خرید فالوور فیک اینستاگرام

آیا خرید فالوور فیک اینستاگرام ضرر دارد؟

خرید فالوور فیک معمولاً برای همه کسانی که در ابتدای راه تأسیس کسب‌وکارهای اینستاگرامی و آنلاین هستند، یک دوراهی پدید می‌آورد. برای این افراد، حتی اینفلوئنسرها و به‌طورکلی همه آنهایی که می‌خواهند صفحه اینستاگرام‌شان به چشم بیاید، خرید فالوور فیک اینستاگرام جذاب است. چراکه با هزینه‌ای مناسب و گاه بسیار اندک، می‌توانند در نظر مخاطبان هدف خود و مشتریان بالقوه کالا و خدمات‌شان قدرتمند و قابل اعتماد جلوه کنند. موضوعی که کاملاً ریشه روان‌شناختی دارد. اصولاً همه ما دلمان می‌خواهد از یک فروشنده معتبر خرید کنیم و پیجی که تعداد فالوورهای اندکی دارد، در 90 درصد موارد به همین دلیل چندان جدی گرفته نمی‌شود. اما پیش از هر چیز بیایید ببینیم اصلاً فالوور فیک چیست و خرید فالوور فیک چه مزایایی دارد؟

 

چرا فالوور فیک بخریم؟

خرید فالوور فیک به معنای افزودن حساب‌های کاربری غیرحقیقی به صفحه شما از طریق پرداخت هزینه‌ای مشخص به شرکت‌ها یا اشخاص عامل، اگر با حساب و کتاب باشد نه‌تنها ضرر ندارد، بلکه سود هم دارد. اما تأکید می‌کنیم برای این کار باید اقدامات دیگری را نیز چاشنی کار کنید تا نتیجه هم دلچسب شما باشد و هم موردپسند سرکار خانم یا جناب آقای الگوریتم! یعنی چه؟ یعنی این‌که مثلاً نباید فقط فالوور فیک نمایشی بخرید و بعد پست‌هایتان را به امان خدا رها کنید. می‌دانید چرا؟ در چنین شرایطی شما اینگیجمنت ریت یا نرخ تعامل خود را کاهش می‌دهید. زیرا تعداد فالوورهایتان بالا می‌رود اما میزان تعامل‌تان همان عدد قبلی باقی می‌ماند. خب همین موضوع برای رشد شما و رسیدن پست‌هایتان به اکسپلور یک سم کُشنده است.

 

چه‌کار باید کرد؟

برخی می‌گویند بهتر است به سراغ فالوور واقعی بروید. فالوورهایی که لایک، سیو، شِیر و ویو نیز انجام می‌دهند. اما از آن‌جا که این فالوورها گران‌ترند و ممکن است شما ترجیح بدهید در استارت کار با خرید فالوور ارزان پیش بروید و خرج زیادی نتراشید، احتمالاْ دنبال‌کننده واقعی به کارتان نمی‌آید. پس می‌رویم سراغ یک پیشنهاد دیگر.

اگر خرید فالوور فیک ارزان مدنظر شماست، پیشنهاد می‌کنیم در کنارش برای پست‌های‌تان لایک، سیو، شِیر، ویو، کامنت و خلاصه هرچه مربوط به تعامل با دنبال‌کنندگان می‌شود نیز بخرید. با این‌کار می‌توانید تا حد قابل‌قبولی جلوی حساس‌شدن الگوریتم را بگیرید و دست‌کم گُل به خودی نزنید. بالاخره چشم‌بسته فالوور خریدن در کنار مزایایش، معایبی هم دارد که باید درباره آنها به‌دقت تحقیق کنید و به قول قدیمی‌ها «بی‌گدار به آب نزنید».

 

 

همه اینها را گفتیم تا برسیم به بیان مهم‌ترین مزیت خرید فالوور فیک. البته پیش‌تر و در ابتدای نوشتار نیز به این موضوع اشاره‌ای داشتیم، اما حالا می‌خواهیم مطلب را بشکافیم. بگذارید با مثالی از دنیای فیزیکی آغاز کنیم. اگر قصد خرید یک کالای مصرفی یا حتی بادوام داشته باشید، کدام‌یک از این دو فروشگاه را برای خرید ترجیح می‌دهید: «مغازه‌ای که قیمت کالای مدنظر شما را ارزان‌تر از عُرف می‌دهد و در آن پرنده پر نمی‌زند؛ یا فروشگاهی که قیمتش بالاتر است اما لبالب از مشتری‌هایی است که در حال بازدید از قفسه‌ها هستند و بعضی‌هایشان نیز پای صندوق خرید می‌کنند؟»، سریع پاسخ ندهید. کمی فکر کنید.

