بازی های برتر روز

سرگرم کننده ترین بازی های روز

در این مطلب شما را با 10 بازی سرگرم کننده آشنا خواهم کرد که برای تقویت هوش، سنجش معلومات عمومی، افزایش تمرکز و سرگرمی مناسبند. با من همراه شوید.

 

گیله مردان - معرفی مشاهیر گیلان

کودک شما در این بازی جذاب علاوه بر سرگرمی با مشاهیر ایران و استان گیلان آشنا میشود. بازی مناسب کودکان 3 تا 7 سال است و ساختمان های مختلفی دارد و هر ساختمان شامل شش بازی است و با پشت سر گذاشتن هریک از مراحل بازی، زندگی نامه یکی از مشاهیر روایت میشود.

 

دانلود از کافه بازار

 

 

یاران بهلول

در این بازی باید از بهلول محافظت کنید و به او کمک کنید تا از دست سربازهای هارون پلید فرار کند. قلعه ها، سلاح ها و سربازهای متنوعی نیز در اختیار شما قرار داده شده و باید سعی کنید امتیاز بگیرید.

 

دانلود از کافه بازار

 

 

سپه سالار (آنلاین - اکشن)

قلمروی خود را مجهز کنید و قلمروی سایر کاربران را فتح کنید. با گرفتن جام های سایر کاربران عنوان سپه سالار را از آن خود کنید و در تورنومنت ها و رویدادهای بازی شرکت کنید.

 

دانلود از کافه بازار

 

 

مشتی زرنگ

این بازی گزینه خوبی برای تقویت هوش و تمرکز شماست و مراحل جذاب و سرگرم کننده آن به شما کمک میکنند تا قدرت فکری خود را بالا ببرید.

 

دانلود از کافه بازار

 

 

شاکولا

اگر از طرفداران فیلم و سریال هستید و اطلاعات خوبی در این زمینه دارید، توسط این بازی معلومات سینمایی خود را به چالش بکشید و به سوالات چهارگزینه ای آن پاسخ دهید.

 

دانلود از کافه بازار

 

 

چلبرگ (اسم فامیل)

یک بازی خوب و هیجان انگیز برای دورهمی های خانوادگی و دوستانه!
با دوستان خود به صورت آنلاین اسم و فامیل بازی کنید و ساعت ها سرگرم شوید.

 

دانلود از کافه بازار

 

 

بیتوته(بازی کلمات)

در این بازی هم با اماکن دیدنی ایران آشنا میشوید و هم میتوانید در حین سرگرمی، معلومات خود را بیازمایید. کافی است کلمات پنهان را پیدا کنید و از سفر در شهرهای ایران لذت ببرید.

 

دانلود از کافه بازار

 

 

چیستانستان

این بازی شامل 100 مرحله است و باید اطلاعات خود در زمینه کلمات و دانستنی ها را مورد سنجش قرار دهید و مراحل بازی را پشت سر بگذارید. اگر به راهنمایی احتیاج داشتید نیز میتوانید از آیتم های کمکی بازی استفاده کنید.

 

دانلود از کافه بازار

 

 

بازی جدول حرفه ای

با این بازی معلومات عمومی خود را به چالش بکشید و سرگرم شوید. مجموعه ای از جدول های کلاسیک در این بازی موجود است و با جابجا کردن خانه های جدول میتوانید آن را حل کنید.

 

دانلود از کافه بازار

 

 

فوتبال آنلاین

اگر در گل زدن استعداد دارید، در این بازی مهارت های خود را به چالش بکشید و با نشانه گیری دروازه گل بزنید و امتیاز بگیرید.

 

دانلود از کافه بازار

 

اینها را هم بخوانید