تبلیغات متفاوت

سعی ما بر این بوده که تنوعی در موقعیت های تبلیغاتی به وجود آوریم تا آگهی شما جذب مخاطب بیشتری داشته باشد. جهت آشنایی با انواع مدل های تبلیغاتی در اپریویو، ادامه متن را مطالعه فرمایید.

مدل های تبلیغاتی در اپریویو

1 – بنری :

یکی از روش های قدیمی و البته محبوب برای نمایش تبلیغات در وبسایت ها میباشد بدین صورت که میتوانید بر اساس سایزهایی که در جدول انتهای متن تعریف شده، تصویری متحرک(gif) یا ثابت(jpg،png) را به عنوان بنر تبلیغاتی در موقعیت های مختلف درج نمایید. همانطور که در تصاویر مشاهده میکنید، این موقعیت ها عبارتند از:

A1 و A2 : در صفحه اصلی و بین بخش های مربوط به نمایش آخرین پست های نقد و بررسی و وبلاگ قرار میگیرند. این دو موقعیت برای تبلیغاتی که قصد دارند کاربران ثابت اپریویو را مورد هدف قرار دهند، بسیار مناسب است. پیشنهاد میدهیم موضوعات مرتبط با تلفن همراه، این موقعیت ها را سفارش دهند تا بازخورد بهتری ببینند.

تبلیغات متفاوت

تبلیغات متفاوت

B : یکی از خوش دیدترین موقعیت های تبلیغاتی در اپریویو میباشد که درصد بسیار بالایی از کاربران ثابت یا میهمان آن را مشاهده میکنند. این موقعیت چه در نمای دسکتاپ و چه موبایل، دید خوبی دارد و ما آن را برای تبلیغ هایی که میخواهند بیشتر دیده شوند، توصیه میکنیم. لازم به ذکر است این موقعیت در همه صفحاتی که دارای سایدبار هستند، تکرار شونده بوده و بیشترین تاثیر آن در صفحات داخلی میباشد.

تبلیغات متفاوت

C : این موقعیت تبلیغاتی که با عنوان “پیشنهادات داغ برای شما” و به صورت تکرار شونده در همه صفحات دارای سایدبار به نمایش درمی آید، برای تبلیغ و قراردادن آیکن اپلیکیشن و بازی های موبایل بسیار مناسب میباشد. (این موقعیت در طرح های نقد و بررسی نیز قرار گرفته است.)

تبلیغات متفاوت

D : با توجه به اینکه در نمای موبایل، این موقعیت تبلیغاتی در بخش داغترین ها قرار گرفته و دسترسی به آن از طریق نوار ثابت پایین صفحه امکان پذیر است، در نظر کاربر بسیار جلب توجه میکند. در نمای دسکتاپ نیز این موقعیت، نزدیک به آخر متن قرار میگیرد و از این رو تمرکز دیداری خوبی برای کاربران دارد. درج بنر تبلیغاتی در این موقعیت با هر موضوع، بازخورد مناسبی به همراه خواهد داشت.

تبلیغات متفاوت

E : بنرهایی که در این موقعیت قرار میگیرند هرچند سایز کوچکی دارند اما با عنوان “پیشنهادات داغ برای شما” و به دلیل تکرارشوندگی، کاربر را ترغیب به کلیک میکنند! به توسعه دهندگان پیشنهاد میکنیم از این موقعیت برای تبلیغ اپلیکیشن یا بازی خود استفاده نمایند. (این موقعیت در طرح های نقد و بررسی نیز قرار گرفته است.)

تبلیغات متفاوت

نکته : محل نمایش موقعیت های تبلیغاتی B، C، D و E در نمای موبایل، بخش داغترین ها میباشد که در همه صفحات تکرار میشود.

موقعیت تبلیغاتی داغترین ها

F : یک موقعیت عالی برای تبلیغاتی که قصد فروش کالا یا خدمات دارند، همینجاست! این موقعیت در انتهای همه نوشته های اپریویو قرار گرفته و در واقع زنگ تفریحی برای کاربران میباشد. به جرات میتوانیم بگوییم درصد زیادی از افرادی که بر روی بنرهای درج شده در این موقعیت کلیک میکنند، کالا یا خدمات شما را خریداری خواهند کرد!

تبلیغات متفاوت

ویترین اپلیکیشن و بازی : بهترین پیشنهادها همیشه در ویترین ها به نمایش گذاشته میشوند تا بیشتر جلب توجه کنند. در اپریویو نیز این موقعیت فراهم شده تا شما یک پیشنهاد داغ به کاربران ارائه دهید. این موقعیت در سایدبار سایت قرار گرفته و در همه صفحات تکرار میشود.