مطمئنیم تا یک دهه پیش اکثریت ‌قریب‌ به ‌اتفاق ما جوابمان فروشگاه اول بود. همان‌جایی که قیمتش را ارزان‌تر اعلام می‌کند. اما حالا آن‌قدر همه‌چیز گران شده و دوز و کلک فراوان که مَثَل «هیچ گرانی بی‌حکمت نیست، هیچ ارزانی بی‌علت» وفاداران متعصبی برای خودش یافته است.

پس با همه این تفاسیر از نظر بیشتر مردم مغازه نخست، مشکوک است. خیلی‌ها با خودشان می‌گویند آن فروشگاه اگر واقعاً جنس اصلی و باکیفیت یا خدمات درجه‌یک به مشتری ارائه می‌دهد، چرا این‌قدر خلوت است؟ راست هم می‌گویند. البته ممکن است آن فروشنده بخت‌برگشته واقعاً کالا و خدمات کیفی به مشتریانش ارائه بدهد و به هر دلیلی نتواند مشتری‌ها را به مغازه بکشاند. از آن طرف شاید آدم‌هایی که در مغازه دوم حاضرند، کرایه‌ای و سیاهی‌لشکر باشند! اما اعتماد مشتری به فروشگاه شلوغ بیشتر جلب می‌شود.

 

پیشنهاد اصلی

نظر اصلی ما این است که فالوور فیک بخرید و تعداد دنبال‌کنندگان خود را چشمگیر نشان بدهید. در کنارش بسته‌های تعاملی نیز خریداری کنید و خودتان با صرف وقت منظم روزانه، سطح فعالیت‌تان را در پیج بالا ببرید. کالا و خدمات‌تان را معرفی کنید. پست‌های آموزشی مفید بگذارید. در کمپین‌ها و چالش‌ها شرکت داشته باشید. نوتیفیکیشن صفحات پرطرفدار و مشهور را روشن کنید و به‌محض این‌که پست می‌گذارند ذیل پست‌هایشان کامنت‌های چالشی، معرفی پیج خودتان و هر متنی که جلب‌توجه می‌کند بگذارید. خلاصه که به این شکل رشد شما تضمینی است. از طرف دیگر نیز هزینه‌هایتان را کنترل می‌کنید. 

 

 

چه نکاتی برای خرید فالوور فیک اهمیت دارند؟

خرید فالوور فیک فوت‌وفن‌هایی دارد. اول از همه بار دیگر تأکید می‌کنیم خرید فالوور مزایای قابل اعتنایی دارد، اما خرید فالوور فیک نیازمند توجه به نرخ تعامل نیز هست. پس اگر خودتان می‌توانید در کنار خرید فالوور فیک ارزان اقدامات لازم برای بالابردن نرخ مشارکت در صفحه‌تان را انجام بدهید که بسم‌الله. اما اگر سرتان شلوغ است و فرصت‌اش را ندارید، خرید بسته‌های تعاملی را از یاد نبرید.

اما نکته مهم‌تر این‌که نباید تعداد فالوورهای مدنظرتان را یک‌جا به پیج تزریق کنید. از شرکت یا شخص طرف حساب‌تان که حتماً با تحقیق و پرس‌وجو از منابع معتبر آن را انتخاب کرده‌اید بخواهید طبق یک جدول زمان‌بندی تعداد فالوورها را پس از انتشار پست‌های مشخص از سوی شما و طی دفعات به پیج‌تان بیفزاید. همچنین در خصوص خرید لایک سعی کنید برای هر پست برابر با 30 درصد تعداد فالوورهای جدیدی که در آن مرحله خریداری‌ کرده‌اید، لایک بخرید. لازم به تذکر نیست که برای پست‌هایی که محتوای آنها ویدئوی معمولی یا آی‌جی تی‌وی باشد، خرید ویو پست ویدیو نیز بسیار اهمیت دارد.

 

آخر داستان ...

در پایان باید خدمتتان عرض کنیم که با کمی تحقیق و درخواست از طرف مقابل برای معرفی نمونه‌کار یا حتی پیج مشتریان موفق، می‌توانید خرید فالوور فیک را با خیالی آسوده انجام بدهید. اقدامات تکمیلی نیز بی‌تردید از حساسیت‌های الگوریتم می‌کاهد. پس نگران نباشید. فالوور فیک بخرید و فروش‌تان را چندبرابر کنید. مطمئن باشید، سودش به ضررش می‌چربد. فالومون یکی از سایت های معتبر در زمینه ارائه این خدمات با چند سال سابقه درخشان میباشد.

 

اینها را هم بخوانید