اپلیکیشن زبان بیاموز

بخش "خواندن و شنیدن" به اپلیکیشن زبان بیاموز افزوده شد

اپلیکیشن آموزشی زبان بیاموز در آخرین به روزرسانی خود برای اولین بار از بخش "خواندن و نوشتن" رو نمایی کرد. این بخش که پس از 6 ماه تلاش تیم بیاموز اجرایی شده است شامل یک مجموعه بزرگ از محتوای آموزشی برای تقویت مهارت‌های گفتاری، شنیداری و خوانایی است.

از بخش خواندن و شنیدن در حال حاضر برای سه زبان انگلیسی، آلمانی و فرانسه رو نمایی شده و به زودی نسخه ترکی این بخش هم منتشر خواهد شد.

 

بخش خواندن و شنیدن شامل چه امکاناتی می‌شود

این بخش شامل سه قسمت اصلی است:

  • قسمت مکالمه: شامل صدها نمونه مکالمه در مورد موضوعات مختلف و به همراه ترجمه فارسی که به زبان‌آموز کمک می‌کند، نحوه گفت و گو در زبان مورد نظر خود را تمرین کند. این بخش برای بهبود مهارت گفتاری-شنیداری طراحی شده است.
  • قسمت داستان کوتاه: این بخش شامل صدها داستان با موضوعات و در سطوح مختلف است. خواندن و شنیدن این داستان‌ها کمک می‌کند زبان‌آموز مهارت خود خوانایی و شنیداری خود را به صورت همزمان تقویت کند و البته به صورت فعال از واژه‌هایی که قبلا یاد گرفته استفاده کند.
  • بخش صوتی کتاب‌ها: در این بخش یک کتابخانه از فایل‌های صوتی کتاب‌های استاندارد آموزشگاهی در اختیار زبان‌آموزان قرار گرفته تا از طریق آن به سادگی و با چند کلیک فایل صوتی مورد نظر خود در کتاب را پیدا کنند.
 

تغییرات دیگر

گذشته از اضافه شدن بخش خواندن و شنیدن، در نسخه 6 از اپلیکیشن یک باز طراحی کلی در UI اپلیکیشن ایجاد شده، تا از طریق آن نحوه دسترسی کاربران به بخش‌های مختلف ساده‌تر شود و ظاهر برنامه بهبود یابد.

 

اپلیکیشن زبان بیاموز را می‌توان از همه مارکت‌های معتبر اندرویدی (گوگل پلی، بازار، مایکت، ایران اپس) دانلود کرد.

 

/پایان رپرتاژ آگهی این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و اپریویو مسئول تایید صحت آن نیست.  

اینها را هم بخوانید