NiNi BiNi

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن NiNi BiNiنسخه 1.6.3

امتیاز کاربران
4.17 5 0
امتیاز اپریویو
تفکیکی

 

مراقبت از کودکان برای همه والدین اهمیت فراوانی دارد و هیچکدام دوست ندارند برای فرزند دلبندشان اتفاق ناگواری رخ دهد. مادران خانه دار برای اینکه بتوانند کودک خود را زیر نظر بگیرند، میبایست همواره  در نزدیکی او باشند اما بعضی مواقع انجام کارهای منزل، ممکن است چنین اجازه ای به آنها ندهد.

با معرفی برنامه اندرویدی "NiNi BiNi" راه حل جالبی برای این مشکل به شما پیشنهاد میکنیم. در این نقد و بررسی ما را همراهی کنید.

NiNi BiNi

رابط کاربری:

عملکرد این اپلیکیشن به قدری ساده است که نیاز به رابط کاربری پیچیده ای ندارد. "NiNi BiNi" تنها از دو بخش اصلی تشکیل شده که به صورت برگه هایی در یک صفحه قرار گرفته اند و برای جابجایی بین آنها کافی است بر روی نام هر برگه اشاره کنید. همچنین استفاده از معدود امکانات این اپلیکیشن راحت و بدون دردسر میباشد.

از لحاظ گرافیکی، تنها میتوانیم به آیکون های زیبا و فونت مناسب برنامه فوق اشاره کنیم. همچنین رنگ های به کار رفته در محیط "NiNi BiNi" هماهنگی نسبتا خوبی با هم دارند هر چند جذابیتی ایجاد نکرده اند.

بهتر بود تولیدکنندگان محترم این اپلیکیشن اندرویدی، زمان بیشتر صرف طراحی ظاهر آن کنند تا بتوانیم شاهد یک محیط شیک و زیباتر باشیم.

امتیازی که AppReview به این بخش اختصاص میدهد، 3.5 از 5 است.

NiNi BiNi

کاربرد:

وظیفه ای که این برنامه بر عهده دارد در نوع خود جالب بوده و ایده خلاقانه ای دارد هر چند برای اینکه بتوانید کودک خود را زیر نظر داشته باشید، نیاز به دو دستگاه اندرویدی خواهید داشت. همچنین دسترسی به یک شبکه بیسیم (wi-fi) برای شروع به کار "NiNi BiNi" الزامی است.

برای شروع میبایست یک دستگاه را در اتاق فرزند خود تعبیه کرده و آن را در حالت فرستنده قرار دهید. سپس باید از تلفن همراه نزد خود به عنوان گیرنده استفاده نمایید و شماره IP که برنامه به شما میدهد را در فرستنده وارد کنید. از این لحظه به بعد، دوربین  دستگاه فرستنده روشن شده و میتوانید تصاویر ارسال شده از آن را بر روی گوشی گیرنده مشاهده نمایید.

حال اجازه دهید ببینیم، چه امکانات جانبی برای کارایی بیشتر این برنامه اندرویدی درنظر گرفته شده است. در سمت گیرنده و پایین تصویر، امکاناتی از قبیل عکس گرفتن و قابلیت پخش صدا و موسیقی دیده میشود. در واقع با استفاده از این قابلیت ها میتوانید با کودک خود صحبت کرده و یا حتی برای آرام کردن او، از موزیک های ملایم درون برنامه بهره ببرید.همچنین قادر هستید، عکسهای اتفاقی و جالبی از فرزند خود و حرکات او بگیرید.

در سمت فرستنده و در بالای صفحه دو آیکون قرار گرفته است که یکی از آنها برای کم و زیاد کردن نور و دیگری برای تعویض دوربین پشت و جلوی تلفن همراه به کار میرود.

به نظر می آید "NiNi BiNi" دستیار خوبی برای والدین باشد و این به دلیل قابلیت های جالب آن میباشد. اگر امکان پخش موسیقی از بیرون برنامه نیز وجود میداشت، همه چیز تکمیل میشد. همچنین در تست های به عمل آمده توسط تیم بررسی، در برخی مواقع اجرای برنامه با اختلال مواجه گردید و برای مثال قابلیت ارسال صدا از گیرنده به فرستنده، به درستی عمل نکرد. البته کارکرد اپلیکیشن فوق در کل بدون ایراد بود.

AppReview با درنظر گرفتن موارد ذکر شده، امتیاز 4 از 5 را برای این بخش تعیین میکند.

NiNi BiNi

قیمت:

بدون تردید کودک شما آنقدر عزیز هست که برای مراقبت بیشتر از او، هزینه ناچیزی برای دریافت این اپلیکیشن اندرویدی بپردازید! از آنجا که AppReview نیز به این موضوع اهمیت میدهد، قیمت " NiNi BiNi" را منصفانه میداند و امتیاز 5 از 5 را به این بخش میدهد.

 

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

  1. avatar
    علی 5
    بسیار عالی بود آفرین :-))

    به این نظر پاسخ دهید
NiNi BiNi