پرداخت یار

اپلیکیشن فاکتور آنلاین پی‌پینگ؛ مدیریت حرفه‌ای فروشگاه آنلاین

با رواج گسترده‌ی ارائه‌ی محصولات به صورت آنلاین و ارائه‌ی خدمات در محل، لزوم استفاده از راهکاری امن و مناسب برای انجام امور پرداختی و مدیریت مالی به روشی ساده، کاملا محسوس است. پرداختیار پی‌پینگ با بررسی دقیق نیاز بازار، اپلیکیشنی توسعه داده تا صاحبان فروشگاه‌های آنلاین، به خصوص فروشگاه‌های فعال بر بستر شبکه‌های اجتماعی، با استفاده از آن، به راحت‌ترین شکل ممکن، پرداخت‌های خود را مدیریت کنند. در ادامه، مهم‌ترین ویژگی‌ها و امکانات اپلیکیشن فاکتور آنلاین پی‌پینگ را عنوان می‌کنیم.

 

تعریف محصولات در اپلیکیشن پی‌پینگ

برای تعریف هر یک از محصولات موجود در فروشگاهتان، یک آیتم مالی در اپلیکیشن پی‌پینگ بسازید. آیتم مالی در واقع حاوی اطلاعات مختلف محصول مانند نام، قیمت، میزان موجودی در انبار و … است. به عنوان مثال تصور کنید صاحب یک سوپرمارکت هستید. برای هر یک از محصولات مانند پنیر سفید کاله، ماست سون و … یک آیتم مالی بسازید؛ برای هر یک از آیتم‌ها یک لینک پرداخت و یک QR Code ساخته می‌شود. مشتریان با اسکن کیو آر کد یا با کلیک بر روی لینک به صفحه‌ی پرداخت هدایت می‌شوند. با اتمام فرایند تسویه حساب، ایمیل و پیامک برای مشتری ارسال می‌شود.

 

صدور فاکتور آنلاین

با استفاده از اپلیکیشن پی‌پینگ، به سرعت و در کم‌ترین زمان، می‌توانید با انتخاب آیتم‌های مالی (محصولات) مد نظر، فاکتور آنلاین صادر کنید؛ این فاکتور به سه طریق توسط مشتری قابل پرداخت است؛ پرداخت به صورت نقدی، پرداخت با پوز و پرداخت آنلاین از طریق درگاه ایمن بانکی. در اپلیکیشن پرداخت پی‌پینگ، امکان اعمال تخفیف به صورت ثابت یا درصدی بر روی فاکتورها نیز فراهم شده است.

 

ساخت لیست مشتریان

در اپلیکیشن پی‌پینگ، امکان ساخت لیست مشتریان به تعداد نامحدود فراهم شده است. همچنین می‌توانید برای هر یک از مشتریان نام، آدرس، شماره تماس و مشخصات کامل وی را ثبت کنید. در هنگام صدور فاکتور آنلاین، کافی است از لیست مشتریان موجود، مشتری مد نظر را انتخاب کنید و در سریع‌ترین زمان لینک فاکتور را برای او ایمیل و پیامک کنید. علاوه بر این، امکان افزودن مشتریان از طریق لیست مخاطبان موبایل نیز وجود دارد.

 

اتصال پوز به اپلیکیشن پی‌پینگ

با اتصال پوز به اپلیکیشن مدیریت پرداخت پی‌‌پینگ و انتخاب روش پرداخت با استفاده از پوز در هنگام پرداخت فاکتور، مبلغ فاکتور به صورت خودکار بر روی پوز اعمال می‌‌شود؛ به این ترتیب، پرداخت فاکتور از طریق پوز، به راحتی امکان‌‌پذیر خواهد بود.

 

نسخه PWA اپلیکیشن پی‌پینگ

 

 

PWA یا Progressive Web Application (وب‌اپلیکیشن پیش‌رونده)، فناوری جدیدی است که این روزها در حال فراگیرشدن است. با استفاده از این فناوری، بدون نصب یک اپلیکیشن می‌توانید از تمام امکانات آن در تلفن همراه هوشمند خود استفاده کنید. اگر می‌خواهید از اپلیکیشن پرداخت پی‌پینگ در تلفن همراه iOS یا در تبلت فروشگاهی استفاده نمایید تنها کافی است به آدرس pwa.payping.ir مراجعه کنید؛ پس از آن از منوی مرورگر خود گزینه‌ی Add to Homescreen را انتخاب کنید تا میانبر اپلیکیشن بر روی صفحه‌ی اصلی تلفن همراه یا تبلت شما ایجاد شود.

 

گزارش‌گیری از فاکتورها

 

 

رهگیری و گزارش‌گیری از صورت وضعیت فاکتورها از طریق یک دسته فاکتور کاغذی و یادداشت‌های کنار آن، کاری بسیار دشوار است. حتی اگر طبق شیوه‌های مرسوم و قدیمی، از اکسل برای مدیریت مالی استفاده می‌کنید، باید بدانید عدم ثبت یک رکورد پرداخت در فایل اکسل، مشکلات متعددی را به دنبال خواهد داشت.

در سیستم حرفه‌ای گزارش‌گیری پی‌پینگ، می‌توانید با مشخص کردن بازه‌ی زمانی دلخواه، گزارش جامعی از وضعیت فاکتورهای صادرشده دریافت نمایید. در اپلیکیشن پی‌پینگ، گزارش‌گیری دقیق از وضعیت فاکتورها، جست‌وجو از طریق نام مشتری و … امکان‌پذیر است. در نسخه‌ی وب پی‌پینگ قادر خواهید بود گزارش کاملی از فاکتورها را به صورت فایل اکسل دریافت کنید.

 

برای استفاده از امکانات متعدد پلتفرم پرداخت پیپینگ، می‌توانید از طریق بازار، مایکت یا چارخونه، اپلیکیشن پرداخت پی‌پینگ را دانلود کنید.

 

/پایان رپرتاژ آگهی این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و اپریویو مسئول تایید صحت آن نیست

 

اینها را هم بخوانید