی نیز رشد فزاینده ای داشته است. اکثر کسانی که در خانه های آپارتمانی زندگی می کنند از نعمت داشتن یک باغچه با صفا محروم هستند. در این بین کسانی هم هستند که علاقه مند به نگهداری گیاهان در آپارتمان خود هستند تا هم ازنظر روحی آرامش یابند و هم از نظر دکوراسیون منزل کم و کسری نداشته باشند.

اگر شما نیز جزو این دسته هستید در نقد و بررسی برنامه "گیاهان آپارتمانی" با ما همراه باشید.

گیاهان آپارتمانی

رابط کاربری:

رنگ های استفاده شده در "گیاهان آپارتمانی" ملایم و زیباست و با نام برنامه همخوانی  دارد , سازندگان این برنامه در طراحی رابط کاربری اصل سادگی را رعایت کرده اند.  پس زمینه روشن برنامه با رنگ سبز به کار رفته درآن نسبتا خوب است هرچند در طراحی صفحه اول برنامه از نظر چیدمان ، شکل و کیفیت آیتم های منو می توانست دقت نظر بیشتری شود. همچنین چینش منوها به گونه ایست که دسترسی کاربر را آسان می کند و یکی از نکات مثبت برنامه این است که نام گیاهان را بر اساس حروف الفبا دسته بندی کرده است. فونت های به کار رفته در "گیاهان آپارتمانی" نیز خوانا هستند اما بهتر بود امکان تعویض فونت برای کاربر میسر می شد. در قسمت پایین برنامه نیز تبلیغاتی ظاهر می شود که البته مشکل خاصی برای کاربر به وجود نمی آورد.  همه این موارد باعث می شود AppReview در بخش رابط کاربری امتیاز 4 از 5 را به این برنامه بدهد.

گیاهان آپارتمانی

کاربرد:

معمولا در اینگونه برنامه ها انتظار می رود تعداد مطالب زیاد باشد و توضیحات نیز به گونه ای باشد که کاربر نهایت استفاده را ببرد. در برنامه "گیاهان آپارتمانی" می توانید اطلاعات مفیدی درباره مشخصات گیاه و نحوه نگهداری و مراقبت از آن بدست آورید. یکی دیگر از امکانات خوب این برنامه جستجو در نام گیاه است که به گونه ای خوب عمل می کند و کاربر را به هدف خود می رساند.  همچنین عکس گیاه را نیز در ابتدای  هر   توضیح   مشاهده  می کنید و از آنجا که تعداد گیاهان معرفی شده در این برنامه زیاد است شاید گیاه دیگری را به مجموعه گیاهان آپارتمان خود اضافه کنید! در این بخش "گیاهان آپارتمانی" امتیاز 5 از 5 را از AppReview می گیرد.

گیاهان آپارتمانی

قیمت:

"گیاهان آپارتمانی" رایگان است. اگر به تغییر حال و هوای منزل خود توجه دارید این برنامه ارزش دریافت کردن را دارد.AppReview در بخش قیمت نیز به این برنامه امتیاز 5 از 5 اختصاص می دهد.

 

 

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


گیاهان آپارتمانی