100 پرونده جنایی

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن 100 پرونده جنایینسخه 1.1

3.67 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : سرگرمی
  • قیمت : ۱۰۰۰ تومان
  • حجم : 1.7 مگابایت
  • اندروید مورد نیاز : 1.6 و بالاتر

در طول تاریخ جرم و جنایات زیادی به دست انسانها اتفاق افتاده که داستان پیگیری آنها توسط پلیس، بهانه ای برای تولید فیلم ها و چاپ کتاب های مختلف شده است. حتی یکی از محبوبترین بخش جراید، قسمت حوادث میباشد که به شرح وقایع مربوطه میپردازد.

اگر شما جزو علاقه مندان به مطالعه داستان های مذکور هستید، ما را در معرفی، نقد و بررسی برنامه اندرویدی "100 پرونده جنایی" همراهی کنید.

100 پرونده جنایی

رابط کاربری:

اولین نکته ای در مورد ظاهر برنامه فوق به چشم میخورد، سادگی قالب گرافیکی آن میباشد. البته استفاده از تکنیک تضاد رنگ ها، سعی شده تا محیط جذاب و زنده ای برای این اپلیکیشن اندرویدی ایجاد گردد اما بهتر بود از رنگ هایی با هماهنگی بیشتر استفاده شود.

چیدمان مرتب فهرست ها، فونت مناسب و خوانا با قابلیت تغییر سایز و همچنین به کارگیری آیکن های گویا از جمله نقاط قوت "100 پرونده جنایی" هستند. در مقابل این موارد، رنگ پس زمینه متن ها استاندارد به نظر نمیرسد و هرچند دید مطلوب برای مطالعه وجود دارد اما میتوانستیم شاهد رنگ های بهتری باشیم.

جابجایی بین بخش های مختلف برنامه نیز با سرعت قابل قبولی صورت میگیرد و همچنین استفاده از معدود امکانات موجود، به اندازه کافی راحت و بدون دردسر است. این خصوصیات میتواند رضایت کاربران را برای مطالعه سریع مطالب جلب کند.

در نهایت، AppReview امتیاز این بخش  را 3.5 از 5 درنظر میگیرد.

100 پرونده جنایی

کاربرد:

همانطور که از نام اپلیکیشن مشخص است، صد داستان جنایی که از پرونده های حقیقی اقباس شده اند، در "100 پرونده جنایی" موجود میباشد. این تعداد مطلب که در دسته بندی های تفکیک شده گنجانده شده اند، میتواند تا مدتی شما را سرگرم کند اما اینطور که به نظر میرسد، خبری از افزودن نوشته های جدید نخواهد بود.

بدین ترتیب کارایی این برنامه اندرویدی بعد از گذشت یک مدت زمان محدود، کم رنگ تر میشود و دیگر متنی برای مطالعه باقی نخواهد ماند. حال از این موضوع که بگذریم، باید دید چه امکانات جانبی در "100 پرونده جنایی" وجود دارد.

به غیر از امکان به اشتراک گذاری متن که به دو شیوه مجزا انجام خواهد شد، قابلیت دیگری در اپلیکیشن فوق به چشم نمیخورد. پس از باز کردن متن هر عنوان، دو آیکن در بالای صفحه خواهید دید که یکی از آنها به منظور ارسال متن با برنامه های ایمیل، و دیگری برای ارسال از طریق پیامک میباشد. مورد دوم کارایی چندانی ندارد چون همانطور که میدانید ارسال متن های طولانی در قالب پیام، امکان پذیر نیست. برای حل این مشکل بهتر بود امکان انتخاب بخشی از متن وجود داشته باشد.

برخی از اپلیکیشن های متنی که قبلا آنها را به شما معرفی کردیم، قابلیت های بیشتری نسبت به "100 پرونده جنایی" دارند که ساده ترین آن، امکان افزودن به علاقه مندیها میباشد. همچنین فراهم آوردن امکان تشخیص موارد مطالعه شده از بقیه، میتواند در اینگونه برنامه ها مفید واقع شود.

AppReview، امتیاز 3 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

100 پرونده جنایی

قیمت:

خرید این اپلیکیشن اندرویدی، نیاز به صرف هزینه زیادی ندارد اما با توجه به اینکه "100 پرونده جنایی" مخاطبان خاص خودش را خواهد داشت و همچنین تعداد مطالب آن محدود میباشد، بهتر بود قیمت کمتری برای آن درنظر گرفته شود. البته نمیتوانیم منکر زحمات تولیدکنندگان در گردآوری این داستان های جذاب شویم!

امتیاز AppReview به این بخش، 4.5 از 5 است.

 

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


100 پرونده جنایی