بانک شماره موبایل

خرید ممبر گروه تلگرام یا بانک شماره موبایل ؟!

تهیه ممبر گروه تلگرام

خرید ممبر برای گروه تلگرام کمک کرده است بسیاری از مشاغل و کسب و کار ها یک مجموعه عظیم از مشتریان هدف خود را گرد هم بیاورند. مجموعه هایی که با توجه به امکان ارسال پیامک و اطلاع رسانی انواع خدمات و اخبار توانسته اند به صورت معناداری از هزینه های تبلیغات کسب و کارها کاسته و بر تاثیر انواع بازاریابی آنها بیفزاید. گواه این ادعا تجربیات مشتریان ما می باشد.

آنان به خوبی با مرور زمان توانسته اند از این گروه ها و کانال های تلگرامی برای مبادله اطلاعات و افزایش مشارکت خود اعضا در بازاریابی استفاده نمایند. آنان دیده اند دسترسی به مشتریان بالقوه می تواند به افزایش مشتریان بالفعل منتهی شود؛ زیرا تهیه یک استراتژی قوی و موثر را بسیار راحت نموده است.

 

مقایسه بین پنل های افزایش ممبر

خرید ممبر برای گروه تلگرام از ایده‌کاو نشان داده است با ویژگی هایی که دارد بیشتر به افزایش مشتریان و در نتیجه افزایش فروش منتهی می شود. کسب و کارهایی که ممبر از  این پنل ها خریداری کرده اند اذعان می کنند به علت اینکه این پنلها مشتریانی را عضو گروه ها کانال های تلگرامی نموده اند که فعال می باشند و تلگرام خود را چک میکنند و همچنین به آن کالا یا خدمات علاقه مند می باشند، احتمال دیده شدن تبلیغاتی مانند تخفیفات و معرفی خدمات و کالاهای محدود بسیار بیشتر شده است و این در حالی است که ممبرهای خریداری شده از سایر پنل ها اغلب افراد غیر فعالی می باشند که با تاخیر زیاد تلگرام را چک می کنند. (یا به اصطلاح فیک هستند)

البته این به دلیل است که پنلهای مذکور تنها ممبر واقعی تلگرام که در 7 روز اخیر تلگرام خود را چک نموده است و همچنین از علاقه مندان آن کالا و یا خدمات هست را به گروه یا کانال شما اضافه می‌کنند. قابل ذکر است این توانایی را در ایران تنها این پنل ها دارند.

در صورتی که بقیه همکاران مانند: دیجی منبر و نکست منبر و زر ممبر در 90 درصد پلن های خود توانایی افزودن افراد فیک با شماره مجازی را دارند، ولی سامانه ایده‌کاو تضمین واقعی بودن 100 در 100 افراد را می‌دهد.

 

خرید ممبر برای چه کسانی مناسب است؟

خرید ممبر برای گروه تلگرام می تواند به تک تک مشاغل کوچک و بزرگ کمک نماید هر استراتژی بازاریابی که می خواهند به صورت موثری پیاده نمایند. کسب و کارها ممبرهایی را می خرند که در همان حوزه کاری او فعال می باشند و یا علاقه مند هستند، لذا وقتی در کانال و یا گروه تلگرامی این اعضا جمع می شوند به کسب و کار این فرصت را می دهند بتوانند درباره فعالیت خود سخن بگویند، مسابقه برگزار نمایند، نظرسنجی کنند، محصولات را توضیح دهند، ایمیل گرفته و خبرنامه ارسال کنند.

 

بانک شماره موبایل مشاغل

بانک شماره موبایل ایده کاو که در اختیار مشتریان قرار می گیرد بانک اطلاعاتی جامعی می باشد که کمک کرده یک کسب و کار کوچک در شهری دور افتاده همانند یک کسب و کار بزرگ در یک شهر صنعتی به تعداد بسیار زیادی مشتری دسترسی داشته باشد، با آنان تماس بگیرد، رابطه برقرار نماید و در نهایت به مراوده بپردازد. در حقیقت هدف ایده کاو از تهیه چنین بانک اطلاعات جامعی رونق کسب کارها با افزایش فروش می باشد.

