اپلیکیشن 504 لغت ضروری فول

504 لغت ضروری انگلیسی را با روش موثر کدینگ یاد بگیریدنسخه 2.82

4.5 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : آموزش
 • قیمت : رایگان
 • حجم : 8.7 مگابایت

برای یادگیری زبان انگلیسی روش های مختلفی وجود دارد که یکی از موثرترین آنها، کدینگ است. در اپلیکیشن 504 لغت ضروری فول از روش کدینگ صوتی و تصویری استفاده شده تا شما به راحتی ترجمه کلمات انگلیسی را یاد بگیرید. ما را در نقد و بررسی این برنامه اندرویدی همراهی کنید تا با طرز کار آن بیشتر آشنا شوید. آموزش زبان انگلیسی بعد از دیدن معرفی تصویری و دنبال کردن راهنمای تعاملی برنامه فوق، میتوانید لیست همه درس ها را در صفحه اصلی آن ببینید. تعداد این درس ها به 42 عدد میرسد که در هر کدام تعدادی کلمه برای یاد گرفتن وجود دارد. در پایان هر درس از 504 لغت ضروری فول باید آزمون آن را نیز پشت سر بگذارید تا از پیشرفت یادگیری خود مطمئن شوید. این اپلیکیشن اندرویدی دارای بخش های دیگری نیز هست که آنها را در ادامه نام برده ایم.   نکته : برای یادگیری هر درس باید آزمون درس های قبل را با حداقل نمره 10 پشت سر گذاشته باشید.

