10 موتور جستجوی برتر برای اپلیکیشن های آی او اس

10 موتور جستجوی برتر برای اپلیکیشن های آی او اس

اپ استور اپل مارکتی است که مورد توجه کاربران آی او اس قرار گرفته و آنها به وفور آن را مورد استفاده روزانه قرار میدهند و از آن به عنوان منبعی برای دانلود و نصب اپلیکیشن های آی او اس استفاده میکنند. از سوی دیگر تمامی کاربران آی او اس به وضوح بر این واقعیت واقف اند که موتور جستجوی این اپ استور آنچنان قدرتمند نیست و در نمایش گزینه های جایگزین برای یک اپلیکیشن خاص ضعیف عمل میکند. از این رو کاربران آی او اس وب سایت ها و یا ابزارهای دیگری را برای یافتن اپلیکیشن های موردنظر خود مورد استفاده قرار میدهند و در این مطلب چند نمونه برتر فهرست شده است.

blog_16075_1

Appapp

AppApp یک موتور جستجو برای آی تونز اپ استور می باشد، با این ابزار می توانید نتایج جستجو را بر اساس نوع اپلیکیشن ها، محدوده قیمت، گزینه ای برای تنظیم تمایل به پرداخت های درون برنامه ای و نوع گوشی که مورد استفاده قرار می دهید (آیفون، آیپد یا ...) به نمایش در آورید. امکان مشاهده نتایج بر اساس دسته بندی نیز برای شما امکان پذیر است: اپلیکیشن های برتر رایگان، اپلیکیشن های برتر پولی، بازی های برتر رایگان و یا سایر عبارات.

blog_16075_2

Fnd

با کمک Fnd شما نه تنها قادر به جستجوی اپلیکیشن میباشید، بلکه میتوانید به جستجوی موزیک، نمایش های تلویزیونی، کتاب ها، اپلیکیشن های مک و پادکست ها نیز بپردازید. اگر مایل به یافتن یک نتیجه جستجوی خاص هستید به صفحه charts مراجعه کرده و اقدام به فیلتر کردن نتایج بر اساس رایگان برتر، جدید و رایگان، جدید و پولی نمایید.

blog_16075_3

App Crawler

App Craw از فیلترهای قدرتمندی برخوردار است که به شما امکان مرتب کردن اپلیکیشن ها بر اساس میزان ارتباط، دانلودها، محبوبیت و غیره را میدهد. یافتن اپلیکیشن هایی با یک هدف خاص نیز بسیار آسان است، مثلا اپلیکیشن هایی برای وقت گذرانی، بازی با دوستان، ملاقات با افراد جدید. این ابزار امکان یافتن اپلیکیشن برای گروه خاصی از مخاطبین مانند کودکان، مادران و گزینه های متعدد دیگری را نیز در اختیار کاربران قرار میدهد.

blog_16075_4

AppPicker

App Picker در زمان شما برای یافتن اپلیکیشن های موردعلاقه صرفه جویی میکند و میتوانید به راحتی یک فهرست از بهترین اپلیکیشن های سازگار با گوشی خود را مشاهده کنید. تیم توسعه دهنده به طور روزانه اقدام به نقد و بررسی 6 اپلیکیشن و انتشار اپلیکیشن هایی که به صورت رایگان و یا تخفیف دار هستند نیز مینماید.

blog_16075_5

Appolicious

Appolicious یک اپلیکیشن ساده جهت یافتن اپلیکیشن مبنی بر کلمات کلیدی، فیلترها و ترتیبی است که تعیین کرده اید. فیلتر Today’s Picks به شما امکان مشاهده اپلیکیشن های محبوب آن روز را میدهد.

blog_16075_6

AppsZoom

در AppsZoom شما میتوانید به کاوش در بین اپلیکیشن ها و بازی های منتخب در دسته بندی های گوناگون بپردازید و اپلیکیشن ها را مبنی بر کاربرد آنها نیز انتخاب نمایید. امکان مرتب سازی بر اساس امتیازات دریافتی از سوی متخصصان و کاربران نیز برای شما فراهم شده است. استفاده از قابلیت Apps Feeds به شما امکان پیوستن به انجمن و به اشتراک گذاری اپلیکیشن های مورد استفاده خود و پیشنهاد آن به دوستان را میدهد.

blog_16075_7

App Shopper

App Shopper یک دایرکتوری اپلیکیشن آی او اس است که دربرگیرنده بیش از 1.6 میلیون اپلیکیشن میباشد. فهرستی از 200 اپلیکیشن برتر در فهرست Top Chart جای گرفته و در صورت عضویت قادر به مرتب سازی اپلیکیشن های خریداری شده و لیست علاقه مندی های خود خواهید بود، از این طریق امکان چک کردن قیمت ها و آپدیت ها نیز برای شما فراهم میشود.

blog_16075_8

iMore Editors’ Choice apps

گالری اپلیکیشن iMore Editors’ Choice شامل بهترین اپلیکیشن های برگزیده و نقد شده توسط سردبیر میباشد، تنها کار لازم انتخاب دسته بندی و یا نام سردبیر جهت نمایش برترین اپلیکیشن ها میباشد.

blog_16075_9

App Annie

App Annie دارای داده های مارکتی و تجزیه و تحلیل هایی است که برای توسعه دهندگان اپلیکیشن ها کاربردی اند و از امکانات جالبی مانند Top Chart جهت نمایش اپلیکیشن های برتر، Keyword Ranks و AppDB برای یافتن اپلیکیشن هایی که با کلمات کلیدی وارد شده مطابقت دارند نیز برخوردار است، این ابزار امکان یافتن اپلیکیشن موردنظر از بین 1.7 میلیون اپلیکیشن را تسهیل می بخشد.

blog_16075_10

Apptism

Apptism ابزاری برای جستجو در بین بیش از 1 میلیون اپلیکیشن آی او اس است. شما قادر به فیلتر کردن نتایج بر اساس دسته بندی، قیمت، امتیازات و برترین اپلیکیشن در هر دسته بندی میباشید.

blog_16075_11

 

http://www.hongkiat.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید