برترین ایرلاین های دنیا

برترین ایرلاین های دنیا که باید در سال 2019 با آنها سفر کنید!

مقصدی که برای سفرتان انتخاب می کنید، چندان تاثیری در راحتی شما ندارد، این ایرلاین ها و شرکت های هواپیمایی هستند که شرایط سفر را برای شما ساده تر می سازند. در این مقاله می توانید با برترین ایرلاین های دنیا برای سفر در سال 2019 که خدمات فوق العاده ای به مسافران ارائه می دهند، آشنا شوید.

 

اکثر مسافرانی که به مقاصد طولانی سفر می کنند، در صدد پیدا کردن راهی برای کاهش فشارهای سفر و احساس راحتی و امنیت بیشتر هستند و ایرلاین های زیادی در سراسر دنیا در جهت رفع این نیاز ها با هم رقابت تنگاتنگی دارند، به طوری که با بالا بردن سطح خدمات و امکاناتی که در اختیار مسافران قرار می دهند، سفری راحت تر را برای آن ها رقم می زنند. برای اینکه لوکس ترین و گران ترین پرواز های دنیا را بشناسید و با برترین ایرلاین های دنیا که حتی گاهی قیمت های ارزانی هم دارند، آشنا شوید در این مقاله با ما همراه باشید.

 

تجربه یک پرواز راحت در برترین ایرلاین های دنیا، مستلزم یک سفر بی دغدغه از فرودگاه تا پرواز است و ایرلاین های زیادی در این مورد با هم در رقابت هستند، ولی طبق مطالعات و نظر سنجی های انجام شده چند ایرلاین به عنوان برترین ایرلاین های دنیا انتخاب شدند...

در واقع هر ساله تعدادی از ایرلاین ها با توجه به تجربه هایی که مسافران در سراسر دنیا کسب می کنند و مطرح کردن عقاید و نکاتی که در مورد خدمات مختلف بیان می کنند، انتخاب می شوند.

 

ایرلاین سنگاپور برترین ایرلاین دنیا!

 

 

ایرلاین سنگاپور در بین ایرلاین های مختلف رتبه بهترین ایرلاین دنیا را از آن خود کرده. در واقع اگر قرار است که طولانی ترین پرواز دنیا را تجربه کنید و می خواهید راحت ترین و بهترین خدمات را دریافت کنید، ایرلاین سنگاپور بهترین گزینه ای است که در دنیا وجود دارد.

 

کابین هایی که بیشتر حسی شبیه به اقامت در بهترین هتل های دنیا را به شما می دهند و خدماتی که این ایرلاین به شما ارائه می دهد با در نظر گرفتن علایق شخصی شماست؛ حتی برای سرو غذاها، آلرژی های غذایی و نوع خوراک شما در نظر گرفته می شود و امکانات و خدمات این ایرلایین به مسافران آنقدر لوکس و خوب است که گذراندن زمان سفر برایتان تا میزان زیادی راحت تر می شود. این ایرلاین با دارا بودن مجهز ترین و بهترین هواپیماها به بالاترین استانداردهای پرواز دست یافته و توانسته جایزه برترین ایرلاین دنیا را از آن خود کند.

 

ایرلین نیوزلند در لیست برترین های دنیا!

ایرلاین نیوزلند که تا به حال 5 بار در لیست برترین ایرلاین های دنیا قرار گرفته، امسال بار دیگر به عنوان دومین ایرلاین برتر دنیا انتخاب شده و هم در پرواز های داخلی و هم پرواز های بین المللی به رتبه ویژه ای دست یافته است.

 

ایرلاین قطر تجربه ای از بهترین پرواز کلاس تجاری!

 

 

ایرلاین قطر یکی دیگر از برترین ایرلاین های دنیاست که توانسته در پذیرایی از مسافران و کلاس تجاری پرواز، عنوان برترین رتبه دنیا را کسب نماید. تجربه ای از بهترین پرواز که می توانید در هنگام خرید بلیط هواپیمای خارجی کلاس تجاری این ایرلاین را انتخاب کنید و از بهترین امکاناتی که در این پرواز دریافت می کنید، نهایت لذت را ببرید.

 

ایرلاین کره بهترین تجربه در پروازهای اکونومی!

در این رقابت سالانه، ایرلاین کره به عنوان بهترین ارائه دهنده خدمات در کلاس پروازی اکونومی یا اقتصادی با کابین هایی مجهز و راحت انتخاب شد. هواپیماهای این ایرلاین کابین های راحت تری در کلاس اکونومی دارند که با سایر ایرلاین های دنیا متفاوت است و شباهت زیادی به کلاس پروازی پریمیوم اکونومی در ایرلاین های دیگر دارد.

 

ایرلین ویرجین استرالیا پنجمین ایرلاین برتر دنیا!

کابین های هواپیماهای این ایرلاین به عنوان برترین کابین های دنیا انتخاب شدند. کابین های کلاس پروازی اکونومی، پریمیوم اکونومی و بیزینس کلاس از برترین کابین های ایرلاین ویرجین استرالیا هستند که با خدمه هایی که در مقایسه با تمام ایرلاین های دنیا نظیر ندارند، تجربه فوق العاده ای را برای مسافران رقم می زنند.

 

و بار دیگر ایرلاین امارات...

امارات ایر، ایرلاینی که شاید بارها اسم آن در لیست برترین ها قرار گرفته و این بار به خاطر برترین خدمات سرگرمی در پرواز های طولانی انتخاب شده است. این ایرلاین سال هاست که در زمینه نوآوری در صنعت هواپیما و ارائه خدمات به مسافر از سایر ایرلاین ها پیشگام است و برای تجربه یک سفر سرگرم کننده و جذاب، بهترین امکانات را در اختیار مسافران قرار می دهد که برای خرید بلیط هواپیما از این ایرلین می توانید از وب سایت AirplaneTicket.ir اقدام کنید که به عنوان اولین سامانه فروش آنلاین بلیط هواپیما، لیست کاملی از ایرلاین های داخلی و خارجی را در اختیار شما قرار می دهد تا راحت تر و با اطمینان بیشتری بلیط خود را خریداری کنید و سفری مطمئن و آسان را با ایرپلین تیکت تجربه کنید.

 

ایرلاین فیلیپین با پیشرفتی سریع!

ایرلاین فیلیپین به عنوان جدید ترین ایرلاینی که در این لیست قرار گرفته، بیشترین توسعه و پیشرفت را در برابر سایر ایرلین های دنیا در سال 2018 تجربه کرده که این موضوع باعث شده تا در لیست برترین های 2019 قرار بگیرد.


ایرلاین VietJet بهترین تجربه از ارزان ترین پرواز تجاری دنیا!

ایرلاینی که برای دومین سال متوالی در لیست برترین ها قرار گرفته و علت آن فراهم کردن ارزان ترین پرواز کلاس تجاری با ارزان ترین قیمت است که با امکانات و خدمات خوبی که به مسافران ارائه می دهد.

  /پایان رپورتاژ آگهی این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و اپریویو مسئول تایید صحت آن نیست.  

اینها را هم بخوانید