مهارت خود در زبان انگلیسی را به کمک 504 لغت ضروری فول و روش جالب آن، تقویت کنید.
یادگیری ترجمه کلمات انگلیسی   هر لغت یک همزاد دارد! با ورود به هر درس از 504 لغت ضروری فول، لیست کلمات آن را خواهید دید. برای هر لغت موارد زیر وجود دارد:
 • تلفظ کلمه و آوای نوشتاری آن
 • کدینگ تصویری (مقایسه کلمه با یک معادل فارسی)
 • توضیح انگلیسی و جمله های مثالی (با لمس تصویر)
 • ترجمه فارسی
 • کدینگ متنی و راهنمای آن (تشبیه لغت با معادل فارسی)
علاوه بر این موارد، میتوانید فایل صوتی درس را دانلود نموده و به آن گوش دهید. در این فایل صوتی برای هر کلمه توضیحاتی داده شده و در واقع یک کدینگ صوتی میباشد. به عنوان مثال، معادل فارسی کلمه Bachelor با معنی مرد مجرد، بچه لر در نظر گرفته شده است! شما میتوانید هر کلمه را به عنوان خوانده شده علامت بزنید و یا آن را به علاقه مندی ها اضافه کنید.   نکته : مجموع آموزش های صوتی این اپلیکیشن، کمتر از 5 ساعت میباشد.   یادگیری زبان انگلیسی   پیشرفت در یادگیری با انجام آزمون های پایان درس برای یادگیری ترجمه کلمات انگلیسی بطوریکه همیشه در ذهنتان بماند، باید تمرین های زیادی انجام دهید. در 504 لغت ضروری فول میتوانید این تمرین را در قالب آزمون هایی با سوالات 4 گزینه ای انجام داده و پیشرفت خود را محک بزنید. موقع پاسخ دادن به سوالات، جواب صحیح یا غلط نشان داده میشود و همانطور که در ابتدا گفتیم، باید حداقل نمره 10 را در آنها بدست آورید. در پایان آزمون نیز تعداد جواب های درست و اشتباه به نمایش درمی آید و میتوان نمودار پیشرفت را نیز دید. مشاهده این نمودار از بخش پیشرفت هم امکان پذیر میباشد که به 3 شکل درصدی، از 10 نمره و از 20 نمره در دسترس قرار گرفته است.   نکته : بر خلاف قسمت درس ها که فقط شماره 1 آنها رایگان است، همه آزمون ها رایگان هستند.   داستان انگلیسی با ترجمه فارسی   تقویت مهارت خواندن یکی از مهارت هایی که در آموزش زبان انگلیسی به آن پرداخته میشود، خواندن متن یا Reading میباشد. در 504 لغت ضروری فول برای هر درس یک داستان انگلیسی با ترجمه فارسی وجود دارد که برای مطالعه آنها باید به قسمت داستان  بروید. با خواندن این متن ها که از لغات درس تشکیل شده اند، یادگیری شما تکمیل خواهد شد.   نکته : در بخش داستان ها فقط مورد اول رایگان است و برای مطالعه بقیه باید برنامه را به نسخه کامل ارتقا دهید.   بانک کلمات و ابزارک مرور درس ها 504 لغت ضروری فول دارای یک ابزار جستجو نیز هست که با تایپ کلمه موردنظر در آن، نتیجه به شما نشان داده میشود. همه 504 لغت را میتوانید در این بخش ببینید که البته مجوز دسترسی به کلمات درس های قفل را ندارید. برای مرور آسانتر درس ها و یادگیری ترجمه کلمات انگلیسی، بهتر است که ویجت این برنامه را در صفحه اصلی گوشی فعال کنید. در این ابزارک، کدینگ متنی و تصویری لغات همراه با ترجمه آنها به نمایش درمی آید که میتوانید به لغت ها یا درس های قبل و بعد هم بروید.   نکته : امکان دانلود همه فایل های صوتی دروس با لمس دکمه موجود در سربرگ وجود دارد اما ابتدا باید نسخه کامل برنامه را خریداری کنید.   آموزش زبان انگلیسی   درباره رابط کاربری برنامه بیشتر بدانید به دلیل استفاده از رنگ های هماهنگ و زنده در کنار آیکن های یکدست و زیبا، قالب گرافیکی یکپارچه ای را در 504 لغت ضروری فول شاهد هستیم. علاوه بر این، برای جذاب تر شدن محیط از انیمیشن های ملایم نیز استفاده شده است. باید گفت رابط کاربری برنامه فوق با رعایت استانداردهای لازم پیاده سازی گردیده و تجربه کار با آن برای همه اقشار راحت میباشد. البته انتظار میرفت از این لحاظ، دقت نظر بیشتری ببینیم و همچنین یکپارچگی قالب در همه صفحات حفظ شود.   نکته : شما میتوانید رنگبندی قالب را به دلخواه خود تغییر دهید.  
به کمک روش موثر کدینگ در 504 لغت ضروری فول و آموزش های صوتی آن، میتوانید ترجمه کلمات انگلیسی را به خوبی یاد بگیرید. این برنامه اندرویدی به صورت رایگان از کافه بازار قابل دریافت است.
یادگیری زبان انگلیسی
قابلیت ها و نقاط قوت برنامه
 • محتوای غنی و روش موثر آموزشی
 • عملکرد صحیح با حداقل خطای ممکن
 • امکانات جانبی مفید
 • ابزارک مرور سریع کلمات
 • رابط کاربری زیبا و روان
نقاط ضعف برنامه
 • کمبود برخی از امکانات
 • وجود خطاهای جزئی
  پیشنهادهای اپریویو برای بهبود برنامه در تست های که انجام دادیم، خطاهایی را در بخش های مختلف و ویجت 504 لغت ضروری فول دیدیم که انتظار میرود در نسخه های بعدی رفع شوند. علاوه بر این بهتر بود که برای حفظ تمرکز، از تصاویر بهتری استفاده گردد. مشخص کردن کلمات مهم در داستان ها، بانک کلمات با ابزار جستجوی پیشرفته تر و ترجمه فارسی جمله های مثالی نیز میتوانست به افزایش کارایی این اپلیکیشن اندرویدی کمک کند. ایده پردازی های بیشتر را به "تیم برنامه نویسی شریف" واگذار میکنیم و منتظر توسعه اپلیکیشن فوق در نسخه های بعدی هستیم.  

504 لغت ضروری فول+کدینگ صوتی‌تصویری

504 لغت ضروری انگلیسی را با روش موثر کدینگ یاد بگیرید

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


دانلود اپلیکیشن اندرویدی 504 لغت ضروری فول