خدمات افزایش سرعت سایت

خدمات افزایش سرعت سایت با جی تی متریکس و پیج اسپید گوگل

خدمات افزایش سرعت سایت های وردپرسی و تخصصی در بهترین شرکت سئو ایران زیر نظر بهترین متخصصان طراحی سایت و سئو انجام می شود. سرعت سایت برای فروش بیشتر، نرخ تبدیل بالاتر و افزایش کلیک خیلی مهم است. کاربران این روزها خیلی حوصله ندارند تا صبر کنند سایت های ما لود شود. پس بهترین کار این هست که روی همه صفحات سایت کار شود تا زمان لود شدن صفحه های سایت های وردپرسی و تخصصی را کاهش دهیم.

بهترین زمان برای لود شدن یک صفحه چقدر است؟ اگر صفحه ای در نیم ثانیه اول یک قسمتی یا یک محتوایی را لود کند تا یوزر احساس کند که این صفحه سریع لود می شود عالی است. شما بعد از آن چند ثانیه فرصت خواهید داشت تا تمامی صفحه رو کامل لود کنید و احتمالاً یوزر هم به راحتی منتظر می ماند تا تمامی صفحه لود شود. پس در نهایت نگه داشتن کاربر مهم است و برای سایت های مختلف می شود زمان های مختلفی برای سرعت بالا آمدن سایت گذاشت.

خدمات آموزشی افزایش و بهبود سرعت سایت وردپرسی و اختصاصی برای کمتر شدن زمان لود صفحات سایت (بهبود رتبه GTmetrix و بالا بردن رتبه PageSpeed Google)

 

خدمات سئو سایت یا سرعت سایت

خدمات بهینه سازی و سئو (SEO) تضمینی و تخصصی برای کسب جایگاه و افزایش وروردی سایت از گوگل در بهترین شرکت سئو ایران با بهینه ترین زمان و هزینه ممکن است. شاید برای رسیدن به صفحه اول گوگل باید تمامی مسیر سئو را برای شما انجام دهیم. تمامی مسیر اجرای یک پروژه سئو 0 تا 100 که ما برای شما ایجاد کرده ایم بعد از سال ها تلاش و تیم سازی و گرفتن خروجی روی کیوردهای مختلف انجام شده است. یک مسیری که در اجرای آن به تجربه خوبی رسیده ایم و شروع آن با مشاوره است. بعد از آن نوبت به کیورد ریسرچ و استراتژی می رسد و در مرحله بعدی سایت طراحی می شود.

تمامی این مسیر را در عکس زیر برای شما آورده ایم. مهم ترین و بهترین مسیر رسیدن به یک نقطه امن در سئو و گوگل

در این مسیر عالی افزایش سرعت سایت و همچنین آموزش های بالا بردن سرعت لود صفحه و کل دامنه داده شده است. به راحتی می توانید با مطالعه مقالات مختلف در زمینه بهبود سرعت لود سایت با ابزارهای مختلف به بهبود سئو سایت خودتان کمک کنید.

مولفه های مختلفی در سرعت سایت مهم هستند و جدیداً خیلی از موارد مختلفی از این موردها رو باید اطلاع داشته باشید.

سئو یعنی فروش در زمینه آنلاین بدون اینکه با مشتری صحبت کنید بتوانید آنها را قانع کنید که محصول یا سرویس شما بهتر است و باید از شما خدمات بگیرند. پس سخت ترین کار دنیا بهینه سازی سرعت سایت است تا کاربران سریع به محتوای صفحه شما دسترسی داشته باشند و سریع صفحه لود شود تا صفحه را نبندند.

speed index (SI) چیست؟

شاخص سرعت (SI) یک معیار عملکرد است که سرعت تکمیل بصری صفحه شما را اندازه گیری می کند. SI به اندازه درگاه مشاهده مرورگر بستگی دارد و با معیارهای دیگر مانند اولین رنگ محتوا (FCP) یا بزرگترین محتوا (LCP) متفاوت است، زیرا جزو معیارهای جدول زمانی بارگیری صفحه شما نیست. SI نتیجه یک محاسبه است که با استفاده از تحلیل فریم به فریم رفتار بارگذاری صفحه شما، تجربه صفحه بازدیدکننده شما را منعکس می کند. SI بسیار به زمان‌بندی بارگذاری صفحه دیگر وابسته است و به همین دلیل یک معیار کلی و مفید برای ارزیابی عملکرد وب سایت شما محسوب می شود.

