وبلاگ - معرفی اپلیکیشن

9
3K
PhotoFunia

معرفی اپلیکیشن PhotoFunia

عکاسی یکی از لذت بخش ترین کارهایی است که میتوانیم با تلفن همراه خود انجام دهیم به خصوص اگر از دوربین مجهز و باکیفیتی برخوردار باشد. برخی افراد ذوق هنری خوبی در این رابطه دارند و تصاویر زیبایی را به ثبت میرسانند که میتواند تا سالیان دراز برای آنها خاطره انگیز باشد. برخی نیز سعی میکنند تا با استفاده از نرم افزارهایی مانند فتوشاپ، آثار خارق العاده ای از تصویر خود و دیگران ایجاد نمایند.

اگر شما جزو دسته دوم هستید و در عین حال دانش کافی برای ویرایش تصاویر در اختیار ندارید، در ادامه با معرفی اپلیکیشن اندرویدی “PhotoFunia” ما را همراهی نموده تا راه حل ساده ای برای این کار پیدا کنید.

PhotoFunia

قبل از اینکه به توضیح درمورد نحوه عملکرد این برنامه بپردازیم لازم است بدانید که برای استفاده از آن، نیاز به اینترنت خواهید داشت. هرچند این موضوع یک محدودیت به شمار می آید اما زود قضاوت نکنید چون سرگرمی جالبی در انتظار شماست!

“PhotoFunia” عکسی که قبلا از صورت کاربران گرفته شده را دریافت نموده و پس از اعمال افکت و قالب انتخاب شده توسط آنها، عکس نهایی را تحویل میدهد. عملیات لازم برای این کار، بر روی سرورهای این برنامه اندرویدی انجام میپذیرد و به همین دلیل میبایست به اینترنت دسترسی داشته باشید. شما میتوانید از میان صدها افکت تصویری موجود در اپلیکیشن فوق، یکی را انتخاب کرده و اثری جالب از خود به جا بگذارید!

صفحه اصلی این برنامه به چند بخش (برگه) تقسیم بندی شده است. این بخش بندی مربوط به افکت ها بوده و شامل دسته بندی(CATEGORIES)، جدیدترین(NEW)، موردعلاقه(FAVORITES) و محبوب ترین(POPULAR) میگردد. اولین برگه به شما کمک میکند تا افکت مورد نظر خود را سریعتر پیدا کنید هرچند ابزار جستجوی موجود در سربرگ نیز به همین منظور میباشد. همچنین با رفتن به برگه محبوب ترین ها خواهید فهمید کدام افکت ها توسط کاربران بیشتر استفاده شده اند.

PhotoFunia

حال که با این موارد آشنا شدید وقت آن است که تصویر خود را بسازید و از آن لذت ببرید! برای شروع میبایست بر رور عنوان افکت دلخواه اشاره نموده تا وارد صفحه آن شوید. در بالای صفحه چند تصویر نمونه به چشم میخورد که در واقع راهنمای شما برای انتخاب تصویر میباشد. توجه داشته باشید که “PhotoFunia” جهت اعمال هرکدام افکت های تصویری نیاز به سایز مناسبی از چهره دارد و در غیر این صورت با خطا مواجه میگردد.

پس از اینکه عکس را انتخاب کردید، باید بر روی دکمه ok در گوشه سمت راست سربرگ اشاره نمایید تا عملیات سه مرحله ای شامل ارسال تصویر کاربر، اعمال افکت و در آخر دریافت فایل نهایی انجام پذیرد. پس از پایان، تصویر نهایی به نمایش در می آید که امکان ذخیره آن در پوشه اختصاصی برنامه وجود دارد. همچنین اگر این افکت مورد توجه شما قرار گرفت، میتوانید با استفاده از آیکن ستاره ای شکل موجود در سربرگ، آن را به علاقه مندی های خود اضافه کنید.

PhotoFunia

به همین راحتی توانستید یک اثر جالب و دیدنی از تصویر چهره خود خلق نمایید! “PhotoFunia” با محیط کاربرپسند و رابط کاربری روان و استانداردی که دارد، ابزار مناسبی برای سرگرمی و در عین حال بروز ذوق هنری شما میباشد و همین موضوع دلیل خوبی بوده تا مورد استقبال مخاطبان بیشماری قرار بگیرد.