برای عضویت در تلگرام اپریویو و دریافت آخرین مقالات سایت به همراه عکس، فیلم و دیگر مطالب آموزشی و جالب، بر روی تصویر مقابل کلیک کنید.

راهنمایی : در صورتی که این صفحه را با رایانه رومیزی باز کرده اید جهت عضویت مراحل زیر را دنبال کنید:

1 - نسخه دسکتاپ نرم افزار تلگرام را از اینجا دانلود نموده و آن را نصب کنید.

2 - بر روی تصویر مقابل کلیک کنید و در پنجره باز شده گزینه Launch Application را انتخاب نمایید.

3 - در نهایت با کلیک بر روی Join Channel در کانال اپریویو به ما بپیوندید.

تبلیغات متفاوت

سعی ما بر این بوده که تنوعی در موقعیت های تبلیغاتی به وجود آوریم تا آگهی شما جذب مخاطب بیشتری داشته باشد. جهت آشنایی با انواع مدل های تبلیغاتی در اپریویو، ادامه متن را مطالعه فرمایید.

مدل های تبلیغاتی در اپریویو

1 – بنری :

یکی از روش های قدیمی و البته محبوب برای نمایش تبلیغات در وبسایت ها میباشد بدین صورت که میتوانید بر اساس سایزهایی که در جدول انتهای متن تعریف شده، تصویری متحرک(gif) یا ثابت(jpg،png) را به عنوان بنر تبلیغاتی در موقعیت های مختلف درج نمایید. همانطور که در تصاویر مشاهده میکنید، این موقعیت ها عبارتند از:

A1 و A2 : در صفحه اصلی و بین بخش های مربوط به نمایش آخرین پست های نقد و بررسی و وبلاگ قرار میگیرند. این دو موقعیت برای تبلیغاتی که قصد دارند کاربران ثابت اپریویو را مورد هدف قرار دهند، بسیار مناسب است. پیشنهاد میدهیم موضوعات مرتبط با تلفن همراه، این موقعیت ها را سفارش دهند تا بازخورد بهتری ببینند.

تبلیغات متفاوت

تبلیغات متفاوت

B : یکی از خوش دیدترین موقعیت های تبلیغاتی در اپریویو میباشد که درصد بسیار بالایی از کاربران ثابت یا میهمان آن را مشاهده میکنند. این موقعیت چه در نمای دسکتاپ و چه موبایل، دید خوبی دارد و ما آن را برای تبلیغ هایی که میخواهند بیشتر دیده شوند، توصیه میکنیم. لازم به ذکر است این موقعیت در همه صفحاتی که دارای سایدبار هستند، تکرار شونده بوده و بیشترین تاثیر آن در صفحات داخلی میباشد.

تبلیغات متفاوت

+B : به جرات میتوان گفت که برترین موقعیت تبلیغاتی در اپریویو میباشد. بنرهای درج شده در این موقعیت، در ابتدای همه صفحات و مطالب نشان داده میشوند. لازم به ذکر است که این موقعیت تنها برای اپلیکیشن و بازی های موبایل قابل استفاده بوده و به همین دلیل عنوان آن، “اپلیکیشن و بازی پیشنهادی” میباشد. نکته دیگر اینکه نمایش بنرها در این موقعیت، بطور تصادفی انجام میپذیرد. (این موقعیت به صورت کلیکی نیز قابل استفاده است.)

 

C : این موقعیت تبلیغاتی که با عنوان “پیشنهادات داغ برای شما” و به صورت تکرار شونده در همه صفحات دارای سایدبار به نمایش درمی آید، برای تبلیغ و قراردادن آیکن اپلیکیشن و بازی های موبایل بسیار مناسب میباشد. (این موقعیت در طرح های نقد و بررسی نیز قرار گرفته است.)

تبلیغات متفاوت

D : با توجه به اینکه در نمای موبایل، این موقعیت تبلیغاتی در نزدیکی محل شروع متن اصلی نوشته قرار گرفته است، در نظر کاربر بسیار جلب توجه میکند. در نمای دسکتاپ نیز این موقعیت، نزدیک به آخر متن قرار میگیرد و از این رو تمرکز دیداری خوبی برای کاربران دارد. درج بنر تبلیغاتی در این موقعیت با هر موضوع، بازخورد مناسبی به همراه خواهد داشت.

تبلیغات متفاوت

E : بنرهایی که در این موقعیت قرار میگیرند هرچند سایز کوچکی دارند اما با عنوان “پیشنهادات داغ برای شما” و به دلیل تکرارشوندگی، کاربر را ترغیب به کلیک میکنند! به توسعه دهندگان پیشنهاد میکنیم از این موقعیت برای تبلیغ اپلیکیشن یا بازی خود استفاده نمایند. (این موقعیت در طرح های نقد و بررسی نیز قرار گرفته است.)

تبلیغات متفاوت

F : یک موقعیت عالی برای تبلیغاتی که قصد فروش کالا یا خدمات دارند، همینجاست! این موقعیت در انتهای همه نوشته های اپریویو قرار گرفته و در واقع زنگ تفریحی برای کاربران میباشد. به جرات میتوانیم بگوییم درصد زیادی از افرادی که بر روی بنرهای درج شده در این موقعیت کلیک میکنند، کالا یا خدمات شما را خریداری خواهند کرد!

