دُرتا دنتـال

ایمپلنت و ارتودنسی دندان

از دست دادن دندان در درجه اول باعث از دست دادن اعتماد به نفس و مشکلات عدیده در جویدن و تناول, عفونت لثه در ناحیه و به هم ریختن نظم سایر دندان ها و حرکت آنها به سمت ناحیه بی دندان شده و علاوه بر این ها نمای نازیبایی به لبخند میدهد و صحبت کردن را دچار مشکل میسازد. در درتا دنتال ما به شما این اطمینان را میدهیم که با بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز ایمپلنت و با استفاده از بهترین برندهای دنیا، سلامتی و لبخند زیبا و جذابی به شما هدیه داده و به کمک این تکنیک شما به هیچ وجه احساس کمبود و مشکل در دهان نخواهید داشت و صحت و سلامت دهان و دندان را مجددا احساس خواهید کرد. سلامتی و کیفیت زندگی مراجعین و اعتماد به نفس آنها برای ما بسیار حائز اهمیت بوده و بر این باوریم که لبخند زیبا تاثیرگذارترین و اولین عامل کسب فرصت ها میباشد.

ما این فرصت را با بالاترین کیفیت و مناسبترین هزینه در اختیار شما قرار میدهیم

 

بهترین ایمپلنت کار تهران

دُرتا دنتـال مجموعه ای از پزشکان متخصص و با تجربه از سال ۱۳۷۸ در زمینه ارائه خدمات دندانپزشکی، زیبایی، لمینیت و طراحی لبخند، ایمپلنت، ارتودنسی و درمان ریشه و انواع جراحی با بکارگیری مداوم دستگاه های نسل جدید دندانپزشکی و امکانات پیشرفته از جمله یونیت های آنتی ویروس و آنتی باکتریال اسکمای کاسلینی ایتالیا و دستگاه های لیزر زوم و بهترین و جدیدترین پرسلن ها و کامپوزیت ها و دستگاه های ایمپلنت سعی بر آن دارد که بر پایه دانش و تخصص و تجربه و هنر همراه با انصاف و مسئولیت خدمات متمایزی ارائه داده و باور داریم.

 

بیشتر: ارتودنسی شمال تهران

ارتودنسی ثابت

ارتودنسی ثابت متداول ترین نوع ارتودنسی بوده که قادر به حرکت دادن بسیار دقیق دندان ها به موقعیت ایده آل میباشد. درتا دنتال توسط بهترین متخصصان بهترین براکت ها از جمله فلزی، سرامیکی نینگوال و نامرئی را ارائه میدهد. در ارتودنسی ثابت براکت روی دندانها باند شده و با سیم هایی با قطر متفاوت بسته به شرایط دهان و دندان فیکس میشود. ارتودنسی ثابت بهتر است بعد از سن ۱۱ سالگی انجام شود و طول دوره درمان در صورت مراجعه مرتب بین ۱/۵ الی ۲ سال میباشد.

بعد از ارتودنسی از نگهدارنده های ثابت و یا متحرک برای ثبات و تحکیم وضعیت دندانها استفاده میشود که نگهدارنده ثابت در مقایسه با متحرک ضمن اینکه دندانها را دقیق تر در موقعیت نهایی ثابت نگه میدارد از لحاظ اقتصادی نیز در بلندمدت مقرون به صرفه تر میباشد. نگهدارنده ثابت سیم نازکی است که پشت دندانها فیکس شده و اصلا در لبخند شما دیده نمیشود و اختصاصی برای هر بیمار فرم داده میشود.

به راحتی قابل تمیز کردن بوده و بعد از یک روز اصلا آن را پشت دندانها احساس نمیکنید و به شرط رعایت بهداشت هیچ گونه مشکلی برای شما ایجاد نمیکند. در صورتیکه شخصی مایل به برداشتن نگهدارنده ثابت داشته باشد، برای باقی ماندن دندانها در موقعیت نهایی و ایده ال بهتر است شب ها از پلاک شفاف استفاده شود. برای تمیز نگه داشتن ارتودنسی و نگهدارنده ثابت حتما از نخ دندان Super Floss استفاده نمایید. سیم نگهدارنده میتواند بر اثر خوردن مواد غذایی سفت مانند میوه های هسته دار، آب نبات، و دانه های انار و غیره کج شود و باعث به هم ریختن دندانها شود. مراقب باشید و همچنین خوراکی هایی مثل هویج و سیب و غیره را با دندان های جلو گاز نزنید. در صورت جدا شدن چسب نگهدارنده ثابت بلافاصله با مطب تماس بگیرید و جهت مراجعه هماهنگ بفرمائید.

 

ارتودنسی نامرئی

اینویز الاین یک سری پلاک های پلاستیکی و شفاف میباشد که بجای براکت های فلزی و یا سرامیکی که برای اعمال نیرو جهت مرتب سازی دندان های کج و نامرتب بصورت نامرئی مناسب بوده و امکان لبخندی زیبا را همراه با ارتودنسی فراهم می سازد. تفاوتی در نتیجه درمان وجود نداشته و در هر سیستم بسته به صلاحدید دندانپزشک و نظر شما به بهترین نتیجه خواهیم رسید. اگر شما میخواهید زیبایی ظاهرتان حفظ و لبخندتان جذابتر شود و نیاز به ارتودنسی دارید اینوزالاین را به عنوان یک تکنیک بسیار راحت و برتر در نظر داشته باشید. دندانپزشکان ما با دید فنی و هنری بسیار قوی روی لبخند بسیار زیبای شما تمرکز میکنند.

 

 الان تماس بگیرید و وقت مشاوره رایگان خود را با تیم ما هماهنگ بفرمائید.

 

دندانپزشکی در نیاوران

ارائه خدمات دندانپزشکی در نیاوران

خدمات اولیه کلینیک شامل موارد زیر میباشد:

  • ویزیت اولیه و دادن مشاوره های ضروری به بیماران
  • دادن آرامش به بیماران قبل از آغاز کار از جمله در مورد کودکان و افرادی که می ترسند
  • استفاده از روشهای مناسب برای کنترل و کاهش درد بیمار
  • عکس برداری در صورت ضرورت
  • درمان‌های دندانپزشکی از جمله جرم‌گیری، پر کردن، کشیدن و گذاشتن دندان‌های مصنوعی و روکش و بریج کردن (پل گذاشتن) و غیره

 

 

/پایان رپرتاژ آگهی این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و اپریویو مسئول تایید صحت آن نیست

اینها را هم بخوانید