هالی دات آی آر

سایت "هالی دات آی آر" بهترین راهکار خرید اینترنتی بلیط هواپیما و رزرو هتل را ارائه کرد

وب سایت هالی به عنوان یکی از معتبر ترین آژانس های مسافرتی با ۲۰ سال سابقه، امروز برترین راهکار خرید اینترنتی بلیط هواپیما از برند های بین المللی و رزرو آنلاین هزار هتل برتر دنیا را با امکان پرداخت ریالی در اختیار مسافران قرار داده است.  

شرکت ستاره الماس هالی دارای مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری و سازمان گردشگری، عضو انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی و عضو انجمن بین المللی یاتا می باشد. سیستم رزرویشن این مجموعه معتبر متصل به صدها سیستم در ایران و سراسر جهان است و کلیه فرایند رزرو و صدور بصورت اتوماتیک و بر اساس اطلاعات وارد شده توسط شما صورت می پذیرد.

پشتیبانی مسافر در سایت هالی hali.ir بصورت کاملا اینترنتی و از طریق صفحه پشتیبانی مسافر صورت می پذیرد و اپراتورهای این وب سایت در بخش پشتیبانی با دقت، سرعت و حساسیت بالا روزانه پاسخگوی صدها درخواست ارسالی کاربران هستند.

 

نرخ های ویژه به مقاصد ویژه

یکی از ویژگی های پرطرفدار هالی ارائه نرخ های ویژه در فصول مختلف پروازی با پایین ترین نرخ از بهترین شرکت هواپیمایی داخلی و خارجی است که در وب سایت هالی ارائه میشود.

 

وب سایت هالی از نخستین سایت‌های خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل و بیمه مسافرتی بوده که ایده اولیه آن از ۲۰ سال پیش توسط مهدی عبدلی، کارشناس ارشد فناوری اطلاعات شکل گرفت و به بهره برداری رسید و سال‌ها بعد با ظهور وب سرویس‌های ارائه این خدمات با استقبال عمومی در سراسر ایران و دنیا مواجه شد.

 

 

امروز هزاران مسافر ایرانی در سراسر جهان می‌توانند از هر نقطه ایران یا دنیا، به هر نقطه ایران یا دنیا بلیط هزار شرکت هواپیمایی را بصورت کاملا اینترنتی تهیه کرده و نسبت به رزرو صدها هزار هتل بصورت اینترنتی اقدام کنید.

 

هالی به جهت نحوه ارائه خدمات متفاوت و متناسب با استانداردهای جهانی همواره مورد تمجید و استقبال مسافران زیادی از جمله هنرمندان و صاحبان مشاغل بوده است، به‌گونه‌ای که صفحه اینستاگرام هالی haliagency@ بیش از ۱۰۰ هزار فالوور دارد.

 

رزرو بلیط هواپیما و پشتیبانی در هالی دات آی آر بصورت کاملا اینترنتی است.

مهم نیست بلیط هواپیما چارتر باشد یا سیستمی، شما از طریق سایت و اپلیکیشن hali.ir در سراسر دنیا می‌توانید نسبت به خرید بلیط هواپیما، رزرو هتل و بیمه مسافرتی اقدام کرده و لذت خرید آنلاین بلیط هواپیمای خارجی و داخلی را تجربه کنید.

 

رونمایی از سیستم رزرواسیون اینترنتی هالی با حضور هنرمندان

 در مراسمی که در هتل سیمرغ و با حضور هنرمندان، نمایندگان شرکت های هواپیمایی و مدیران شرکت ها برگزار شد، از سیستم رزرواسیون اینترنتی رونمایی گردید.

 

 

در ابتدای برنامه مجری برنامه، محمود شهریاری ویژگی های این سیستم را که شامل امکان صدور کامل بلیط ۹۰۰ شرکت هواپیمایی داخلی و خارجی و ۵۰ هزار هتل از هر نقطه ایران یا دنیا به هر نقطه ایران یا دنیا بصورت اینترنتی است، برشمرد.

 

سیستمی که در حال حاضر روزانه ۷۰۰۰ کاربر از آن بازدید می کنند و محصول سال ها تجربه می باشد.

 

در انتها توصیه میکنیم جهت مشاهده و خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل به وب سایت هالی hali.ir مراجعه کنید.

 

منبع : ویرلن

 

/پایان رپرتاژ آگهی این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و اپریویو مسئول تایید صحت آن نیست.

سایت "هالی دات آی آر" بهترین راهکار خرید اینترنتی بلیط هواپیما و رزرو هتل را ارائه کرد

سایت "هالی دات آی آر" بهترین راهکار خرید اینترنتی بلیط هواپیما و رزرو هتل را ارائه کرد

اینها را هم بخوانید