هلدینگ شریفی

خدمات ویژه هلدینگ شریفی با مشاوره رایگان

هلدینگ شریفی با داشتن بیش از 100 نمونه کار برجسته و حرفه ای که میتوانید در سایت این مجموعه به ادرس sharifi.co مشاهده فرمایید، توانسته رضایت بیش از 98% مشتریان خود را جلب کند چون هدف اصلی، اجرای کلیه پروژه ها مطابق برنامه زمانبندی و اعمال مدیریت کیفیت و همچنین ارتقاء میزان اشتغال زایی و افزایش مداوم سهم بهره وری اقتصادی، حساسیت و احتیاط کامل در مسائل مربوط به ایمنی کار، کارکنان و تلاش برای حفظ آرمانهای محیط زیست در تمامی فعالیت های این مجموعه می باشد.  

خدمات هلدینگ شریفی

1) اجرای طراحی دکوراسیون داخلی

اجرای تخصصی تمامی دکوراسیون های داخلی از قبیل : دکوراسیون داخلی خانه، آشپزخانه، داروخانه، اتاق نشیمن، کلینیک دندانپزشکی، کافی شاپ، اتاق کودک، آرایشگاه زنانه و مردانه، ویلا، مغازه، دفتر وکالت، رستوران، غذاخوری و ... با تجهیزات حرفه ای.  

2) خدمات عمرانی ( تخصصی )

مهمترین خدمات عمرانی sharifi.co ( مشارکت در ساخت، بازسازی ساختمان، اخذ پروانه ساختمان و جواز ساخت، اجرای نیلینگ، بهسازی خاک از طراحی تا اجرا ) پیمانکاری ساختمان ( تخریب، تعمیر و نگهداری ساختمان )، نظارت، اجرا و محاسبه ساختمان، اخذ پایان کار ساختمان با کادر تخصصی.  

3) محوطه سازی، طراحی و نورپردازی نما

تیم تخصصی هلدینگ شریفی آماده طراحی انواع محوطه از قبیل (محوطه سازی، طراحی فضای سبز، طراحی روف گاردن ) و همچنین طراحی انواع نما از قبیل ( طراحی نما ویلا، طراحی نما ساختمان ) و اجرای تخصصی نورپردازی نما با استفاده از تجهیزات حرفه ای.  

4) خدمات حقوقی و تاسیساتی

انواع خدمات حقوقی شامل : مشاوره حقوقی قراردادها، تنظیم قرارداد داوری از نظر حقوقی، مدیریت و قرارداد پیمان و انواع خدمات تاسیساتی شامل : تاسیسات ساختمانی ( تاسیسات مکانیکی و تاسیسات برقی ) برای اولین بار در معتبرترین هلدینگ کشوری.  

5) مشاوره تخصصی (اقتصادی)

مشاوره در کلیه زمینه های ساخت و ساز محاسبه، متر و برآورد پروژه و توجیه اقتصادی برای پروژه های عمرانی  

6) مشاوره تخصصی (عمرانی)

مشاوره در زمینه طراحی، اجرا و کارشناسی تمامی متریال های مدرن و سبک های مختلف اخذ مجوز و پروانه های ساختمانی  

7) مشاوره تخصصی (حقوقی)

مشاوره در کلیه مسائل حقوقی قراردادهای بین المللی، مشارکت مدنی، قرارداد مشارکت، داوری در قراردادها  

8) مشاوره تخصصی (معماری)

مشاوره در زمینه طراحی، اجرا و کارشناسی با ارائه تمامی متریال های نوین روز دنیا با لحاظ انواع سبک های معماری مدرن و کلاسیک     وب سایت دیگه ای که به تمجید از هلدینگ شریفی پرداخته که در لینک زیر مشاهده میکنید:  

هلدینگ شریفی را بیشتر بشناسیم   و گفته شده جزو مهمترین و بهترین هلدینگ ها در زمینه خدمات عمرانی، معماری، دکوراسیون و ... می باشد که دارای تکمیل ترین کادر فنی مهندسی هست. تمامی کارشناسان و کادر این مجموعه دارای بیش از 10 سال سابقه فعالیت و تخصص حرفه ای در زمینه های متفاوت می باشند.  

خط مشی هلدینگ شریفی

1- بهره گیری از سیستم های مدیریتی یکپارچه و فناوری های نوین روز اطلاعاتی به منظور بهبود و تعالی در فرآیندهای این مجموعه
2- ارائه خدمات با کیفیت مطلوب به منظور برآورده سازی نیازهای مشتریان و تلاش در جهت افزایش رضایت مندی عزیزانمان
3- ارتقاء sharifi.co به یک پیمانکار طرح و اجرای حرفه ای معتبر در عرصه های ملی و بین المللی با تاکید بر انطباق هرچه بیشتر کیفیت خدمات با استانداردهای کیفیت بین المللی      

اطلاعات تماس + مشاوره رایگان

جهت کسب اطلاعات بیشتر با هلدینگ شریفی می توانید با شماره 09143028985 از طریق واتساپ و یا تماس تلفنی و همچنین شماره دفتر ( 34772616 (041) ) تماس حاصل فرمایید. در ضمن میتوانید از مشاوره رایگان در زمینه خدمات این مجموعه با کارشناسان خبره استفاده نمایید.  

/پایان رپرتاژ آگهی این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و اپریویو مسئول تایید صحت آن نیست

اینها را هم بخوانید