جم در بازی کلش رویال

جم در بازی کلش رویال چگونه می تواند به کاراکتر اصلی کمک کند؟

امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی و گسترش علم، بازی های قدیمی جای خود را به بازی های اینترنتی و آنلاین داده که این بازی ها طرفداران زیادی را در میان اقشار مختلف جامعه به ویژه کودکان و نوجوانان به خود جذب کرده است. تنوع بازی های آنلاین بسیار زیاد است و به همین دلیل رقابت بین سازندگان این بازی ها به اوج خود می رسد.

مسئله ای که می تواند در این زمینه به سازنده بازی کمک کند تا برنامه او در میان سایر بازی ها بیشتر به نظر آید، نحوه طراحی و گرافیگ بازی است؛ همچنین امکان بازی های تک نفره، دو نفره و حتی تیمی نیز می تواند بر هیجانات بازی اضافه کند. با این تفاسیر بازی کلش رویال یکی از بازی های بسیار پرطرفدار در دنیای بازی های آنلاین است که به دلیل کیفیت طراحی و همچنین امکانات مختلف آن، در رده بهترین بازی های آنلاین در دنیا قرار می گیرد.

 

از سوی دیگر استفاده از جم در بازی کلش رویال امکانات ویژه و قابل توجه ای را در اختیار کاراکتر بازی قرار می دهد، از این رو برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

بازی کلش رویال چه نوع بازی ای است؟

Clash Royale (کلش رویال) یک بازی در سبک استراتژیک و ساخته شده توسط SuperCell در سال 2015 برای پلتفرم اندروید و ios معرفی شد. Clash Royale در واقع چهارمین بازی تولید شده توسط سوپرسل است. کلش رویال از همان ابتدا محبوبیت بسیاری در میان طرفداران سبک استراتژیک پیدا کرد و توانست جایگاه خوبی در بازار فروش بدست بیاورد.

 

جم کلش رویال را بشناسید!

نحوه طراحی و استراتژی به کار رفته در بازی کلش رویال توجه گیمرهای زیادی را در سراسر جهان به خود جلب کرده است. در این بازی هر بازیکن می تواند با رقیبان خود در هر کجای دنیا به رقابت بپردازد و این می تواند شگفت انگیز باشد! یک گیمر برای اینکه بتواند در برابر رقیب خود به پیروزی برسد، نیازمند استفاده از سلاح های پیشرفته و قوی خواهد بود.

برای اینکه گیمر بتواند از امکانات بازی استفاده کند، باید به اندازه کافی سکه داشته باشد که این سکه ها را در دنیای کلش رویال، جم می نامند؛ بنابراین برای اینکه گیمر بتواند از نهایت هیجان بازی استفاده کند، باید به دنبال به دست آوردن جم باشد تا با خرج کردن این سکه ها بتواند خود را به سلاح های پیشرفته مجهز کند.

 

اهمیت به دست آوردن جم کلش رویال برای گیمر

گاهی در یک بازی برای ورود گیمر به مرحله ای از آن و یا خرید وسیله ای، نیازمند سکه است که اگر گیمر تعداد لازم از سکه را نداشته باشد نمی تواند به مرحله بعد برود؛ اگر تا به حال بازی های کامپیوتری را انجام داده باشید حتماً به این مسئله برخورد کرده اید. حال راه حل این چالش چیست؟ گیمر برای رد کردن از این مرحله باید به دنبال کسب جم باشد تا به کمک آن بتواند چالش های پیش رو را انجام دهد.

روش های به دست آوردن جم در بازی کلش رویال عبارتند از: پیروزی در نبرد با دشمن، گذراندن صحیح مراحل بازی، باز کردن جایزه های ویژه بازی و ...، که هر کدام از این روش ها نیازمند داشتن مهارت گیمر خواهد بود. در این قسمت چند نمونه از دلایل اهمیت وجود جم در بازی کلش رویال را ذکر می کنیم.

  • افزایش سرعت در روند باز شدن صندوقچه های حاوی پاداش برای گیمر
  • افزایش نیروی گیمر در مبارزه با دشمن
  • قابلیت کسب آیتم های به روز و هیجان انگیز
  • خرید طلا
  • افزایش سطح بازی و هیجان انگیز کردن آن
  • تغییر سرعت بازی کلش رویال

 

چگونه گیمر به کمک جم می تواند برنده شود؟

در بازی کلش رویال یک مجموعه از جعبه های طلایی که حاوی جوایزی برای گیمر است، وجود دارد. این جعبه ها هر چند ساعت یک بار به صورت خودکار باز می شوند و هدیه ای را به گیمر می دهند، اما اگر او بخواهد که در مدت زمان کمتری به این امکانات دسترسی پیدا کند، باید به اندازه کافی جم داشته باشد.

گیمر با پرداخت تعداد مشخصی جم، اجازه باز کردن صندوقچه را پیدا خواهد کرد. با باز کردن این جعبه ها و گرفتن جایزه آن می توان با قدرت بیشتری به نبرد با رقیبان پرداخت تا پیروزی نهایی حاصل گردد.

 

با جمع آوری جم، کارت هایتان را ارتقا دهید!

در بازی کلش رویال یک سری کارت تعریف شده است که هر کدام از آن ها دارای یک استراتژی مشخصی برای تسلط بیشتر بر بازی هستند. یک گیمر ماهر با استفاده از نکات ریز اما مهم، هر کارت را در فرصت مناسب به دست آورده و از آن استفاده می کند. لازمه کسب این کارت ها داشتن جم است؛ بنابراین گیمر باید بتواند در هر مرحله تعداد زیادی سکه را جمع آوری کند تا در موقع مناسب، کارت های بازی را به کار گیرد.

برخی از گیمر ها برای دسترسی به این کارت ها از پول واقعی استفاده می کنند، یعنی مبلغی را به حساب فروشگاه درون برنامه ای پرداخت کرده تا برای خرید کارت بازی، تعداد مشخصی سکه در اکانت آن ها شارژ شود.

 

بررسی روش های به دست آوردن جم در بازی کلش رویال

همانطور که گفتیم، جم یکی از المان های مهم بازی کلش رویال است که پیشبرد تمامی اهداف گیمر بستگی به وجود آن در بازی دارد؛ بنابراین بازیکن باید توانایی و مهارت لازم را برای به دست آوردن این سکه ها داشته باشد. برای به دست آوردن جم شما تنها 2 راه پیش روی خود دارید: یکی روش رایگان و دیگری روش پولی.

در روش رایگان، به دست آوردن جم تنها به توانایی و دانش کافی گیمر بستگی دارد. او باید بتواند به وسیله انجام صحیح عملیات مختلف و همچنین مبارزه با رقیب، سکه های زیادی را برای خود جمع کند. یک بازیکن کلش رویال با گذراندن مراحل بازی و رسیدن به مرحله بعد به صورت رایگان برای اکانت خود سکه جمع خواهد کرد.

در روش پولی گیمر می تواند با سرعت بیشتری به سکه های بازی دسترسی پیدا کند. در واقع او با پرداخت هزینه مشخصی در سایت های فروش جم، اقدام به خرید بسته های ویژه بازی می کند.

 

/پایان رپرتاژ آگهی

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و اپریویو مسئول تایید صحت آن نیست

اینها را هم بخوانید