یونیتی مرزهای خود را به فیسبوک نیز گسترش داد: امکان پورت بازی یونیتی به فیسبوک

یونیتی مرزهای خود را به فیسبوک نیز گسترش داد: امکان پورت بازی یونیتی به فیسبوک

یونیتی بزرگ ترین پلتفرم جهانی برای ساخت بازی های دوبعدی، سه بعدی و تجربه های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده است که اخیرا نیز محبوبیت فراوانی بین بازی سازان و کاربران یافته اند. مبنی بر آخرین گزارشات دریافتی، این پلتفرم بازی سازی پرطرفدار به غول شبکه های اجتماعی، یعنی فیسبوک پیوسته و آنها قصد دارند با همکاری یکدیگر مجموعه ابزارها و سرویس هایی را که فیسبوک برای بازی سازان ارائه می دهد گسترش داده و روش های جدیدی را در اختیار توسعه دهندگان یونیتی جهت دستیابی و تعامل با میلیون ها گیمر فیسبوک بدهند. یونیتی پس از این به پشتیبانی از پلتفرم فیسیوک خواهد پرداخت، علاوه بر این یک پلتفرم بازی کامپیوتری کاملا جدید نیز هم اکنون در حال ساخت و توسعه می باشد.

یونیتی و فیسبوک با همکاری یکدیگر در تلاش جهت ساخت عملکردها و قابلیت های جدید برای یونیتی می باشند که فرآیند برون ریزی و انتشار بازی در فیسبوک را تسهیل می بخشد. این کار توسعه دهندگان یونیتی را قادر به ارائه بازی هایی خود به بیش از 650 میلیون پلیری می کند که هر ماهه از بازی های فیسبوک لذت می برند، این جامعه انبوه و بسیار درگیر بازی در سال 2015 فیسبوک را قادر ساخته تا بیش از 2.5 میلیارد دلار برای توسعه دهندگان بازی های وب درآمدزایی کند.

از امروز انتخاب گروه محدودی از توسعه دهندگان جهت دریافت دسترسی فوری به بیلد آلفای آزمایشی از قابلیت جدید " export to Facebook" در یونیتی 5.4 آغاز می شود، توسعه دهندگان جدید نیز در طول دوره تست در این طرح قرار خواهند گرفت.

توسعه دهندگان علاقه مند به این موضوع می توانند از طریق این لینک تا 31 آگوست درخواست خود مبنی بر دسترسی و شروع تست بیلد آلفا از قابلیت جدید "export to Facebook" در ویرایشگر یونیتی را اعلام کنند.

 

https://developers.facebook.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید