100 میلیون نفر به طور روزانه بازی های کمپانی توسعه دهنده کلش اف کلنز را بازی می کنند

100 میلیون نفر به طور روزانه بازی های کمپانی توسعه دهنده کلش اف کلنز را بازی می کنند

غول بازی های موبایل، کمپانی سوپرسل اعلام کرد که چهار بازی بزرگ آنها اخیرا به موفقیت برجسته ای دست یافته است، بیش از 100 میلیون نفر بازی های کلش اف کلنز، کلش رویال، هی دی و بوم بیچ را به طور روزانه بازی می کنند، این رقم بسیار تاثیرگذار و بزرگ است. در ویدیوی زیر این ارقام به نمایش گذاشته شده اند، اتفاق جالب دیگری نیز به وقوع پیوسته، در ششم مارس تمامی کشورهای دنیا به غیر از تووالو بازی های سوپرسل را بازی کرده اند، دستاوردی بزرگ که سوپرسل از کاربران وفادار خود به این خاطر سپاسگزار است.

در این ویدیو به کوتاهی ها و کم کاری هایی هم که جانب سوپرسل سر زده صریحا اشاره شده است، آنچنان که در ویدیو شرح داده شده، این استودیوی بازی سازی 14 بازی را پیش از دستیابی به موفقیت از این 4 بازی محبوب از بین برده است.

روشن نیست که کدامیک از بازی های سوپرسل در جایگاه محبوب ترین بازی قرار گرفته، اما احتمالا این عنوان به بازی پرطرفدار کلش اف کلنز تعلق داشته باشد. تمامی بازی ها را می توان به صورت رایگان بازی کرد و در خلال بازی تراکنش های کوچکی نیز صورت می پذیرند، اما از بابت موفقیت این بازی ها از لحاظ درآمد اطلاعی در دست نیست.

در گزارشی از 2014 ادعا شده که کلش اف کلنز روزانه درآمدی بالغ بر 650 هزار دلار از فروش محتوای add-on، بوستر پک و سایر انواع محتوای قابل دانلود نسیب خود نموده است.

کلش اف کلنز یک بازی استراتژی است که در آن باید به ساخت دهکده و محافظت از آن بپردازید. این بازی محبوب اول از همه برای گوشی های آی او اس منتشر شد و سپس به گوشی های اندرویدی نیز راه گشود.

در بین سه بازی دیگری که چنین موفقیتی را از آن خود کرده اند، بازی کلش رویال جدیدترین بازی منتشر شده از سوی سوپرسل است و در اوایل سال به طور رسمی منتشر شده و بازی موردعلاقه Todd Howard کارگردان بازی ویدیویی Fallout 4 نیز می باشد.

 

http://www.gamespot.com برگرفته از

اینها را هم بخوانید