خرید هاست ارزان با تحویل اتوماتیک

خرید هاست ارزان با تحویل اتوماتیک

یکی از روش‌های پیشرفت در فعالیت‌های اقتصادی کاهش هزینه‌هاست. در دنیای حقیقی، این کار تا حدودی امکان پذیر است، ولی بیش از آن ممکن نیست، زیرا محدودیت‌هایی در آن وجود دارد. به همین دلیل بسیاری از صاحبان فعالیت‌های اقتصادی ترجیح می‌دهند که در دنیای مجازی اینترنت فعالیت‌های خود را ادامه دهند.

با این حال، بسیاری از فعالیت‌ها در زمینه وب و همچنین انجام مراحل ساخت سایت، هزینه‌هایی را در بر دارد. بنابراین استفاده از روش‌های کم هزینه‌تری که بتواند در عین ارائه خدمات مناسب، به تعادل درآمد و مخارج کمک کند، بسیار حائز اهمیت است.

وب سایت آذرآنلاین در تمامی مراحل ساخت سایت، در کنار شما خواهد ماند و با ارائه خدمات متنوع می‌تواند به شما در انتخاب بهترین موارد موردنیاز خود کمک کند.

ابتدا مراحلی را که در ایجاد سایت شخصی‌تان الزامی است بیان می‌کنیم. این مراحل عبارت اند از: ثبت دامنه، خرید هاست، سرور مجازی و اختصاصی و طراحی سایت.

 

دامنه چیست و ثبت دامنه چگونه است؟

فروشگاه حقیقی شما باید یک نام داشته باشد تا ارباب رجوع بتوانند آن را با نام به یاد آورند. سایت‌ها نیز چنین حالتی دارند. کاربران اینترنت باید آدرس سایت شما را داشته باشند تا به فروشگاه اینترنتی شما سری بزنند. این آدرس همان دامنه است که از دو بخش تشکیل شده است: نام و پسوند.

بسیاری از افراد نام فروشگاه حقیقی خود را بر روی سایت خود می‌گذارند. برخی نیز این کار را نمی‌کنند. در انتخاب نام باید توجه کنید که کاربران اینترنت نام سایت شما را به خوبی در خاطر خود نگه دارند. بنابراین باید نامی خاص یا جذاب انتخاب کنید که در عین حال ساده نیز باشد.

 

پسوند، بخش انتهایی دامنه است که با یک نقطه (.) از نام جدا می‌شود. پسوندها انواع مختلفی دارند. اصلی‌ترین پسوندها عبارت اند از .org، .com، .info، .net، .mil و ... . هر کدام از آنها معرف حوزه‌های فعالیت متفاوتی هستند. پسوندهای دیگری نیز وجود دارند که به آنها پسوندهای اختصاصی می‌گویند (مانند .ir) که خاص کشورهای معینی هستند.

 

هاستینگ یا میزبانی وب

اطلاعات مختلفی که شما قرار است بر روی سایت خود قرار دهید، به ناچار باید فضایی از دنیای گسترده اینترنت را اشغال کنند. این فضای اشغال شده به وسیله هر سایت را هاست می‌گویند.

آدرس سایت شما، کاربران را به هاست مرتبط و متصل می‌کند، به همین دلیل باید بین هاست و دامنه ارتباطی برقرار باشد. این ارتباط به وسیله نیم سرورها برقرار می‌شود.

با خرید هاست از آذرآنلاین می‌توانید اطلاعات بسیار زیادی از هاست‌های مختلف به دست آورید.

 

سرور مجازی و اختصاصی چه تفاوتی با هم دارند؟

سرور مجازی که به آن هاست مجازی نیز می‌گویند سروری است که به صورت همزمان میزبان چند سایت به حساب می‌آید. این نوع سرورها مانند رودخانه دارای انشعاب هستند که حجم هر یک از انشعاب‌ها کمتر از حالت به هم پیوسته است. به همین ترتیب، کیفیت و سرعت سایت‌هایی که از سرور مجازی استفاده می‌کنند پایین‌تر است.

در مقابل سرور اختصاصی فقط به یک سایت خدمات خود را ارائه می‌دهد. کیفیت و سرعت سایت‌هایی که سرور اختصاصی دارند، بیشتر است. اما با این حال، مشکل این سرورها این است که هزینه بیشتری را برای خرید یا تمدید نیاز دارند.

به همین دلیل است که به افراد تازه کار در دنیای اینترنت توصیه می‌شود که در مراحل اولیه فعالیت خود از سرورهای مجازی استفاده کنند و به مرور تغییر دهند.

 

طراحی سایت

با خرید هاست و تعیین سرور مجازی یا اختصاصی، کار شما به اتمام نرسیده است. در این مرحله شما باید سایت خود را طراحی کنید تا ظاهری شکیل پیدا کند و اطلاعات موردنظر خود را بر روی آن بارگذاری کنید تا کاربران از آن استفاده کنند.

 

مزایای خرید هاست از آذرآنلاین

خرید هاست از آذرآنلاین مزایای ویژه‌ای دارد که توصیه می‌کنیم از آن استفاده کنید. این مزایا عبارت اند از: فایروال ضد هکر، سرعت بالای لود، امکانات نامحدود نرم افزاری و سخت افزاری و پشتیبانی 24 ساعته.

جهت خرید هاست ارزان از أذرآنلاین همین الان کلیک کنید.

 

/پایان رپرتاژ آگهی این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و اپریویو مسئول تایید صحت آن نیست

اینها را هم بخوانید