ردیابی گوشی

ردیابی گوشی

با پیشرفت جوامع در ابعاد مختلف خطرهایی که پیش روی خانواده های موفق است روز به روز تغییر شکل می دهند و اگر والدین در صدد پیشگیری از آنها بر نیایند، ممکن است فرزندان و خانواده ای که سالها برای پیشرفتش تلاش می کردند را پیش چشمان خود از دست دهند. از این رو پیشنهاد می شود برای نظارت بیشتر بر فرزندان از نرم افزارهای ردیابی با شماره تلفن استفاده کنید. این نرم افزار ها به منظور نظارت هر چه بیشتر والدین بر فرزندان شان در محورهای زیر فعالیت می کنند.

  • ردیابی افراد از طریق ردیابی نامحسوس موبایل
  • ردیابی مخفیانه افراد
  • ردیابی گوشی همسر
   
  1. ردیابی افراد از طریق ردیابی نامحسوس موبایل

اگر دقت کرده باشید، فرزندان مان نسبت به ما از سرعت رشد بالاتری برخوردارند، چرا که جامعه آنها با بهره گیری از فناوری های مدرن همه اطلاعات را تنها با یک کلیک در اختیار شان قرار می دهد. از این رو بهتر است برای نظارت بر فرزندان مان از شیوه هایی استفاده کنیم که آنها متوجه نشده و باعث تحقیر شان نشود. برنامه ای که در انتها به شما معرفی می کنیم با استفاده از شیوه های جدید در کنار نظارت بر فرزندتان کرامت شان را نیز حفظ می کند.

 

  1. ردیابی مخفیانه افراد

اگر تاکنون با گوشی های اندرویدی کار کرده باشید متوجه شدید که همه نرم افزارهای اندرویدی در لیست برنامه ها نمایش داده می شوند و اگر کسی کمی باهوش باشد می تواند با یک جستجوی ساده، نرم افزار های ردیابی را پیدا کند. اما برنامه پی جو در لیست برنامه های گوشی هدف نمایش داده نمی شود و شناسایی آن برای کاربران مبتدی اندروید کار ساده ای نیست.

 

  1. ردیابی گوشی همسر

در جامعه امروزی که با جذابیت های بدلی پر شده است، اگر مواظب همسرت نباشی اسیر زرق برق غیر واقعی عده ای از افراد می شود و ممکن است زندگی که برای آن چندین سال زحمت کشیدی را نابود کند، از این رو بهتر است با ردیابی وی، او را از این دام ها برهانیم.

نرم افزار پی جو برنامه ای برای نظارت بر همسر، فرزندان و سالمندان است که در بستر کاربرپسند طراحی شده و هدف اش حفظ پایه های خانواده هاست.

 

دانلود با لینک مستقیم

  /پایان رپورتاژ آگهی این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و اپریویو مسئول تایید صحت آن نیست.  

اینها را هم بخوانید