خرید و فروش خودرو در رکاب

رکاب، تحولی در خرید و فروش خودرو و وسایل نقلیه

شیوه‌ای نوین برای خرید و فروش خودرو، موتورسیکلت و ماشین‌آلات سنگین

 

هنوز خیلی‌ها هنگام خرید و فروش خودرو و موتورسیکلت اعتماد بیشتری به روش‌های خرید حضوری دارند و دلایل خوبی هم برای این کار دارند. هنگام خرید خودرو پول زیادی بین فروشنده و خریدار تبادل می‌شود و از طرف دیگر سلامت و وضعیت خودرو و موتور هم برای خریداران مهم است و فروشندگان هم به دنبال خریدارانی مطمئن هستند.

 

اما خرید و فروش خودرو به شکل سنتی اشکالاتی هم دارد. مهمترین مساله وقت و انرژی است که باید برای آن صرف کرد. یکی دیگر از مسائلی که به ویژه برای فروشندگان اهمیت دارد این است که چطور خودروی فروشی یا موتور فروشی خود را در معرض دید خریداران قرار دهند؟ برای این کار معمولا به شکل سنتی باید به سراغ یک دلال خودرو رفت. اما این کار هم هزینه مالی دارد و هم خودرو یا موتور فروشی را در معرض دید عده‌ای بسیار محدود قرار می‌دهد.

 

خریداران نیز باید وقت زیادی را صرف جستجو میان آگهی‌های سنتی مثل روزنامه کنند و در نهایت نه می‌توانند ماشین لیست شده در آگهی‌ها را مشاهده کنند و نه آنقدر تعداد آگهی‌ها زیاد است که بتوانند آن‌ها را با یکدیگر مقایسه کنند و بهترین گزینه را انتخاب کنند.

یکی دیگر از مسائلی که پیش از خرید خودرو یا فروش خودرو مطرح است تحقیق است. به شکل سنتی باید پیش از خرید خودرو یا خرید موتورسیکلت زمان زیادی را برای جستجو در مدل‌های خودرو یا موتورسیکلت صرف کرد و در نهایت نیز اطلاعات بسیار پراکنده و حتی بعضا غیرقابل اعتماد هستند.

 

حالا ولی رکاب اینجاست تا بتواند خرید و فروش خودرو یا خرید و فروش موتورسیکلت را متحول کند.

 

رکاب برای فروشندگان موتورسیکلت و خودرو این امکان را فراهم می‌کند که به صورت کاملا رایگان خودرو یا موتورسیکلت خود را به صورت آنلاین آگهی کنند و آن را در معرض دید هزاران کاربر و خریدار احتمالی قرار دهند. خریداران هم می‌توانند از صدها آگهی فروش خودرو و آگهی فروش موتورسیکلت دیدن کنند و با دستی باز و خیالی آسوده گزینه مورد نظر خود را امتحان کنند. در رکاب نقش دلال‌ها حداقلی است و شما می‌توانید مستقیما با فروشندگان خودرو یا موتورسیکلت مذاکره کنید. البته رکاب همچنان امکان مشاهده موجودی نمایشگاه‌های معتبر خودرو را نیز دارد.

 

 

از سوی دیگر یکی از باورهای اصلی رکاب، منصفانه و آگاهانه بودن معامله‌های خرید و فروش خودرو یا خرید و فروش موتورسیکلت است. به همین دلیل است که رکاب بخش ویژه‌ای برای بررسی مشخصات فنی تمامی خودروهای موجود در بازار فراهم کرده است که با استفاده از آن می‌توان به بررسی مشخصات فنی موتورسیکلت و خودروها پرداخت و حتی آن‌ها را با یکدیگر مقایسه کرد.

 

مقالات تخصصی رکاب که به صورت روزانه به‌روز‌رسانی می‌شوند هم منبع خوبی برای تحقیق جامع و کامل در مورد خودرو و موتورسیکلت است و هم خریدار و هم فروشنده می‌توانند با تکیه به آن، به شناخت خوبی از خودرو یا موتورسیکلت خود برسند و آگاهانه در مورد خرید و فروش آن‌ها تصمیم بگیرند.

بخش قیمت روز خودرو و قیمت روز موتورسیکلت در سایت رکاب دائما توسط تیم رکاب به‌‌روزرسانی می‌شود تا خریدران و فروشندگان بتوانند از آخرین تغییرات قیمت در بازار پر تلاطم خودرو و موتورسیکلت در ایران با خبر شوند. این به فروشندگان کمک می‌کند خودروی خود را به قیمت روز بفروشند و برای خریداران این امکان را فراهم می‌کند که معامله‌ای به صرفه و منصفانه داشته باشند.

 

اما خدمات رکاب به همین‌ها محدود نمی‌شود. اگر خرید و فروش آنلاین را تجربه کرده باشید حتما می‌دانید که مسافت و فاصله خریدار و فروشنده از یکدیگر بسیار مهم است. رکاب به کاربران خود این امکان را می‌دهد که آگهی‌های ثبت شده را روی نقشه مشاهده کنند تا بتوانند نزدیک‌ترین آن‌ها را انتخاب کرده و در وقت، انرژی و هزینه خود صرفه‌جویی کنند.

خیلی وقت‌ها پیش می‌آید که خریداران به دنبال خودرو یا موتورسیکلت خاصی هستند ولی در میان آگهی‌ها چیزی با شرایطی که مطابق میلشان باشد پیدا نمی‌کنند. رکاب برای این هم چاره‌ای اندیشیده است. با سرویس گوش به زنگ رکاب شما می‌توانید مشخصات خودرو یا موتورسیکلت مورد نظر خود را به ما اعلام کنید تا ما به محض ثبت آگهی با آن مشخصات شما را با خبر کنیم.

 

 

تیم رکاب سعی کرده است خدماتی یکپارچه به کاربران خود ارائه دهد و به همین منظور است که امکانات ویژه‌ای مثل استعلام خلافی و محاسبه هزینه انتقال سند خودرو را برای کاربران خود فراهم کرده تا آن‌ها بتوانند تنها با مراجعه به سایت رکاب یا اپلیکیشن رکاب برای اندروید و iOS تمام نیازهای خود را پیش از خرید خودرو یا خرید موتورسیکلت و یا فروش آن‌ها و حتی در حین خرید، از طریق رکاب برآورده کنند.

رکاب با نظارت دائمی روی آگهی‌های ثبت شده سعی دارد محیطی امن و قابل اعتماد برای خرید و فروش خودرو، موتورسیکلت و انواع دیگر وسایل نقلیه فراهم کند. استفاده از رکاب برای خریداران و فروشندگان کاملا رایگان است و تنها در صورت استفاده از خدمات خاصی مثل آگهی‌های فوری یا نردبانی، که باعث می‌شوند آگهی شما بهتر و بیشتر در معرض دید خریداران احتمالی قرار بگیرد، هزینه اندکی پرداخت می‌کنید.

 

رکاب از طریق وبسایت رکاب در دسترس است. همچنین می‌توانید با دانلود نرم‌افزار رکاب برای اندروید یا iOS، از تمام خدمات رکاب روی دستگاه‌های همراه خود مثل تلفن همراه و تبلت استفاده کنید.

 

همین حالا به خانواده بزرگ کاربران رکاب پیوندید و تحولی در خرید و فروش وسایل نقلیه را تجربه کنید.

 

لینک دانلود اپلیکیشن رکاب از کافه بازار

لینک دانلود اپلیکیشن رکاب از سیب اپ

  /پایان رپورتاژ آگهی این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و اپریویو مسئول تایید صحت آن نیست.

اینها را هم بخوانید