تبلیغات متفاوت

توجه : هزینه درج بنر تبلیغاتی در موقعیت های ذکر شده، بر اساس مدت زمان رزرو آنها میباشد که تعرفه آن در صورت تمایل برای شما ارسال خواهد شد.

2 – کلیکی :

مدل جدیدتری از نمایش تبلیغ در وبسایت ها بوده که پرداخت هزینه آن، بر حسب تعداد کلیک (Pay Per Click) بر روی لینک هدف میباشد. از آنجا که کلیک خوردن برای همه تبلیغ دهندگان از اهمیت زیادی برخوردار است، این نوع تبلیغات روش مطمئنی برای جذب مخاطب به شمار می آید. موقعیت هایی که تبلیغات کلیکی اپریویو در آنها به نمایش درمی آیند، طبق تصاویر عبارتند از:

طاقچه : این موقعیت در ابتدای همه صفحات داخلی قرار گرفته و به همین دلیل این نام را برای آن انتخاب کردیم! یک پیشنهاد مفید و وسوسه برانگیز برای کاربران که قبل از شروع مطالعه متن اصلی آن را مشاهده کنند، میتواند بازخورد خوبی در این موقعیت تبلیغاتی داشته باشد.

تبلیغات متفاوت

صندوقچه : دلیل انتخاب این نام، قرار گرفتن این موقعیت تبلیغاتی در انتهای نوشته است. در اینجا کاربر پس از مطالعه متن، با خیال راحت صندوقچه را باز میکند تا پیشنهاد درون آن را ببیند. توصیه میکنیم برای فروش کالا یا خدمات از این موقعیت استفاده و تاثیر شگرف آن را مشاهده نمایید.

تبلیغات متفاوت

ویترین : بهترین پیشنهادها همیشه در ویترین ها به نمایش گذاشته میشوند تا بیشتر جلب توجه کنند. در اپریویو نیز این موقعیت فراهم شده تا شما یک پیشنهاد داغ به کاربران ارائه دهید. نحوه نمایش این موقعیت تبلیغاتی به صورت لایت باکس و پنجره شناور میباشد که در آخرین پاراگراف های متن نشان داده میشود و به عنوان یکی از تاثیرگذارترین موقعیت ها به شمار می آید.

تبلیغات متفاوت

نکته : در هر کدام از موقعیت های نام برده، تعداد بازدید و کلیک به نمایش درمی آید و هزینه کلیک ها نیز یکسان است.

توجه : شما میتوانید از موقعیت B+ نیز برای تبلیغات کلیکی استفاده کنید با این تفاوت که تعداد بازدید و کلیک برای عموم قابل نمایش نیست.

3 – بین متنی :

بدون تردید کاربران و مخاطبان هر وبسایت به منظور مطالعه نوشته های آن وارد میشوند و به همین دلیل تبلیغات بین متنی همیشه بازخورد بسیار خوبی دارند. در اپریویو جنس این تبلیغات از نوع متن بوده که به صورت تکرارشونده در انتها و ابتدای متن (طبق تصویر) به نمایش درمی آیند. لازم به ذکر است که هزینه این موقعیت های تبلیغاتی که مخاطبان آن از عموم مردم هستند، بر اساس مدت زمان رزرو آنها محاسبه میگردد.

تبلیغات متفاوت

تبلیغات متفاوت

4 – رپورتاژ آگهی :

برخی از تبلیغات نیاز به توضیح بیشتری دارند و در قاب یک تصویر یا نوشته کوتاه جای نمیگیرند. رپورتاژ آگهی روش مناسبی برای اینگونه تبلیغات میباشد بدین صورت که تبلیغ دهنده متن دلخواه خود را به عنوان یک نوشته در وبسایت هدف قرار میدهد تا مفهوم و منظور کامل را به مخاطب برساند. رپورتاژها در اپریویو علاوه بر اینکه تا ابد در بایگانی نوشته ها باقی می مانند، به مدت یک هفته در 5 موقعیت ابتدای صفحه اصلی نیز قابل نمایش هستند. کاربران ثابت و همیشگی اپریویو، بیشترین مخاطبان این مدل تبلیغاتی میباشند و پیشنهاد میکنیم تبلیغات مرتبط با موضوع وبسایت را در این موقعیت درج نمایید.

تبلیغات متفاوت

5 – تلگرامی :

بازار تبلیغات در شبکه های اجتماعی همواره داغ بوده و درصد جذب مخاطب بالایی دارد. اپریویو نیز دارای یک کانال تلگرام میباشد که تا اطلاع بعدی میتوانید با رزرو هر کدام از موقعیت های تبلیغاتی که در قبل نام بردیم، از درج تبلیغ رایگان در آن بهره مند شوید.

 

توجه : جهت دریافت تعرفه رزرو موقعیت های تبلیغاتی، با ایمیل adv@appreview.ir در تماس باشید. همچنین اطلاعات حساب جهت واریز وجه، در صفحه سفارش تبلیغات درج شده است.

اطلاعات بیشتر در مورد موقعیت های تبلیغاتی

تبلیغات متفاوت

چنانچه این توضیحات کامل نبود و هنوز سوالی دارید، با ما در تماس باشید.

برای راهنمایی بیشتر کلیک کنید

اینجا کلیک کنید و سوالتان را در تلگرام بپرسید