در همین راستا اگر همه ما کمی دقت کنیم میبینیم یافتن مشتری برای یک کالا وقتی تنها چند نفر مشتری محدود در دسترس می باشد بسیار سخت تر از یافتن مشتری خدمات و کالایمان در میان 100 نفر مشتری می باشد. لذا کسانی که به چنین بانک شماره موبایل مشاغل دسترسی دارند با تهیه یک استراتژی بازاریابی به راحتی میتوانند انواع روش بازاریابی دیجیتال، بازاریابی پیامکی و بازاریابی تلفنی را با انبوهی از مشتریان پیاده کنند و بفروشند.

 

بانک اطلاعات مشاغل تهران

بانک شماره موبایل ایده کاو به طور اختصاصی شماره تماس تمامی مشاغل تهران را تهیه کرده است. این بانک اطلاعاتی به صورت تفکیک شده شماره تماس هایی را جمع آوری نموده که راه ارتباط معتبری می باشند. بدین ترتیب تمامی کسانی که میخواهند با صنف خاصی ارتباط برقرار نمایند می توانند شروع به تماس نموده و کالاها و خدمات خود را معرفی نمایند، می توانند با اس ام اس مارکتینگ اطلاع رسانی سریع و کم هزینه ای انجام دهد.

به دلیل اینکه شماره های تماس درست و معتبر هستند و متعلق به مشتریان هدف می باشند،  باید پذیرفت احتمال حصول نتیجه فوق العاده بالا می باشد. بانک 118، بانک تلفن ایده‌کاو و مجموعه موبایل بانک از پیش‌گامان این حوزه هستند.

 

سفارش خرید ممبر برای گروه تلگرام

بانک شماره موبایل مشاغل ساختمانی

بانک شماره موبایل یکی از اصنافی که بسیار مورد توجه قرار داده است بانک شماره موبایل مشاغل ساختمانی می باشد. این صنف به علت تعدد و تنوع بسیار بالایی که دارند دنیای بزرگی را پیش روی افراد قرار می دهند تا بتوانند هر کالایی را که می خواهند به خوبی بفروشند؛ زیرا به کسانی که به آن نیاز دارند معرفی می نمایند. اما در این میان دسترسی به اطلاعات این مشاغل و امکان تماس با آنان جهت چنین عملکردی ضروری می باشد.

لذا ایده‌کاو بانک شماره موبایل کامل را مشتمل بر فعالان صنف ساختمانی به نام "بانک شماره موبایل مشاغل ساختمانی" فراهم نموده و در اختیار تمامی مشتریان خود قرار می دهد.

 

بانک اطلاعات شماره موبایل پزشکان

بانک شماره موبایل مشتمل بر شماره موبایل پزشکان در طی همین مدتی که در اختیار مشتریان قرار داده است به صورت ویژه ای کمک کرده تمامی مشاغلی که با صنف پزشکی سروکار دارند مانند پزشکان و داروسازان، تولیدکنندگان صنف پزشکی و شرکت های توزیع شماره موبایل معتبری را در دسترس داشته باشند که بتوانند به سرعت و هر زمان که بخواهند با تک تک پزشکان تماس گرفته و مطالبی را که می خواهند انتقال دهند. آنان دیگر به صورت هدفمند پیام می فرستند و حتی می توانند از آنان نظرسنجی نمایند. ایده‌کاو در حقیقت با تهیه بانک اطلاعات شماره موبایل پزشکان مجموعه سعی می کند کمک کند هر تبلیغی یک سرمایه گذاری موثر باشد.

 

بانک شماره موبایل آرایشگران

بانک شماره موبایل که اطلاعات آرایشگران را در اختیار خریداران بانک قرار می دهد؛ شماره موبایل تعداد بسیار زیادی از آرایشگران را شامل شده است. شماره موبایلی که تمام مرزهای محدود کننده ای مانند فاصله مکانی را از بین برده است، آرایشگران و اصنافی مانند شرکت های فعال حوزه آرایشی و بهداشتی به سراغ این بانک شماره موبایل می آیند تا معجزه یک تبلیغ هدفمند را خود بچشند، دیگر نیاز نیست کوچه به کوچه بگردند تا آرایشگران با مهارت خاصی را بیابند، آنان اکنون به راحتی به شماره هایی دسترسی دارند که وسیله بهترین روش برقراری ارتباط می باشند.

 

/پایان رپرتاژ آگهی

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و اپریویو مسئول تایید صحت آن نیست

اینها را هم بخوانید