400 لغت تافل

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن 400 لغت تافلنسخه 0.6

امتیاز کاربران
5 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : آموزش
 • قیمت : رایگان
 • اندروید مورد نیاز : 3.8 مگابایت
سازنده : همراه یار

 

زبان انگلیسی و آزمون تافل یکی از مهمترین دغدغه های جوانان امروز است. امروز قصد بررسی اپلیکیشن "400 لغت تافل" را داریم. این اپلیکیشن یکی از بهترین ها در زمینه تافل بوده و به بهترین شکل ممکن کمکی خواهد بود به شما در رابطه با دریافت مدرک تافل.

400 لغت تافل

رابط کاربری :

رابط کاربری "400 لغت تافل" بسیار عالی است. رنگ بندی منو ها ، فونت های برنامه، سبک قرار گیری منو ها و... همه بسیار عالی هستند و راهی به جز دادن امتیاز 5 از 5 را برای AppReview باقی نمی گذارد.

400 لغت تافل

کاربرد :

این برنامه از نظر امکانات نیز بسیار کامل است. وجود 40 درس به همراه تفکیک موضوعات ، 400 لغت تافل، امکان تلفظ ، نمایش فونوتیک لغات، ترجمه فارسی، قابلیت به اشتراک گذاری لغات و امکانات بسیار دیگر AppReview را قانع می کند در بخش کاربری نیز امتیاز کامل 5 از 5 را به "400 لغت تافل" بدهد.

400 لغت تافل

قیمت :

با تمامی امکانات و قابلیت هایی که عرض شد "400 لغت تافل"رایگان است و حتی برای افرادی که با تافل سر و کار ندارند برنامه بسیار مفید و پر کاربردی است بنابراین از نظر ارزش خرید یا بهتر بگوییم ارزش دانلود هم امتیاز "400 لغت تافل" 5 از 5 است.

 

 

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  Shima 5
  سلام ممنون از سایت خوبتون من این برنامه رو خیلی دوسدارم ولی نمیتونم دانلودش کنم تبلیغ میاد باید چیکار کنم؟ خواهش میکنم راهنمایی کنید

  به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  babak 5
  این برنامه خیلی خوبه،واقعا استاندارده،دم برنامه نویسش گرم.خیلی توپه :yes:

  به این نظر پاسخ دهید
 3. avatar
  محمود
  با سلام چرا فقط با neo میشه دانلود کرد امکانش هست که بشه با کامپیوتر دانلود کرد؟

  به این نظر پاسخ دهید
400 لغت تافل