خدمات سئو - خدمات سئو (SEO) تضمینی و تخصصی برای کسب جایگاه و افزایش وروردی سایت از گوگل از خدمات ما در سئو نتیجه بخواهید.

سئو چیست؟

سئو یا SEO به انگلیسی مخفف کلمه بهینه سازی موتور جستجو (Search Engine Optimization) است.

معنای بهینه سازی موتور جستجو چیست؟

یعنی صفحات سایت را برای بهتر فهمیده شدن توسط موتور جستجو که در ایران گوگل است، بهینه سازی کنیم. در واقع الان دیگر به سئو به دید، بهینه سازی برای موتور جستجو نگاه نمیکنیم و بیشتر هدف بهینه سازی سایت برای مخاطب یا کاربران سایت است. 

در ایران سئو با کلمات و اصطلاحات دیگری هم دیده می شود. سئو سازی، بالا آوردن سایت، روی گوگل خط یک شدن و …. اصطلاحاتی است که در این زمینه شنیده می شود.

(FCP) First Contentful Paint – اولین رنگ محتوا

اولین رنگ محتوا منظور این هست که چقدر طول میکشد یا زمان لازم دارم بروزر یک محتوایی از سایتم را نمایش دهد. برای مثال زمان FCP بین 1205 تا 1600 میلی ثانیه اصلاً خوب نیست و باید بهینه سازی جدی روی سایت خود انجام دهید.

راه های کاهش زمان اولین رنگ محتوا:

 1. کاهش زمان پاسخگویی سرور
 2. حذف منابع مسدود کننده رندر
 3. به حداقل رساندن تعداد درخواست ها

Web Vitals چیست؟

یکی از جدیدترین معیارهای اندازه گیری سرعت هست که گوگل معرفی کرده و حالا باید به دقت همه موارد فنی که در این شاخص های جدید اندازه گیری سرعت هستند را بررسی کنیم. برای بهتر درک کردن این مولفه های سئو سایت بهتر است در ابزارهای سئو خروجی کار را بررسی کنید.

برای درک بهتر و کامل تر در مورد کور وب وایتال و آشنایی کامل با خدمات سئو سرعت که ما ارائه میدهیم به سایت ما مراجعه کنید.

در دوره های آموزش سرعت سایت خیلی موارد مختلفی تولید می شود از دوره ها تا ترفندها و ... ولی در نهایت همه آن ها یک مورد هستند و آن هم بهتر شدن زمان لود صفحه های سایت که کاربران زمان را از دست ندهند.

در دوره های سرعت اصلاحات متفاوتی وجود دارد که ما یک لیست از این اصلاحات میاوریم و شما در سایت ما تمامی آنها را فرا خواهید گرفت.

 1. تغییر چیدمان تجمعی (CLS) چیست؟
 2. تغییر چیدمان تجمعی چه چیزی را اندازه گیری می کند؟
 3. آستانه تغییر چیدمان تجمعی
 4. (TBT) Total Blocking Time – کل زمان انسداد
 5. کل زمان انسداد در مقابل زمان تعاملی
 6. اثر کل زمان انسداد بر امتیاز عملکرد شما
 7. TTI چیست و چه چیزی را اندازه گیری میکند؟
 8. عدم وجود خطای TTI
 9. چگونه TTI را بهبود دهیم؟
 10. (LCP) Largest Contentful Paint چیست؟
 11. چگونه می توان LCP را بهبود بخشید؟
 12. تأثیر LCP بر امتیاز عملکرد شما
 13. دلیل اهمیت Web Vital ها
 14. انواع مختلف Web Vital

با بررسی مقالات ترجمه شده از ابزارهای تست سرعت سایت مثل جی تی متریکس و پیج اسپید می توانید سرعت بسیار عالی برای سایت خود ایجاد کنید.

 

/پایان رپرتاژ آگهی

این مطلب صرفاً جنبه تبلیغاتی داشته و اپریویو مسئول تایید صحت آن نیست

اینها را هم بخوانید