آموزش آنلاین زبان

آموزش آنلاین زبان انگلیسی، فرانسه، عربی و آلمانی در سایت حافظ!

موسسه زبان حافظ قرن امکان آموزش آنلاین زبان انگلیسی، فرانسه، عربی و آلمانی را فراهم کرد.

سیستم مدیریت و آموزش مجازی اختصاصی موسسه زبان حافظ مشهد، فرصتی مغتنم برای ارائه کلاس ها و دوره های آموزش زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی و عربی به صورت آنلاین در بستر اینترنت فراهم می آورد.

این سامانه محیطی است که اساتید، زبان آموزان، کادر اداری، خانواده ها و مدیران می توانند به صورت تعاملی با یکدیگر در ارتباط بوده و کمیت و کیفیت کلاس ها را بررسی و کنترل نمایند.

 

موسسه زبان های خارجی حافظ قرن، ارتباطات با چند مرکز برای آموزش آنلاین زبان عربی، آموزش آنلاین زبان فرانسه و انگلیسی و سایر زبان ها، با در اختیار داشتن بیش از 200 نفر نیروی اداری و آموزشی و سابقه آموزشی طولانی خود و با ارائه سیستمی منحصر به فرد برای سطوح متفاوت توانسته است طیف گسترده ای از علاقه مندان به زبان های (انگلیسی – آلمانی – روسی – فرانسه – ایتالیایی – اسپانیولی – ترکی و عربی) در دوره های کاربردی زبان را به مرکز جلب کند.

 

موسسه تحت مدیریت و نظارت افرادی که خود از اساتید دانشگاه بوده و تجربه ای طولانی در امر تدریس دارند می باشد. تمامی کتب و برنامه آموزشی منطبق با اطلاعات روز دنیا میباشد.

این موسسه همچنین در راستای برگزاری دوره های کارکنان دولت، مجوز سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور را به شماره 1803/198157 دریافت نموده است.

 

گواهینامه ها

گواهینامه هایی که موسسه موفق به دریافت آنها شده است :

ISO 29990-2010 : این گواهینامه، موسسات آموزشی را در مسیر سیستم مدیریت کیفیت قرار می دهد
ISO 9001-2015 : این گواهینامه معیاری برای سیستم مدیریت کیفیت ارائه می نماید و با ارائه خدمات و حمایت های کاربردی، نیازها و انتظارات مشتری را بر آورده کرده و رضایت مشتری را فراهم می آورد.

 

این موسسه در سال 1387 با تلاش تمامی همکاران موفق به دریافت گواهینامه ISO 9001-2000 از موسسه √TÜ آلمان گردید و تا اینک برای سومین بار موفق به اخذ تمدید آن گردیده است.

 

تجهیزات و امکانات

این مرکز مجهز به مؤثرترین و بیشترین امکانات آموزشی از قبیل آزمایشگاه زبان، کتابخانه، سایت اینترنت، اینستاگرام، فیلم های آموزشی و دیگر امکانات ضروری برای آموزش میباشد. همه مراکز برای پیشبرد مسائل آموزشی و اداری خود، تجهیزات کافی از قبیل دستگاه های زیراکس، تکثیر کاست، فیلم ویدیوئی، دستگاه CD و مجموعه ای مناسب از دستگاه های صوتی و تصویری را از قبیل ویدئو پرژکتور جهت امر آموزش فراهم نموده است.

 

همکاری با شرکت ها و ادارات

این مرکز با قابلیت های فراوان خود با شرکت ها و ادارات مختلفی تاکنون جهت آموزش زبان های (انگلیسی، آلمانی، روسی، ایتالیایی) همکاری داشته است. آموزش در این مراکز با توجه به نیازهای ضروری سازمان های مربوطه تنظیم می گردد. همچنین در مراکزی که نیاز به آموزش مهارت گفتاری و شنیداری بصورت عادی و تجاری داشته اند، کلاس های مربوطه برگزار گردیده است. و در پایان هر دوره گواهینامه مورد تائید سازمان مدیریت را ارائه نموده است. این کلاس ها شامل برگزاری کلاس های آمادگی آزمون های بین المللی IELTS و TOEFL، نامه نگاری، زبان تجاری، زبان اختصاصی مدیران و دیگر کلاس های ضروری موسسات و شرکتها و ادارات بوده است.

 

همکاری موسسه هم با اعزام استاد به این مراکز عملی شده و هم نیروهای اعزامی این شرکتها، ادارات و سازمان ها را در خود موسسه آموزش داده است. اسامی بخشی از این ادارات، سازمان ها و شرکت ها عبارتند از: دانشگاه علوم پزشکی، چرم صدف، قطار خودرو، شرکت ملی گاز، اداره مخابرات، برج مراقبت پرواز و ده ها سازمان و اداره ...

 

در انتها توصیه میکنیم جهت بررسی کلاس های آنلاین موسسه حافظ به سایت hafez-li.ir مراجعه کنید.

 

/پایان رپرتاژ آگهی این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و اپریویو مسئول تایید صحت آن نیست

اینها را هم بخوانید