182 زنگ موبایل

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن 182 زنگ موبایلنسخه 1.1.2

4.33 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
سازنده : شایان هاشمی

 

خیلی از اوقات با تغییر دادن زنگ موبایل می توانیم حس و حال جدیدی در خود ایجاد کنیم. عده زیادی علاقه به زنگ های متفاوت و زیبا دارند و عده ای هم برای هر شخصی زنگ مخصوصی را انتخاب می کنند. به این دلایل اپلیکیشن های زنگ موبایل همیشه طرفداران زیادی دارند.

امروز قصد بررسی اپلیکیشن "182 زنگ موبایل" را داریم، با ما همراه باشید.

182 زنگ موبایل

رابط کاربری :

 در چنین برنامه هایی نیاز نیست رابط کاربری خصوصیات خیلی زیادی داشته   باشد،   "182 زنگ موبایل" هم در این بخش یک برنامه استاندارد است. رابط کاربری ساده و زیبای این برنامه AppReview را قانع می کند به آن در بخش رابط کاربری امتیاز 5 از 5 اختصاص دهد.

182 زنگ موبایل

کاربرد :

"182 زنگ موبایل" برنامه ای ساده است.از بین   10   گروه   صدا  می توانید  به  تک تک  رینگ تون(زنگ) ها گوش فرا دهید و آنرا به عنوان زنگ اصلی گوشی انتخاب کنید. بزرگترین ضعف این برنامه در بخش کاربردی این است که کاربر فقط می تواند صدای مورد علاقه خود را برای زنگ گوشی انتخاب کند و امکان تنظیم آن برای زنگ هشدار یا آلارم وجود ندارد. ضمن آن که در هنگام انتخاب صدا برای زنگ هشدار هیچ گونه پرسشی برای کسب اطمینان از این موضوع وجود ندارد و بلافاصله پس از لمس کردن گزینه مربوطه تغییر انجام میشود که این موضوع می تواند مشکلاتی را برای کاربر بوجود آورد. از نظر AppReview این یک نقص است و امتیاز "182 زنگ موبایل" در بخش کاربردی 3 از 5 است.

182 زنگ موبایل

قیمت :

برخلاف بسیاری از برنامه های مشابه "182 زنگ موبایل" رایگان است و تجربه کردن آن از تجربه نکردنش بهتر است! پیشنهاد AppReview این است که آنرا دریافت کنید و از زنگ های آن لذت ببرید. امتیاز AppReview در بخش قیمت 5 از 5 است.

 

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


182 زنگ موبایل