موقعیت تبلیغاتی ویترین

نکته : محل نمایش این موقعیت در نمای موبایل، بخش ویترین میباشد که در همه صفحات تکرار میشود.

موقعیت تبلیغاتی ویترین

تعرفه رزرو هر کدام از این موقعیت ها در جدول زیر و به تومان آمده است:

جدول تعرفه تبلیغات

2 – بین متنی :

بدون تردید کاربران و مخاطبان هر وبسایت به منظور مطالعه نوشته های آن وارد میشوند و به همین دلیل تبلیغات بین متنی همیشه بازخورد بسیار خوبی دارند. در اپریویو جنس این تبلیغات از نوع متن بوده که به صورت تکرارشونده در انتها و ابتدای متن (طبق تصویر) به نمایش درمی آیند. لازم به ذکر است که هزینه این موقعیت های تبلیغاتی که مخاطبان آن از عموم مردم هستند، بر اساس مدت زمان رزرو آنها محاسبه میگردد.

تبلیغات متفاوت

تبلیغات متفاوت

تعرفه رزرو تبلیغات متنی را میتوانید در جدول زیر و به تومان ببینید:

جدول تعرفه تبلیغات

3 – رپورتاژ آگهی :

برخی از تبلیغات نیاز به توضیح بیشتری دارند و در قاب یک تصویر یا نوشته کوتاه جای نمیگیرند. رپورتاژ آگهی روش مناسبی برای اینگونه تبلیغات میباشد بدین صورت که تبلیغ دهنده متن دلخواه خود را به عنوان یک نوشته در وبسایت هدف قرار میدهد تا مفهوم و منظور کامل را به مخاطب برساند. رپورتاژها در اپریویو علاوه بر اینکه تا ابد در بایگانی نوشته ها باقی می مانند، به مدت یک هفته در 5 موقعیت ابتدای صفحه اصلی نیز قابل نمایش هستند. کاربران ثابت و همیشگی اپریویو، بیشترین مخاطبان این مدل تبلیغاتی میباشند و پیشنهاد میکنیم تبلیغات مرتبط با موضوع وبسایت را در این موقعیت درج نمایید.

تبلیغات متفاوت

تعرفه های رپورتاژ آگهی در جدول زیر و به تومان ذکر شده است:

جدول تعرفه تبلیغات

4 – تلگرامی :

بازار تبلیغات در شبکه های اجتماعی همواره داغ بوده و درصد جذب مخاطب بالایی دارد. اپریویو نیز دارای یک کانال تلگرام میباشد که تا اطلاع بعدی میتوانید با رزرو هر کدام از موقعیت های تبلیغاتی که در بالا نام بردیم، از درج تبلیغ رایگان در آن بهره مند شوید.

 

توجه : جهت رزرو موقعیت های تبلیغاتی، با ایمیل adv@appreview.ir در تماس باشید. همچنین اطلاعات حساب جهت واریز وجه، در صفحه سفارش تبلیغات درج شده است.

تعرفه تبلیغات بنری

جدول تعرفه تبلیغات

تعرفه تبلیغات متنی

جدول تعرفه تبلیغات

تعرفه رپورتاژ آگهی

جدول تعرفه تبلیغات

نکات دیگر:

برای رزرو موقعیت های تبلیغاتی به مدت 2 و 3 ماه به ترتیب تخفیف 5 تا 10 درصدی منظور شده است و علاوه بر این برای رزرو موقعیت ها به مدت بیش از 3 ماه، تخفیف ویژه منظور میگردد.

– به عنوان یک هدیه کوچک، تبلیغات شما به مدت یک هفته بیشتر از مدت زمان رزرو به نمایش درخواهد آمد. (به غیر از رپورتاژ آگهی)

– تبلیغات حداکثر تا 24 ساعت پس از واریز وجه، در موقعیت انتخاب شده درج گردیده و ایمیل آن برای شما ارسال میشود.

– پذیرش آگهی ها منوط به محتوای آنها میباشد و اپریویو در پذیرش یا رد آنها مختار است.

اطلاعات بیشتر در مورد موقعیت های تبلیغاتی

موقعیت های تبلیغاتی اپریویو

 

چنانچه این توضیحات کامل نبود و هنوز سوالی دارید، با ما در تماس باشید.

پشتیبانی تلگرام